Small_d3eb559cd8898dae97da708eacac7432

Чернівецький Напівмарафон "CrossHill" 2016

Кругла десятка

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1126 Кирило Миколайчук 1993 Ч Ua Україна Одеса Nike+ Run Club online
1127 Светлана Иванова 1980 Ж Ua Україна Івано-Франківськ Gutsul Running Club online
1128 Vasyl Petrivskyi 1978 Ч Ua Україна Kyiv online
1129 Андрій Бойко 1947 Ч Ua Україна Чернівці online
1130 Наталія Казімірова 1967 Ж Ua Україна Дунаївці online
1131 Павло Рудомьотов 1987 Ч Ua Україна Чернівці Магнат-Авто online
1132 Ганна Стаханова-Томняк 1988 Ж Ua Україна Чернівці online
1133 Василь Макаренко 1984 Ч Ua Україна Чернівці online
1134 Дмитро Гвоздєв 1984 Ч Ua Україна Чернівці online
1135 Ліна Лугова 1990 Ж Ua Україна Київ KM Running Club online
1136 Максим Гепнер 1971 Ч Ua Україна Киiв EnergoAtomRun online
1137 Тарас Зеліско 1990 Ч Ua Україна Львів online
1138 Сергій Бурда 1985 Ч Ua Україна Львів online
1139 Назарій Микитюк 1992 Ч Ua Україна Львів SuperStep online
1140 Тарас Ткач 1977 Ч Ua Україна Киев EnergoAtomRun online
1141 Dmytro Dyakur 1989 Ч Ua Україна Чернівці 6saintfit online
1142 Вячеслав Рудніцький 1988 Ч Ua Україна Кам'янець-Подільський online
1143 Євген Онуфрейчук 1984 Ч Ua Україна Чернівці online
1144 Ігор Петрикач 1982 Ч Ua Україна Чернівці online
1145 Діана Руснак 1993 Ж Ua Україна online
1146 Марія Семенюк 1987 Ж Ua Україна Sport life online
1147 Денис Семенюк 1994 Ч Ua Україна Чернівці online
1148 Анатолій Богданюк 1989 Ч Ua Україна Банилів online
1149 Вікторія Костюкович 1976 Ж Ua Україна Кам’янець-Подільський online
1150 Максим Лукащук 1993 Ч Ua Україна Чернівці УПП в м. Чернівцях online

Учасники також реєструються на

Small_d3eb559cd8898dae97da708eacac7432

Чернівецький Напівмарафон "CrossHill" 2016

Кругла десятка

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1126 Кирило Миколайчук 1993 Ч Ua Україна Одеса Nike+ Run Club online
1127 Светлана Иванова 1980 Ж Ua Україна Івано-Франківськ Gutsul Running Club online
1128 Vasyl Petrivskyi 1978 Ч Ua Україна Kyiv online
1129 Андрій Бойко 1947 Ч Ua Україна Чернівці online
1130 Наталія Казімірова 1967 Ж Ua Україна Дунаївці online
1131 Павло Рудомьотов 1987 Ч Ua Україна Чернівці Магнат-Авто online
1132 Ганна Стаханова-Томняк 1988 Ж Ua Україна Чернівці online
1133 Василь Макаренко 1984 Ч Ua Україна Чернівці online
1134 Дмитро Гвоздєв 1984 Ч Ua Україна Чернівці online
1135 Ліна Лугова 1990 Ж Ua Україна Київ KM Running Club online
1136 Максим Гепнер 1971 Ч Ua Україна Киiв EnergoAtomRun online
1137 Тарас Зеліско 1990 Ч Ua Україна Львів online
1138 Сергій Бурда 1985 Ч Ua Україна Львів online
1139 Назарій Микитюк 1992 Ч Ua Україна Львів SuperStep online
1140 Тарас Ткач 1977 Ч Ua Україна Киев EnergoAtomRun online
1141 Dmytro Dyakur 1989 Ч Ua Україна Чернівці 6saintfit online
1142 Вячеслав Рудніцький 1988 Ч Ua Україна Кам'янець-Подільський online
1143 Євген Онуфрейчук 1984 Ч Ua Україна Чернівці online
1144 Ігор Петрикач 1982 Ч Ua Україна Чернівці online
1145 Діана Руснак 1993 Ж Ua Україна online
1146 Марія Семенюк 1987 Ж Ua Україна Sport life online
1147 Денис Семенюк 1994 Ч Ua Україна Чернівці online
1148 Анатолій Богданюк 1989 Ч Ua Україна Банилів online
1149 Вікторія Костюкович 1976 Ж Ua Україна Кам’янець-Подільський online
1150 Максим Лукащук 1993 Ч Ua Україна Чернівці УПП в м. Чернівцях online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу