Small_d3eb559cd8898dae97da708eacac7432

Чернівецький Напівмарафон "CrossHill" 2016

Благодійний забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Yuliya Fylypchuk 1989 Ж Ua Україна Чернівці CrossHill Team online
2002 Василь Федоряк 1971 Ч Ua Україна Чернівці ТРК "А.С.С." online
2003 Максим Шерстень 1981 Ч Ua Україна Черновцы online
2004 Тетяна Спориніна 1956 Ж Ua Україна Чернівці Bit online
2005 Оксана Данилюк 1973 Ж Ua Україна Чернівці ТРК "АСС" online
2006 Тетяна Ківерник 1974 Ж Ua Україна Чернівці online
2007 Володимир Зіниченко 1974 Ч Ua Україна Чернівці online
2008 Ігор Бобовський 1992 Ч Ua Україна Чернівці Кровля Центр online
2009 В'ячеслав Панченко 1964 Ч Ua Україна Чернівці Кровля Центр online
2010 Андрей Кухарь 1987 Ч Ua Україна Черновцы online
2011 Роман Швєдов 1977 Ч Ua Україна Чернівці online
2012 Роксолана Кундич 1996 Ж Ua Україна Чернівці Буковинський державний медичний університет online
2013 Олександр Білоус 1985 Ч Ua Україна Чернівці online
2014 Андрій Салан 1989 Ч Ua Україна online
2015 Катя Золотухіна 1990 Ж Ua Україна Київ online
2016 Світлана Філічкіна 1989 Ж Ua Україна Кривий Ріг "Сітка Захід" online
2017 Катерина Горлай 1988 Ж Ua Україна Чернівці online
2018 Титус Скрипа 1960 Ч Ua Україна Черновцы online
2019 Кирилл Шипов 1989 Ч Ua Україна Кременчук online
2020 Оксана Шипова 1991 Ж Ua Україна online
2021 сергей кочнев 1962 Ч Ru Росія мурманск online
2022 Руслан Савчук 1974 Ч Ua Україна Чернівці online
2023 Юлія Лисаковська 1990 Ж Ua Україна Чернівці online
2024 Тарас Палагнюк 1968 Ч Ua Україна Чернівці online
2025 Ірина Стоян 1988 Ж Ua Україна Чернівці online

Учасники також реєструються на

Small_d3eb559cd8898dae97da708eacac7432

Чернівецький Напівмарафон "CrossHill" 2016

Благодійний забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
2001 Yuliya Fylypchuk 1989 Ж Ua Україна Чернівці CrossHill Team online
2002 Василь Федоряк 1971 Ч Ua Україна Чернівці ТРК "А.С.С." online
2003 Максим Шерстень 1981 Ч Ua Україна Черновцы online
2004 Тетяна Спориніна 1956 Ж Ua Україна Чернівці Bit online
2005 Оксана Данилюк 1973 Ж Ua Україна Чернівці ТРК "АСС" online
2006 Тетяна Ківерник 1974 Ж Ua Україна Чернівці online
2007 Володимир Зіниченко 1974 Ч Ua Україна Чернівці online
2008 Ігор Бобовський 1992 Ч Ua Україна Чернівці Кровля Центр online
2009 В'ячеслав Панченко 1964 Ч Ua Україна Чернівці Кровля Центр online
2010 Андрей Кухарь 1987 Ч Ua Україна Черновцы online
2011 Роман Швєдов 1977 Ч Ua Україна Чернівці online
2012 Роксолана Кундич 1996 Ж Ua Україна Чернівці Буковинський державний медичний університет online
2013 Олександр Білоус 1985 Ч Ua Україна Чернівці online
2014 Андрій Салан 1989 Ч Ua Україна online
2015 Катя Золотухіна 1990 Ж Ua Україна Київ online
2016 Світлана Філічкіна 1989 Ж Ua Україна Кривий Ріг "Сітка Захід" online
2017 Катерина Горлай 1988 Ж Ua Україна Чернівці online
2018 Титус Скрипа 1960 Ч Ua Україна Черновцы online
2019 Кирилл Шипов 1989 Ч Ua Україна Кременчук online
2020 Оксана Шипова 1991 Ж Ua Україна online
2021 сергей кочнев 1962 Ч Ru Росія мурманск online
2022 Руслан Савчук 1974 Ч Ua Україна Чернівці online
2023 Юлія Лисаковська 1990 Ж Ua Україна Чернівці online
2024 Тарас Палагнюк 1968 Ч Ua Україна Чернівці online
2025 Ірина Стоян 1988 Ж Ua Україна Чернівці online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу