Small_3159ec7e5e83113f5525325a97831a11

Chornohora Sky Marathon

Chornohora Sky Race

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
300 Денис Медведев 1982 Ч Ua Україна Дніпропетровськ
301 Тимофій Ярцев 1985 Ч Ua Україна Дніпро MC RunOk
302 Oleksii Sierik 1981 Ч Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB
303 Євген Трофимчук 1978 Ч Ua Україна Київ 42195
304 Юрій Забава 1985 Ч Ua Україна Тернопіль Top Runners, Kolomiya Running Club
305 Ivan Luts 1986 Ч Ua Україна Uzhhorod U-Run
306 Володимир Бесараб 1949 Ч Ua Україна Суми
307 Павло Жук 1997 Ч Ua Україна Кам'янець-Подільський
308 Максим Павлиенко 1983 Ч Ua Україна Сєвєродонецьк
309 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ
310 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ
311 Руслан Дриль 1987 Ч Ua Україна Сколе SHYPSHYNA RUN CLUB
312 Наталья Минарченко 1987 Ж Ua Україна Киев KM Running Club
313 Genady Goldshtein 1957 Ч Il Ізраїль Tekoa
314 Сергій Дмитрієв 1989 Ч Ua Україна Харкiв
315 Оксана Матвіюк 1987 Ж Ua Україна Київ #перопінгвіна
316 Олександр Шевченко 1991 Ч Ua Україна KM Running Club
317 Катерина Свирида 1990 Ж Ua Україна Одеса
318 Николай Никитин 1978 Ч Ua Україна Київ KM Running Club
319 Андрій Гулька 1986 Ч Ua Україна Шепетівка
320 Яна Ростем 1992 Ж Ua Україна Kyiv
321 Олеся Малюга 1985 Ж Ua Україна Київ KM Running Club
322 Юлия Файнберг 1992 Ж Ua Україна Київ
323 Алена Негруца 1992 Ж Ua Україна Одесса
324 Слава Баранский 1981 Ч Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_3159ec7e5e83113f5525325a97831a11

Chornohora Sky Marathon

Chornohora Sky Race

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
300 Денис Медведев 1982 Ч Ua Україна Дніпропетровськ
301 Тимофій Ярцев 1985 Ч Ua Україна Дніпро MC RunOk
302 Oleksii Sierik 1981 Ч Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB
303 Євген Трофимчук 1978 Ч Ua Україна Київ 42195
304 Юрій Забава 1985 Ч Ua Україна Тернопіль Top Runners, Kolomiya Running Club
305 Ivan Luts 1986 Ч Ua Україна Uzhhorod U-Run
306 Володимир Бесараб 1949 Ч Ua Україна Суми
307 Павло Жук 1997 Ч Ua Україна Кам'янець-Подільський
308 Максим Павлиенко 1983 Ч Ua Україна Сєвєродонецьк
309 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ
310 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ
311 Руслан Дриль 1987 Ч Ua Україна Сколе SHYPSHYNA RUN CLUB
312 Наталья Минарченко 1987 Ж Ua Україна Киев KM Running Club
313 Genady Goldshtein 1957 Ч Il Ізраїль Tekoa
314 Сергій Дмитрієв 1989 Ч Ua Україна Харкiв
315 Оксана Матвіюк 1987 Ж Ua Україна Київ #перопінгвіна
316 Олександр Шевченко 1991 Ч Ua Україна KM Running Club
317 Катерина Свирида 1990 Ж Ua Україна Одеса
318 Николай Никитин 1978 Ч Ua Україна Київ KM Running Club
319 Андрій Гулька 1986 Ч Ua Україна Шепетівка
320 Яна Ростем 1992 Ж Ua Україна Kyiv
321 Олеся Малюга 1985 Ж Ua Україна Київ KM Running Club
322 Юлия Файнберг 1992 Ж Ua Україна Київ
323 Алена Негруца 1992 Ж Ua Україна Одесса
324 Слава Баранский 1981 Ч Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу