Small_f77056bb33e2eeb02b20f5eb0ae9d492

Перший Одеський ультрамарафон "Куяльник"

"Куяльник" -67км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Iryna Dashkova 1971 жінки Ua Україна Odessa
2 DMYTRO KULCHYTSKYI 1982 чоловіки Ua Україна Odessa Nike+ Run Club Odessa
3 Дмитрий Процеров 1985 чоловіки Ua Україна Одесса
4 Сергій Ведміцький 1973 чоловіки Ua Україна Прилуки KOZAK RACE
5 Мія Ласточкіна 1983 жінки Ua Україна Київ
6 Валерий Боженов 1950 чоловіки Ua Україна Маріуполь
7 Сергей Трутнев 1960 чоловіки Ua Україна Одесса
8 Назар Вежичанін 1998 чоловіки Ua Україна Рокитне Rokytne Runners
9 Володимир Колосов 1997 чоловіки Ua Україна Самбір
10 Руслан Чорнолуцкий 1977 чоловіки Ua Україна Одеса
11 Владимир Шеремета 1976 чоловіки Ua Україна Красносiлка Forum
12 Олександр Баліцький 1983 чоловіки Ua Україна Баришівка Scientist
13 Kostya Kruzhanovsky 1982 чоловіки Ua Україна Odessa СКПП Горизонт
14 Руслан Диденко 1988 чоловіки Ua Україна Львов
15 Анатолий Мовшин 1962 чоловіки Ua Україна Одесса Forum
16 Олег Мазуренко 1981 чоловіки Ua Україна Одесса NikeRunclub
17 Татьяна Швец 1986 жінки Ua Україна Одеcса
18 Ivan Polishchuk 1991 чоловіки Ua Україна Kropivnitskiy
19 Sergiy Makarenko 1970 чоловіки Ua Україна Odessa
20 Владимир Славинский 1972 чоловіки Ru Росія Москва БИМ
21 Олег Акулов 1969 чоловіки Ua Україна Одеса
22 Геннадій Логвиненко 1954 чоловіки Ua Україна Ірпінь
23 Дмитрий Михеев 1980 чоловіки Ua Україна Кривой Рог
24 Игорь Гайдук 1968 чоловіки Ua Україна Одесса
25 Артур Мамедов 1972 чоловіки Ua Україна Одесса Forum

Учасники також реєструються на

Small_f77056bb33e2eeb02b20f5eb0ae9d492

Перший Одеський ультрамарафон "Куяльник"

"Куяльник" -67км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Iryna Dashkova 1971 жінки Ua Україна Odessa
2 DMYTRO KULCHYTSKYI 1982 чоловіки Ua Україна Odessa Nike+ Run Club Odessa
3 Дмитрий Процеров 1985 чоловіки Ua Україна Одесса
4 Сергій Ведміцький 1973 чоловіки Ua Україна Прилуки KOZAK RACE
5 Мія Ласточкіна 1983 жінки Ua Україна Київ
6 Валерий Боженов 1950 чоловіки Ua Україна Маріуполь
7 Сергей Трутнев 1960 чоловіки Ua Україна Одесса
8 Назар Вежичанін 1998 чоловіки Ua Україна Рокитне Rokytne Runners
9 Володимир Колосов 1997 чоловіки Ua Україна Самбір
10 Руслан Чорнолуцкий 1977 чоловіки Ua Україна Одеса
11 Владимир Шеремета 1976 чоловіки Ua Україна Красносiлка Forum
12 Олександр Баліцький 1983 чоловіки Ua Україна Баришівка Scientist
13 Kostya Kruzhanovsky 1982 чоловіки Ua Україна Odessa СКПП Горизонт
14 Руслан Диденко 1988 чоловіки Ua Україна Львов
15 Анатолий Мовшин 1962 чоловіки Ua Україна Одесса Forum
16 Олег Мазуренко 1981 чоловіки Ua Україна Одесса NikeRunclub
17 Татьяна Швец 1986 жінки Ua Україна Одеcса
18 Ivan Polishchuk 1991 чоловіки Ua Україна Kropivnitskiy
19 Sergiy Makarenko 1970 чоловіки Ua Україна Odessa
20 Владимир Славинский 1972 чоловіки Ru Росія Москва БИМ
21 Олег Акулов 1969 чоловіки Ua Україна Одеса
22 Геннадій Логвиненко 1954 чоловіки Ua Україна Ірпінь
23 Дмитрий Михеев 1980 чоловіки Ua Україна Кривой Рог
24 Игорь Гайдук 1968 чоловіки Ua Україна Одесса
25 Артур Мамедов 1972 чоловіки Ua Україна Одесса Forum

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу