Small_8ba901a9931cb04407a69c7ede495f75

КНЯЖА СОТНЯ ультрамарафон

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
301 Володимир Єрмак 1983 Ч Ua Україна Київ online
302 Максим Рябоконь 1995 Ч Ua Україна Біла Церква AC Panda online
303 Антон Купрієць 1985 Ч Ua Україна Київ Track&Speed Club online
304 Светлана Соловьева 1962 Ж50 Ua Україна Київ online
305 Ольга Жоголко 1989 Ж Ua Україна Київ online
306 Павел Рева 1982 Ч Ua Україна Киев Apulaz online
307 Сергій Піцин 1980 Ч Ua Україна Київ online
308 Iryna Kupalkina-Luhova 1975 Ж40 Ua Україна Іndependently online
309 Kyrylo Kupalkin-Luhovyi 1999 Ч Ua Україна Іndependently online
310 Світлана Чечоткіна 1992 Ж Ua Україна Київ online
311 Валентина Губарь 1961 Ж50 Ua Україна Киев online
312 Yevhen Liulevych 1981 Ч Ua Україна Київ НКРЕКП online
313 Антоніна Каніболоцька 1986 Ж Ua Україна Буча online
314 Вероніка Гудзь 1989 Ж Ua Україна Київ Nike+ Run Club online
315 Анна Степашко 1987 Ж Ua Україна Киев online
316 Dmitry Fomin 1973 Ч40 Ua Україна Киев online
317 Eugene Turkulevich 1976 Ч40 Ua Україна Киев Endurance School online
318 Владимир Тупчеев 1980 Ч Ua Україна Київ online
319 Тоня Штенге 1990 Ж Ua Україна Київ Running Coyote online
320 Михайло Мережинський 1980 Ч Ua Україна Київ avtosvitlo.com.ua online
321 Татьяна Тупчеева 1985 Ж Ua Україна Киев online
322 Тетяна Осадча 1987 Ж Ua Україна Київ - online
323 Сергей Лоншаков 1971 Ч40 Ua Україна Киiв online
324 Рома Ли 1982 Ч Ua Україна Київ KM Running Club online
325 Юрій Кондаков 1979 Ч Ua Україна Київ online

Учасники також реєструються на

Small_8ba901a9931cb04407a69c7ede495f75

КНЯЖА СОТНЯ ультрамарафон

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
301 Володимир Єрмак 1983 Ч Ua Україна Київ online
302 Максим Рябоконь 1995 Ч Ua Україна Біла Церква AC Panda online
303 Антон Купрієць 1985 Ч Ua Україна Київ Track&Speed Club online
304 Светлана Соловьева 1962 Ж50 Ua Україна Київ online
305 Ольга Жоголко 1989 Ж Ua Україна Київ online
306 Павел Рева 1982 Ч Ua Україна Киев Apulaz online
307 Сергій Піцин 1980 Ч Ua Україна Київ online
308 Iryna Kupalkina-Luhova 1975 Ж40 Ua Україна Іndependently online
309 Kyrylo Kupalkin-Luhovyi 1999 Ч Ua Україна Іndependently online
310 Світлана Чечоткіна 1992 Ж Ua Україна Київ online
311 Валентина Губарь 1961 Ж50 Ua Україна Киев online
312 Yevhen Liulevych 1981 Ч Ua Україна Київ НКРЕКП online
313 Антоніна Каніболоцька 1986 Ж Ua Україна Буча online
314 Вероніка Гудзь 1989 Ж Ua Україна Київ Nike+ Run Club online
315 Анна Степашко 1987 Ж Ua Україна Киев online
316 Dmitry Fomin 1973 Ч40 Ua Україна Киев online
317 Eugene Turkulevich 1976 Ч40 Ua Україна Киев Endurance School online
318 Владимир Тупчеев 1980 Ч Ua Україна Київ online
319 Тоня Штенге 1990 Ж Ua Україна Київ Running Coyote online
320 Михайло Мережинський 1980 Ч Ua Україна Київ avtosvitlo.com.ua online
321 Татьяна Тупчеева 1985 Ж Ua Україна Киев online
322 Тетяна Осадча 1987 Ж Ua Україна Київ - online
323 Сергей Лоншаков 1971 Ч40 Ua Україна Киiв online
324 Рома Ли 1982 Ч Ua Україна Київ KM Running Club online
325 Юрій Кондаков 1979 Ч Ua Україна Київ online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу