Small_3159ec7e5e83113f5525325a97831a11

Chornohora Sky Marathon

Chornohora Sky Race

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
325 Vasily Plyska 1977 Ч Ua Україна Київ
326 Володимир Ольховик 1987 Ч Ua Україна Луцьк Федерація Триатлону м.Луцька
327 Юлія Шуманова 1986 Ж Ua Україна Одеса Wellness Run club
328 Наталія Власенко 1980 Ж Ua Україна Київ Dog&GrandCrossFit
329 Віталій Підвисоцький 1984 Ч Ua Україна Ірпінь BPC
330 Єгор Бєляев 1982 Ч Ua Україна Київ ВРС
331 Тамара Братасюк 1987 Ж Ua Україна Київ Play otsd crew
332 Фёдар Адзярэйка 1989 Ч By Білорусь Мінськ
333 Дмитрий Песоцкий 1986 Ч Ua Україна Ирпень Ирпень Бокс
334 Олександр Пацаловський 1980 Ч Ua Україна Буча
335 Евгения Руденко 1988 Ж Ua Україна Днепропетровск MK "RunOK"
336 Oksana Kirkina 1980 Ж Ua Україна Одесса Nike Run Club
337 Lotysh Oleksii 1984 Ч Ua Україна Киев PLAY OTSD CREW (Nike+ Run Club)
338 Євгеній Звіздовський 1982 Ч Ua Україна Київ PLAY OTSD CREW
339 Олександр Кислинський 1985 Ч Ua Україна Харкiв
340 Віталій Міляєв 1972 Ч Ua Україна Київ
341 Anatolii Sliusarenko 1990 Ч Ua Україна Ужгород U-Run / Uzhhorod Running Club
342 Наталья Чоловьян 1984 Ж Ua Україна Київ KM Running Club
343 Максим Чертенков 1989 Ч Ua Україна Київ
344 Олег Черкасов 1983 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club
345 Eduard Liashenko 1984 Ч Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club / TrailUkraine
346 Світлана Дідух 1988 Ж Ua Україна Вінниця KM Running Club
347 Анна Чорная 1980 Ж Ua Україна Київ KM Running Club
348 Інна Ребриста 1990 Ж Ua Україна Київ KM Running Club
349 Олександр Зільберман 1974 Ч Ua Україна Київ KM Running Club

Учасники також реєструються на

Small_3159ec7e5e83113f5525325a97831a11

Chornohora Sky Marathon

Chornohora Sky Race

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
325 Vasily Plyska 1977 Ч Ua Україна Київ
326 Володимир Ольховик 1987 Ч Ua Україна Луцьк Федерація Триатлону м.Луцька
327 Юлія Шуманова 1986 Ж Ua Україна Одеса Wellness Run club
328 Наталія Власенко 1980 Ж Ua Україна Київ Dog&GrandCrossFit
329 Віталій Підвисоцький 1984 Ч Ua Україна Ірпінь BPC
330 Єгор Бєляев 1982 Ч Ua Україна Київ ВРС
331 Тамара Братасюк 1987 Ж Ua Україна Київ Play otsd crew
332 Фёдар Адзярэйка 1989 Ч By Білорусь Мінськ
333 Дмитрий Песоцкий 1986 Ч Ua Україна Ирпень Ирпень Бокс
334 Олександр Пацаловський 1980 Ч Ua Україна Буча
335 Евгения Руденко 1988 Ж Ua Україна Днепропетровск MK "RunOK"
336 Oksana Kirkina 1980 Ж Ua Україна Одесса Nike Run Club
337 Lotysh Oleksii 1984 Ч Ua Україна Киев PLAY OTSD CREW (Nike+ Run Club)
338 Євгеній Звіздовський 1982 Ч Ua Україна Київ PLAY OTSD CREW
339 Олександр Кислинський 1985 Ч Ua Україна Харкiв
340 Віталій Міляєв 1972 Ч Ua Україна Київ
341 Anatolii Sliusarenko 1990 Ч Ua Україна Ужгород U-Run / Uzhhorod Running Club
342 Наталья Чоловьян 1984 Ж Ua Україна Київ KM Running Club
343 Максим Чертенков 1989 Ч Ua Україна Київ
344 Олег Черкасов 1983 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club
345 Eduard Liashenko 1984 Ч Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club / TrailUkraine
346 Світлана Дідух 1988 Ж Ua Україна Вінниця KM Running Club
347 Анна Чорная 1980 Ж Ua Україна Київ KM Running Club
348 Інна Ребриста 1990 Ж Ua Україна Київ KM Running Club
349 Олександр Зільберман 1974 Ч Ua Україна Київ KM Running Club

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу