Small_d3eb559cd8898dae97da708eacac7432

Чернівецький Напівмарафон "CrossHill" 2016

Дай п'ять

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5001 Іван Дубець 1993 Ч Ua Україна Чернівці online
5002 Владислав Севрюков 1975 Ч Ua Україна Чернівці online
5003 Людмила Годованець 1985 Ж Ua Україна Чернівці online
5004 Олександр Чирков 1987 Ч Ua Україна online
5005 Сергій Піцин 1980 Ч Ua Україна Київ online
5006 София Соловьева 2000 Ж Ua Україна Київ online
5007 Артем Борисов 1989 Ч Ua Україна Чернівці online
5008 Ганна Головач 1997 Ж Ua Україна Чернівці Колос(Кіцмань) online
5009 Svetlana Kalish 1990 Ж Ua Україна Київ online
5010 Юлія Смоленко 1994 Ж Ua Україна Київ online
5011 Павел Солдатов 1982 Ч Ua Україна с.Ямница , Тисменицкий р-он , Ивано-Франковская обл. WILD LIFE online
5012 Наталія Панченко 1993 Ж Ua Україна Київ online
5013 Олексій Канюк 1981 Ч Ua Україна Чернівці online
5014 Ірина Лонич 1991 Ж Ua Україна Івано-Франківськ Gutsul Running Club online
5015 Сергій Іваненко 1983 Ч Ua Україна Кам'янське RunCoffee online
5016 Ірина Смирнова 1992 Ж Ua Україна Київ online
5017 Анжелика Фрунза 1999 Ж Ua Україна Чернiвцi online
5018 Ганна Цупко 1987 Ж Ua Україна Львів online
5019 Юлія Куровська 1988 Ж Ua Україна Чернівці online
5020 Євген Семехін 1986 Ч Ua Україна Макіївка Peace DA Team online
5021 Надія Стрілецька 1992 Ж Ua Україна Чернівці online
5022 Анастасия Сташевская 1994 Ж Ua Україна Київ online
5023 Ксенія Потапенкова 1975 Ж Ua Україна Чернiвцi online
5024 Олександр Царик 1981 Ч Ua Україна Чернiвцi Кровля Центр online
5025 Никита Романов 1995 Ч Ua Україна Чернiвцi Кровля Центр online

Учасники також реєструються на

Small_d3eb559cd8898dae97da708eacac7432

Чернівецький Напівмарафон "CrossHill" 2016

Дай п'ять

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5001 Іван Дубець 1993 Ч Ua Україна Чернівці online
5002 Владислав Севрюков 1975 Ч Ua Україна Чернівці online
5003 Людмила Годованець 1985 Ж Ua Україна Чернівці online
5004 Олександр Чирков 1987 Ч Ua Україна online
5005 Сергій Піцин 1980 Ч Ua Україна Київ online
5006 София Соловьева 2000 Ж Ua Україна Київ online
5007 Артем Борисов 1989 Ч Ua Україна Чернівці online
5008 Ганна Головач 1997 Ж Ua Україна Чернівці Колос(Кіцмань) online
5009 Svetlana Kalish 1990 Ж Ua Україна Київ online
5010 Юлія Смоленко 1994 Ж Ua Україна Київ online
5011 Павел Солдатов 1982 Ч Ua Україна с.Ямница , Тисменицкий р-он , Ивано-Франковская обл. WILD LIFE online
5012 Наталія Панченко 1993 Ж Ua Україна Київ online
5013 Олексій Канюк 1981 Ч Ua Україна Чернівці online
5014 Ірина Лонич 1991 Ж Ua Україна Івано-Франківськ Gutsul Running Club online
5015 Сергій Іваненко 1983 Ч Ua Україна Кам'янське RunCoffee online
5016 Ірина Смирнова 1992 Ж Ua Україна Київ online
5017 Анжелика Фрунза 1999 Ж Ua Україна Чернiвцi online
5018 Ганна Цупко 1987 Ж Ua Україна Львів online
5019 Юлія Куровська 1988 Ж Ua Україна Чернівці online
5020 Євген Семехін 1986 Ч Ua Україна Макіївка Peace DA Team online
5021 Надія Стрілецька 1992 Ж Ua Україна Чернівці online
5022 Анастасия Сташевская 1994 Ж Ua Україна Київ online
5023 Ксенія Потапенкова 1975 Ж Ua Україна Чернiвцi online
5024 Олександр Царик 1981 Ч Ua Україна Чернiвцi Кровля Центр online
5025 Никита Романов 1995 Ч Ua Україна Чернiвцi Кровля Центр online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу