Small_d3eb559cd8898dae97da708eacac7432

Чернівецький Напівмарафон "CrossHill" 2016

Кругла десятка

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1151 Інна Марчук 1983 Ж Ua Україна Тернопіль online
1152 Олександр Дубчак 1988 Ч Ua Україна Тернопіль online
1153 Анатолій Токар 1991 Ч Ua Україна Івано-Франківськ MicroVision runing team online
1154 Ольга Хайловська 1980 Ж Ua Україна Київ online
1155 Андрій Петрівський 1986 Ч Ua Україна Львів online
1156 Майя Муравйова 1988 Ж Ua Україна Чернiвцi Ellipse online
1157 Микола Грицяк 1967 Ч Ua Україна Чернівці online
1158 Микола Лабовський 1983 Ч Ua Україна Черівці online
1159 Наталя Маковей 1994 Ж Ua Україна Чернівці Ассамблея Бога online
1160 Настасія Ончуленко 1987 Ж Ua Україна Чернівці online
1161 Антон Горулько 1986 Ч Ua Україна Івано-Франківськ online
1162 Сніжана Дейнега 1990 Ж Ua Україна Кам'янець-Подільський ФЦ "Нова Будова" online
1163 Орест Малованюк 1997 Ч Ua Україна Чернівці online
1164 Марія Григорець 1988 Ж Ua Україна Чернівці online
1165 Віра Лукащук 1990 Ж Ua Україна Чернівці online
1166 Tetiana Drobina 1985 Ж Ua Україна Київ - online
1167 Дмитро Муравйов 1986 Ч Ua Україна Чернiвцi Ellipse online
1168 Тетяна Фойчук 1989 Ж Ua Україна Чернiвцi online

Учасники також реєструються на

Small_d3eb559cd8898dae97da708eacac7432

Чернівецький Напівмарафон "CrossHill" 2016

Кругла десятка

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1151 Інна Марчук 1983 Ж Ua Україна Тернопіль online
1152 Олександр Дубчак 1988 Ч Ua Україна Тернопіль online
1153 Анатолій Токар 1991 Ч Ua Україна Івано-Франківськ MicroVision runing team online
1154 Ольга Хайловська 1980 Ж Ua Україна Київ online
1155 Андрій Петрівський 1986 Ч Ua Україна Львів online
1156 Майя Муравйова 1988 Ж Ua Україна Чернiвцi Ellipse online
1157 Микола Грицяк 1967 Ч Ua Україна Чернівці online
1158 Микола Лабовський 1983 Ч Ua Україна Черівці online
1159 Наталя Маковей 1994 Ж Ua Україна Чернівці Ассамблея Бога online
1160 Настасія Ончуленко 1987 Ж Ua Україна Чернівці online
1161 Антон Горулько 1986 Ч Ua Україна Івано-Франківськ online
1162 Сніжана Дейнега 1990 Ж Ua Україна Кам'янець-Подільський ФЦ "Нова Будова" online
1163 Орест Малованюк 1997 Ч Ua Україна Чернівці online
1164 Марія Григорець 1988 Ж Ua Україна Чернівці online
1165 Віра Лукащук 1990 Ж Ua Україна Чернівці online
1166 Tetiana Drobina 1985 Ж Ua Україна Київ - online
1167 Дмитро Муравйов 1986 Ч Ua Україна Чернiвцi Ellipse online
1168 Тетяна Фойчук 1989 Ж Ua Україна Чернiвцi online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу