Small_3159ec7e5e83113f5525325a97831a11

Chornohora Sky Marathon

Chornohora Sky Marathon

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Ігор Саханда 1967 Ч Ua Україна Київ UMA, URA, SСS
2 Pavlo Bychenok 1974 Ч Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
3 Пилип Доценко 1991 Ч Ua Україна Київ 42195
4 Олексій Попов 1982 Ч Ua Україна Кузнецовськ Рівненська АЕС
5 Микола Богданець 1983 Ч Ua Україна Рокитне
6 Oleksandr Smolnikov 1974 Ч Ua Україна Київ
7 Oleksandr Hrebeniuk 1986 Ч Ua Україна Київ SC "Scientist"
8 Олександр Грищенко 1986 Ч Ua Україна Київ Перопингвина
9 Nataliia Filatova 1985 Ж Ua Україна Київ Endurance School
10 svitozar moiseiv 1980 Ч Ua Україна Київ
11 Evgen Gerasimenko 1979 Ч Ua Україна Київ
12 Валерій Шипунов 1988 Ч Ua Україна Львів
13 Ніна Данченко 1987 Ж Ua Україна Київ
14 Денис Мединський 1991 Ч Ua Україна Львів
15 Володимир Кононський 1978 Ч Ua Україна Київ
16 Іван Дячишин 1982 Ч Ua Україна Івано-Франківськ
17 Роман Деренько 1990 Ч Ua Україна Івано-Франківськ
18 Олександр Бондар 1982 Ч Ua Україна Львів
19 Sergii Sapiga 1970 Ч Ua Україна Файне місто Тернопіль Команда ture
20 Maksym Hauptman 1979 Ч Ua Україна Харкiв
21 Олексій Пазій 1996 Ч Ua Україна Харкiв СК "Політех"
22 Александр Авраменко 1951 Ч Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
23 Oleksandr Sokolenko 1993 Ч Ua Україна Dnipro МК "RunOk"
24 Alex Kostyukov 1986 Ч Ua Україна Uzhhorod U-Run
25 Екатерина Полищук 1987 Ж Ua Україна Днепропетровск

Учасники також реєструються на

Small_3159ec7e5e83113f5525325a97831a11

Chornohora Sky Marathon

Chornohora Sky Marathon

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Ігор Саханда 1967 Ч Ua Україна Київ UMA, URA, SСS
2 Pavlo Bychenok 1974 Ч Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
3 Пилип Доценко 1991 Ч Ua Україна Київ 42195
4 Олексій Попов 1982 Ч Ua Україна Кузнецовськ Рівненська АЕС
5 Микола Богданець 1983 Ч Ua Україна Рокитне
6 Oleksandr Smolnikov 1974 Ч Ua Україна Київ
7 Oleksandr Hrebeniuk 1986 Ч Ua Україна Київ SC "Scientist"
8 Олександр Грищенко 1986 Ч Ua Україна Київ Перопингвина
9 Nataliia Filatova 1985 Ж Ua Україна Київ Endurance School
10 svitozar moiseiv 1980 Ч Ua Україна Київ
11 Evgen Gerasimenko 1979 Ч Ua Україна Київ
12 Валерій Шипунов 1988 Ч Ua Україна Львів
13 Ніна Данченко 1987 Ж Ua Україна Київ
14 Денис Мединський 1991 Ч Ua Україна Львів
15 Володимир Кононський 1978 Ч Ua Україна Київ
16 Іван Дячишин 1982 Ч Ua Україна Івано-Франківськ
17 Роман Деренько 1990 Ч Ua Україна Івано-Франківськ
18 Олександр Бондар 1982 Ч Ua Україна Львів
19 Sergii Sapiga 1970 Ч Ua Україна Файне місто Тернопіль Команда ture
20 Maksym Hauptman 1979 Ч Ua Україна Харкiв
21 Олексій Пазій 1996 Ч Ua Україна Харкiв СК "Політех"
22 Александр Авраменко 1951 Ч Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
23 Oleksandr Sokolenko 1993 Ч Ua Україна Dnipro МК "RunOk"
24 Alex Kostyukov 1986 Ч Ua Україна Uzhhorod U-Run
25 Екатерина Полищук 1987 Ж Ua Україна Днепропетровск

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу