Small_5c13655ae2ecc29579a49241e396f524

ДЗЕМБРОНЯ гірський марафон

Косарище

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
500 Valentyna Stashenko 1978 Ж 18-39 Ua Україна Київ Endurance School
501 Eugene Turkulevich 1976 Ч 18-39 Ua Україна Киев Endurance School
502 Ірина Карпенко 1987 Ж 18-39 Ua Україна Київ KM Running Club
503 Константин Морев 1975 Ч 40-49 Ua Україна Київ Итерум
504 Олег Даценко 1972 Ч 40-49 Ua Україна Kiev Practica
505 Борис Хаврич 1980 Ч 18-39 Ua Україна Львів
506 Ольга Гридзіна 1984 Ж 18-39 Ua Україна Львів
507 Тарас Мотренко 1991 Ч 18-39 Ua Україна Івано-Франківськ
508 Павел Рева 1982 Ч 18-39 Ua Україна Киев Apulaz
509 Kostiantyn Salov 1985 Ч 18-39 Ua Україна Київ
510 Тетяна Пічуріна 1988 Ж 18-39 Ua Україна Дніпропетровськ MC RunOk
511 Roman Dovbush 1985 Ч 18-39 Ua Україна Lviv SC ULTRA
512 Анна Мазяр 1992 Ж 18-39 Ua Україна Славутич Біговий Чернігів
513 Аляксандр Тананушка 1990 Ч 18-39 By Білорусь Гародня
514 Yevhen Liulevych 1981 Ч 18-39 Ua Україна Київ НКРЕКП
515 Ganna Mudrak 1981 Ж 18-39 Ua Україна
516 Sergii Sergii 1979 Ч 18-39 Ua Україна
517 Олександр Либа 1984 Ч 18-39 Ua Україна Красилів СК Науковець
518 Денис Омельяненко 1987 Ч 18-39 Ua Україна Дніпропетровськ
519 Максим Чиркин 1982 Ч 18-39 Ua Україна Харьков Iterum
520 Marina Romanko 1976 Ж 18-39 Ua Україна Київ
521 Олександр Мигаль 1985 Ч 18-39 Ua Україна Обухів
522 Сергій Котенко 1986 Ч 18-39 Ua Україна Київ
523 Ксенія Бондарчук 1993 Ж 18-39 Ua Україна Львів
524 Kachan Serhii 1977 Ч 18-39 Ua Україна Днiпропетровськ

Учасники також реєструються на

Small_5c13655ae2ecc29579a49241e396f524

ДЗЕМБРОНЯ гірський марафон

Косарище

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
500 Valentyna Stashenko 1978 Ж 18-39 Ua Україна Київ Endurance School
501 Eugene Turkulevich 1976 Ч 18-39 Ua Україна Киев Endurance School
502 Ірина Карпенко 1987 Ж 18-39 Ua Україна Київ KM Running Club
503 Константин Морев 1975 Ч 40-49 Ua Україна Київ Итерум
504 Олег Даценко 1972 Ч 40-49 Ua Україна Kiev Practica
505 Борис Хаврич 1980 Ч 18-39 Ua Україна Львів
506 Ольга Гридзіна 1984 Ж 18-39 Ua Україна Львів
507 Тарас Мотренко 1991 Ч 18-39 Ua Україна Івано-Франківськ
508 Павел Рева 1982 Ч 18-39 Ua Україна Киев Apulaz
509 Kostiantyn Salov 1985 Ч 18-39 Ua Україна Київ
510 Тетяна Пічуріна 1988 Ж 18-39 Ua Україна Дніпропетровськ MC RunOk
511 Roman Dovbush 1985 Ч 18-39 Ua Україна Lviv SC ULTRA
512 Анна Мазяр 1992 Ж 18-39 Ua Україна Славутич Біговий Чернігів
513 Аляксандр Тананушка 1990 Ч 18-39 By Білорусь Гародня
514 Yevhen Liulevych 1981 Ч 18-39 Ua Україна Київ НКРЕКП
515 Ganna Mudrak 1981 Ж 18-39 Ua Україна
516 Sergii Sergii 1979 Ч 18-39 Ua Україна
517 Олександр Либа 1984 Ч 18-39 Ua Україна Красилів СК Науковець
518 Денис Омельяненко 1987 Ч 18-39 Ua Україна Дніпропетровськ
519 Максим Чиркин 1982 Ч 18-39 Ua Україна Харьков Iterum
520 Marina Romanko 1976 Ж 18-39 Ua Україна Київ
521 Олександр Мигаль 1985 Ч 18-39 Ua Україна Обухів
522 Сергій Котенко 1986 Ч 18-39 Ua Україна Київ
523 Ксенія Бондарчук 1993 Ж 18-39 Ua Україна Львів
524 Kachan Serhii 1977 Ч 18-39 Ua Україна Днiпропетровськ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу