Small_8ba901a9931cb04407a69c7ede495f75

КНЯЖА СОТНЯ ультрамарафон

100 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Павло Степаненко 1990 Ч Ua Україна Ковель КВІНТ-А online
6 Pavlo Bychenok 1974 Ч40 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець online
7 Davide Martini 1971 Ч40 It Італія Frosinone Nike+ Run Club online
8 Тарас Чорний 1989 Ч Ua Україна Чернігів JBS online
9 Олександр Лашин 1984 Ч Ua Україна Київ online
10 Sergey KOVALSKY 1989 Ч Ua Україна Суми online
11 Сергій Кірчик 1987 Ч Ua Україна Кременчук Sport Life Kremenchuk online
12 Мія Ласточкіна 1983 Ж Ua Україна Київ online
13 Oleksandr Pasichnyk 1971 Ч40 Ua Україна Київ online
14 Руслан Диденко 1988 Ч Ua Україна Львов online
15 Олександр Шиманський 1977 Ч Ua Україна Київ online
16 Ігор Саханда 1967 Ч40 Ua Україна Київ UMA, URA, SСS online
17 Микола Крук 1961 Ч50 Ua Україна Київ Марафонська команда "Шрі Чинмоя" online
18 IGOR ANDRUSENKO 1985 Ч Ua Україна Чернигов online
19 Dmytro Zhyvov 1985 Ч Ua Україна Київ Running Coyote online
20 Валерий Боженов 1950 Ч60+ Ua Україна Мариуполь online
21 Андрiй Бялобржеський 1990 Ч Ua Україна Кременчуг online
22 Геннадий Кузнецов 1982 Ч Ua Україна Київ RUNLAB - Лабораторія Бігу online
23 Олег Рыльский 1974 Ч40 Ua Україна Ізмаїл КЛБ Суворовец online
24 Evgen Gerasimenko 1979 Ч Ua Україна Київ online
25 Cyprian Czop 1975 Ч40 Pl Польща Lubartów ПАРАФІЯ ВОЗДВИЖЕННЯ ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО РКЦ ПОЛТАВА online
27 Алексей Золотарев 2004 Ua Україна Ірпінь online

Учасники також реєструються на

Small_8ba901a9931cb04407a69c7ede495f75

КНЯЖА СОТНЯ ультрамарафон

100 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Павло Степаненко 1990 Ч Ua Україна Ковель КВІНТ-А online
6 Pavlo Bychenok 1974 Ч40 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець online
7 Davide Martini 1971 Ч40 It Італія Frosinone Nike+ Run Club online
8 Тарас Чорний 1989 Ч Ua Україна Чернігів JBS online
9 Олександр Лашин 1984 Ч Ua Україна Київ online
10 Sergey KOVALSKY 1989 Ч Ua Україна Суми online
11 Сергій Кірчик 1987 Ч Ua Україна Кременчук Sport Life Kremenchuk online
12 Мія Ласточкіна 1983 Ж Ua Україна Київ online
13 Oleksandr Pasichnyk 1971 Ч40 Ua Україна Київ online
14 Руслан Диденко 1988 Ч Ua Україна Львов online
15 Олександр Шиманський 1977 Ч Ua Україна Київ online
16 Ігор Саханда 1967 Ч40 Ua Україна Київ UMA, URA, SСS online
17 Микола Крук 1961 Ч50 Ua Україна Київ Марафонська команда "Шрі Чинмоя" online
18 IGOR ANDRUSENKO 1985 Ч Ua Україна Чернигов online
19 Dmytro Zhyvov 1985 Ч Ua Україна Київ Running Coyote online
20 Валерий Боженов 1950 Ч60+ Ua Україна Мариуполь online
21 Андрiй Бялобржеський 1990 Ч Ua Україна Кременчуг online
22 Геннадий Кузнецов 1982 Ч Ua Україна Київ RUNLAB - Лабораторія Бігу online
23 Олег Рыльский 1974 Ч40 Ua Україна Ізмаїл КЛБ Суворовец online
24 Evgen Gerasimenko 1979 Ч Ua Україна Київ online
25 Cyprian Czop 1975 Ч40 Pl Польща Lubartów ПАРАФІЯ ВОЗДВИЖЕННЯ ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО РКЦ ПОЛТАВА online
27 Алексей Золотарев 2004 Ua Україна Ірпінь online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу