Small_d3eb559cd8898dae97da708eacac7432

Чернівецький Напівмарафон "CrossHill" 2016

Кругла десятка

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1076 Ігор Пилипів 1989 Ч Ua Україна Жидачів, Львів gutsul running club online
1077 Віктор Лютик 1972 Ч Ua Україна Новоселиця online
1078 Олег Ленюк 1999 Ч Ua Україна Чернівці КСО "MIDIZ" online
1079 Андрій Мельничук 1984 Ч Ua Україна Черннівці online
1080 Ольга Чекмаева 1987 Ж Ua Україна Одесса online
1081 Анастасія Плугатаренко 1993 Ж Ua Україна Кам'янець-Подільський CrossFit KP online
1082 Родіон Плугатаренко 1985 Ч Ua Україна Кам'янець-Подільський CrossFit KP online
1083 Таїсія В'юн 1989 Ж Ua Україна Київ-Рівне The Prancing Pony online
1084 Артем Шуляр 1993 Ч Ua Україна Камянець-Подільський Нова будова online
1085 Альона Шуляр 1994 Ж Ua Україна Камянець-Подільський Нова будова online
1086 Анна Чорная 1980 Ж Ua Україна Київ KM Running Club online
1087 Ігор Кадченко 1984 Ч Ua Україна Київ KM Running Club online
1088 Лілія Голуб 1997 Ж Ua Україна online
1089 Денис Сварчевський 1999 Ч Ua Україна Кам'янець-Подільський Фітнес Центр "Нова Будова" online
1090 Олександр Папевський 1996 Ч Ua Україна Кам'янець-Подільський online
1091 Папевський Руслан 1970 Ч Ua Україна Кам'янець-Подільський online
1092 Олександр Рогатньов 1994 Ч Ua Україна Полтава Центуріон online
1093 Ігор Абрамович 1960 Ч Ua Україна Кам'янець-Подільський online
1094 Оксана Полівчак 1969 Ж Ua Україна Жидачів Центр Творчості для Дітей та Молоді online
1095 Radu Adrian Raus 1976 Ч Ro Румунія Botosani online
1096 Марина Міщук 1988 Ж Ua Україна online
1097 Олександр Сірак 1994 Ч Ua Україна Чернівці online
1098 Олександр Подобний 1972 Ч Ua Україна Київ online
1099 Nat Gingerfish 1986 Ж Ua Україна Київ Skinny&Strong online
1100 Лариса Мільовська 1990 Ж Ua Україна Чернівці online

Учасники також реєструються на

Small_d3eb559cd8898dae97da708eacac7432

Чернівецький Напівмарафон "CrossHill" 2016

Кругла десятка

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1076 Ігор Пилипів 1989 Ч Ua Україна Жидачів, Львів gutsul running club online
1077 Віктор Лютик 1972 Ч Ua Україна Новоселиця online
1078 Олег Ленюк 1999 Ч Ua Україна Чернівці КСО "MIDIZ" online
1079 Андрій Мельничук 1984 Ч Ua Україна Черннівці online
1080 Ольга Чекмаева 1987 Ж Ua Україна Одесса online
1081 Анастасія Плугатаренко 1993 Ж Ua Україна Кам'янець-Подільський CrossFit KP online
1082 Родіон Плугатаренко 1985 Ч Ua Україна Кам'янець-Подільський CrossFit KP online
1083 Таїсія В'юн 1989 Ж Ua Україна Київ-Рівне The Prancing Pony online
1084 Артем Шуляр 1993 Ч Ua Україна Камянець-Подільський Нова будова online
1085 Альона Шуляр 1994 Ж Ua Україна Камянець-Подільський Нова будова online
1086 Анна Чорная 1980 Ж Ua Україна Київ KM Running Club online
1087 Ігор Кадченко 1984 Ч Ua Україна Київ KM Running Club online
1088 Лілія Голуб 1997 Ж Ua Україна online
1089 Денис Сварчевський 1999 Ч Ua Україна Кам'янець-Подільський Фітнес Центр "Нова Будова" online
1090 Олександр Папевський 1996 Ч Ua Україна Кам'янець-Подільський online
1091 Папевський Руслан 1970 Ч Ua Україна Кам'янець-Подільський online
1092 Олександр Рогатньов 1994 Ч Ua Україна Полтава Центуріон online
1093 Ігор Абрамович 1960 Ч Ua Україна Кам'янець-Подільський online
1094 Оксана Полівчак 1969 Ж Ua Україна Жидачів Центр Творчості для Дітей та Молоді online
1095 Radu Adrian Raus 1976 Ч Ro Румунія Botosani online
1096 Марина Міщук 1988 Ж Ua Україна online
1097 Олександр Сірак 1994 Ч Ua Україна Чернівці online
1098 Олександр Подобний 1972 Ч Ua Україна Київ online
1099 Nat Gingerfish 1986 Ж Ua Україна Київ Skinny&Strong online
1100 Лариса Мільовська 1990 Ж Ua Україна Чернівці online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу