Small_5c13655ae2ecc29579a49241e396f524

ДЗЕМБРОНЯ гірський марафон

Дземброня

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Serhii Popov 1980 Ч 18-39 Ua Україна Київ Salomon Running Club Ukraine
2 Andriy Tkach 1986 Ч 18-39 Ua Україна Львів
3 Volodymyr SEMENUIK 1979 Ч 18-39 Ua Україна Біла Церква Kuzin Team
4 Олександр Кадькало 1957 Ч 50-59 Ua Україна Київ SC "Scientist", АБУ
5 Марина Шаповалова 1989 Ж 18-39 Ua Україна Київ
6 Oleksandr Hrebeniuk 1986 Ч 18-39 Ua Україна Київ SC "Scientist"
7 Pavlo Dubovyi 1982 Ч 18-39 Ua Україна Київ Endurance School
8 Ігор Панченко 1996 Ч 18-39 Ua Україна Охтирка
9 Ольга Чебераха 1983 Ж 18-39 Ua Україна
10 Артем Тихонов 1988 Ч 18-39 Ua Україна Київ
11 Федор Дрепин 1984 Ч 18-39 Ua Україна Киев fedordrepin.com
12 Sergii Sapiga 1970 Ч 40-49 Ua Україна Файне місто Тернопіль Команда ture
13 Тимофій Ярцев 1985 Ч 18-39 Ua Україна Дніпро MC RunOk
14 Igor Plisa 1984 Ч 18-39 Ua Україна Київ Kinosura
15 Олена Ахметшина 1986 Ж 18-39 Ua Україна Київ Kinosura
16 Roman Bystrov 1990 Ч 18-39 Ua Україна Chernihiv
17 Dmitriy Kravchenko 1983 Ч 18-39 Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
18 Микола Богданець 1983 Ч 18-39 Ua Україна Рокитне
19 Anton Oriekhov 1975 Ч 40-49 Ua Україна Первомайський Стайер-Атлон
20 Viktor Malieichyk 1988 Ч 18-39 Ua Україна Lviv
21 Ruslan Khomenko 1985 Ч 18-39 Ua Україна Київ
22 Evgen Gerasimenko 1979 Ч 18-39 Ua Україна Київ
23 Олександр Олівсон 1963 Ч 50-59 Ua Україна Житомир
24 Dobrilovskiy Mykhailo 1986 Ч 18-39 Ua Україна Харкiв Mukhomor orienteering club
25 Анатолій Танцюра 1990 Ч 18-39 Ua Україна Київ LIVE.LOVE Tri

Учасники також реєструються на

Small_5c13655ae2ecc29579a49241e396f524

ДЗЕМБРОНЯ гірський марафон

Дземброня

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Serhii Popov 1980 Ч 18-39 Ua Україна Київ Salomon Running Club Ukraine
2 Andriy Tkach 1986 Ч 18-39 Ua Україна Львів
3 Volodymyr SEMENUIK 1979 Ч 18-39 Ua Україна Біла Церква Kuzin Team
4 Олександр Кадькало 1957 Ч 50-59 Ua Україна Київ SC "Scientist", АБУ
5 Марина Шаповалова 1989 Ж 18-39 Ua Україна Київ
6 Oleksandr Hrebeniuk 1986 Ч 18-39 Ua Україна Київ SC "Scientist"
7 Pavlo Dubovyi 1982 Ч 18-39 Ua Україна Київ Endurance School
8 Ігор Панченко 1996 Ч 18-39 Ua Україна Охтирка
9 Ольга Чебераха 1983 Ж 18-39 Ua Україна
10 Артем Тихонов 1988 Ч 18-39 Ua Україна Київ
11 Федор Дрепин 1984 Ч 18-39 Ua Україна Киев fedordrepin.com
12 Sergii Sapiga 1970 Ч 40-49 Ua Україна Файне місто Тернопіль Команда ture
13 Тимофій Ярцев 1985 Ч 18-39 Ua Україна Дніпро MC RunOk
14 Igor Plisa 1984 Ч 18-39 Ua Україна Київ Kinosura
15 Олена Ахметшина 1986 Ж 18-39 Ua Україна Київ Kinosura
16 Roman Bystrov 1990 Ч 18-39 Ua Україна Chernihiv
17 Dmitriy Kravchenko 1983 Ч 18-39 Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
18 Микола Богданець 1983 Ч 18-39 Ua Україна Рокитне
19 Anton Oriekhov 1975 Ч 40-49 Ua Україна Первомайський Стайер-Атлон
20 Viktor Malieichyk 1988 Ч 18-39 Ua Україна Lviv
21 Ruslan Khomenko 1985 Ч 18-39 Ua Україна Київ
22 Evgen Gerasimenko 1979 Ч 18-39 Ua Україна Київ
23 Олександр Олівсон 1963 Ч 50-59 Ua Україна Житомир
24 Dobrilovskiy Mykhailo 1986 Ч 18-39 Ua Україна Харкiв Mukhomor orienteering club
25 Анатолій Танцюра 1990 Ч 18-39 Ua Україна Київ LIVE.LOVE Tri

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу