Small_2d6744a954e720a3fa67ccb583653af9

VALENTINE’S RUN-2016

Run Valentine 4 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Sergey Klimashevskiy 1971 Ч Ua Україна Вишневе Top Runners
2 Наталія Гайфудінова 1976 Ж Ua Україна Киев
3 Andrii Mytroshyn 1987 Ч Ua Україна Run Base Kyiv
4 Alina Mytroshyna 1988 Ж Ua Україна Kyiv Rbn Base Kyiv
5 Роман Коваль 1974 Ч Ua Україна Київ
6 Руслан Харланов 1968 Ч Ua Україна Київ MC "Taras Bulba"
7 Корой Ірина 1992 Ж Ua Україна Мариуполь
8 Серж Корой 1983 Ч Ua Україна Одеса Guide Runner
9 Анна Паніна 1988 Ж Ua Україна Київ
10 Микита Шкарупа 2000 Ч Ua Україна Київ
11 Ганна Шкарупа 1980 Ж Ua Україна Київ Moguls
12 Олексій Шкарупа 1977 Ч Ua Україна Київ Moguls
13 Тетяна Серьогіна 1978 Ж Ua Україна Київ
14 Оксана Руда 1999 Ж Ua Україна Київ Нове Покоління
15 Олег Стадничак 1997 Ч Ua Україна Київ ( Вільховець) KUZIN TEAM
16 Ігор Збишко 1978 Ч Ua Україна Київ CapitalTRI
17 Алла Смородина 1981 Ж Ua Україна Київ runONoff
18 Андрій Кисіль 1983 Ч Ua Україна Київ runONoff
19 Андрій Блануца 1979 Ч Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
20 Anna Gustova 1983 Ж Ua Україна Kyiv
21 Андрій Чуранов 1985 Ч Ua Україна Київ Кіносура
22 Kseniia Vakulenko 1981 Ж Ua Україна Київ
23 Artem Kharchyshyn 1983 Ч Ua Україна Киев
24 Den Smyrnov 1989 Ч Ua Україна Київ UltraRunning Ukraine
25 Ірина Смирнова 1992 Ж Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_2d6744a954e720a3fa67ccb583653af9

VALENTINE’S RUN-2016

Run Valentine 4 km

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Sergey Klimashevskiy 1971 Ч Ua Україна Вишневе Top Runners
2 Наталія Гайфудінова 1976 Ж Ua Україна Киев
3 Andrii Mytroshyn 1987 Ч Ua Україна Run Base Kyiv
4 Alina Mytroshyna 1988 Ж Ua Україна Kyiv Rbn Base Kyiv
5 Роман Коваль 1974 Ч Ua Україна Київ
6 Руслан Харланов 1968 Ч Ua Україна Київ MC "Taras Bulba"
7 Корой Ірина 1992 Ж Ua Україна Мариуполь
8 Серж Корой 1983 Ч Ua Україна Одеса Guide Runner
9 Анна Паніна 1988 Ж Ua Україна Київ
10 Микита Шкарупа 2000 Ч Ua Україна Київ
11 Ганна Шкарупа 1980 Ж Ua Україна Київ Moguls
12 Олексій Шкарупа 1977 Ч Ua Україна Київ Moguls
13 Тетяна Серьогіна 1978 Ж Ua Україна Київ
14 Оксана Руда 1999 Ж Ua Україна Київ Нове Покоління
15 Олег Стадничак 1997 Ч Ua Україна Київ ( Вільховець) KUZIN TEAM
16 Ігор Збишко 1978 Ч Ua Україна Київ CapitalTRI
17 Алла Смородина 1981 Ж Ua Україна Київ runONoff
18 Андрій Кисіль 1983 Ч Ua Україна Київ runONoff
19 Андрій Блануца 1979 Ч Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
20 Anna Gustova 1983 Ж Ua Україна Kyiv
21 Андрій Чуранов 1985 Ч Ua Україна Київ Кіносура
22 Kseniia Vakulenko 1981 Ж Ua Україна Київ
23 Artem Kharchyshyn 1983 Ч Ua Україна Киев
24 Den Smyrnov 1989 Ч Ua Україна Київ UltraRunning Ukraine
25 Ірина Смирнова 1992 Ж Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу