Small_a5056eecf6fbde7f17f1b87e1e615718

RUNUP! - 800 сходинок "Леонардо"

1 забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
261 Андрій Федосенко 1986 Ч Ua Україна Вишгород yoUAreMAN DNS
262 Екатерина Березий 1986 Ж Ua Україна Киев DNS
263 Sergey Klimashevskiy 1971 Ч Ua Україна Вишневе Top Runners DNS
264 Денис Сінчук 1987 Ч Ua Україна Київ Top Runners DNS
265 Роман Крупцала 1978 Ч Ua Україна Київ DNS
266 Вячеслав Суботенко 1979 Ч Ua Україна Вишневе DNS
267 Антон Купрієць 1985 Ч Ua Україна Київ Track&Speed Club DNS
268 Евгений Годун 1991 Ч Ua Україна Харкiв Kharkiv road runners DNS
269 Богдан Ткачук 1992 Ч Ua Україна Київ DNS
270 Volodymyr SEMENUIK 1979 Ч Ua Україна Біла Церква Kuzin Team DNS
271 Максим Приходько 1992 Ч Ua Україна Киев KM Running club DNS
272 Максим Бойко 1986 Ч Ua Україна Київ SAPIK-TEAM DNS
273 Василь Борищук 1986 Ч Ua Україна Київ DNS
274 Юрий Клим 1985 Ч Ua Україна Дніпропетровськ KlimTeam DNS
275 Марина Саенко 1983 Ж Ua Україна Киев DNS
276 Светлана Карпенко 1994 Ж Ua Україна Киев DNS
277 Сергей Гаращенко 1981 Ч Ua Україна DNS
278 Анна Ястремская 1987 Ж Ua Україна Київ Top Runners DNS
279 Yevhen Liulevych 1981 Ч Ua Україна Київ НКРЕКП DNS
280 Андрій Кульченко 1985 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club DNS
281 Сергій Чудаков 1988 Ч Ua Україна Київ Live.Love Run DNS
282 Володимир Єрмак 1983 Ч Ua Україна Київ DNS
283 Олександр Мельник 1991 Ч Ua Україна Київ DNS
284 Юлия Михайлюк 1986 Ж Ua Україна Киев DNS
285 Андрей Пустовит 1985 Ч Ua Україна Kiev TopRunners DNS

Учасники також реєструються на

Small_a5056eecf6fbde7f17f1b87e1e615718

RUNUP! - 800 сходинок "Леонардо"

1 забіг

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
261 Андрій Федосенко 1986 Ч Ua Україна Вишгород yoUAreMAN DNS
262 Екатерина Березий 1986 Ж Ua Україна Киев DNS
263 Sergey Klimashevskiy 1971 Ч Ua Україна Вишневе Top Runners DNS
264 Денис Сінчук 1987 Ч Ua Україна Київ Top Runners DNS
265 Роман Крупцала 1978 Ч Ua Україна Київ DNS
266 Вячеслав Суботенко 1979 Ч Ua Україна Вишневе DNS
267 Антон Купрієць 1985 Ч Ua Україна Київ Track&Speed Club DNS
268 Евгений Годун 1991 Ч Ua Україна Харкiв Kharkiv road runners DNS
269 Богдан Ткачук 1992 Ч Ua Україна Київ DNS
270 Volodymyr SEMENUIK 1979 Ч Ua Україна Біла Церква Kuzin Team DNS
271 Максим Приходько 1992 Ч Ua Україна Киев KM Running club DNS
272 Максим Бойко 1986 Ч Ua Україна Київ SAPIK-TEAM DNS
273 Василь Борищук 1986 Ч Ua Україна Київ DNS
274 Юрий Клим 1985 Ч Ua Україна Дніпропетровськ KlimTeam DNS
275 Марина Саенко 1983 Ж Ua Україна Киев DNS
276 Светлана Карпенко 1994 Ж Ua Україна Киев DNS
277 Сергей Гаращенко 1981 Ч Ua Україна DNS
278 Анна Ястремская 1987 Ж Ua Україна Київ Top Runners DNS
279 Yevhen Liulevych 1981 Ч Ua Україна Київ НКРЕКП DNS
280 Андрій Кульченко 1985 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club DNS
281 Сергій Чудаков 1988 Ч Ua Україна Київ Live.Love Run DNS
282 Володимир Єрмак 1983 Ч Ua Україна Київ DNS
283 Олександр Мельник 1991 Ч Ua Україна Київ DNS
284 Юлия Михайлюк 1986 Ж Ua Україна Киев DNS
285 Андрей Пустовит 1985 Ч Ua Україна Kiev TopRunners DNS

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу