Small_d8ac410726da4b210c4eab4691e31bba

Новорічний Фан Ран - Перший забіг року

3,5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Vera Berko 1987 21+ Ua Україна Київ TOP RUNNERS
2 Володимир Холошенко 1987 21+ Ua Україна Київ
3 Вячеслав Суботенко 1979 21+ Ua Україна Вишневе
4 Елена Левинская 1970 21+ Ua Україна Київ RunBaseKiev
5 Sergey Klimashevskiy 1971 21+ Ua Україна Вишневе Top Runners
6 Руслан Буток 1979 21+ Ua Україна Киев Центр-А КuzinTeam
7 Юрій Забава 1985 21+ Ua Україна Тернопіль Top Runners
8 Василий Беца 1985 21+ Ua Україна Київ
9 Анна Ястремская 1987 21+ Ua Україна Київ Top Runners
10 Дмиртрий Терновский 1982 21+ Ua Україна Киев "IGTex"
11 Артем Муравьев 1987 21+ Ua Україна Київ Roga i Kopyta.
12 Олена Мельник 1991 21+ Ua Україна Київ
13 Андрей Кокин 1986 21+ Ua Україна Київ
14 Дар'я Хлівна 1986 21+ Ua Україна
15 Евгения Сиренко 1982 21+ Ua Україна Киев
16 Олександр Либа 1984 21+ Ua Україна Красилів СК Науковець
17 Антон Купрієць 1985 21+ Ua Україна Київ Track&Speed Club
18 Віталій Волощук 1980 21+ Ua Україна Київ TopRunners
19 Евгеній Бачинський 1987 21+ Ua Україна Київ KM Running Club
20 Ольга Бачинська 1987 21+ Ua Україна Київ KM Running Club
21 Андрій Ліпейко 1997 Ua Україна Ніжин
22 Ганна Онищенко 1981 21+ Ua Україна Київ KUZIN TEAM
23 Олексій Онищенко 1983 21+ Ua Україна Київ Adidas Runners
24 Олег Сторожук 1974 21+ Ua Україна Київ
25 Artur Nadashkovsky 1986 21+ Ua Україна Павлоград СКІП

Учасники також реєструються на

Small_d8ac410726da4b210c4eab4691e31bba

Новорічний Фан Ран - Перший забіг року

3,5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Vera Berko 1987 21+ Ua Україна Київ TOP RUNNERS
2 Володимир Холошенко 1987 21+ Ua Україна Київ
3 Вячеслав Суботенко 1979 21+ Ua Україна Вишневе
4 Елена Левинская 1970 21+ Ua Україна Київ RunBaseKiev
5 Sergey Klimashevskiy 1971 21+ Ua Україна Вишневе Top Runners
6 Руслан Буток 1979 21+ Ua Україна Киев Центр-А КuzinTeam
7 Юрій Забава 1985 21+ Ua Україна Тернопіль Top Runners
8 Василий Беца 1985 21+ Ua Україна Київ
9 Анна Ястремская 1987 21+ Ua Україна Київ Top Runners
10 Дмиртрий Терновский 1982 21+ Ua Україна Киев "IGTex"
11 Артем Муравьев 1987 21+ Ua Україна Київ Roga i Kopyta.
12 Олена Мельник 1991 21+ Ua Україна Київ
13 Андрей Кокин 1986 21+ Ua Україна Київ
14 Дар'я Хлівна 1986 21+ Ua Україна
15 Евгения Сиренко 1982 21+ Ua Україна Киев
16 Олександр Либа 1984 21+ Ua Україна Красилів СК Науковець
17 Антон Купрієць 1985 21+ Ua Україна Київ Track&Speed Club
18 Віталій Волощук 1980 21+ Ua Україна Київ TopRunners
19 Евгеній Бачинський 1987 21+ Ua Україна Київ KM Running Club
20 Ольга Бачинська 1987 21+ Ua Україна Київ KM Running Club
21 Андрій Ліпейко 1997 Ua Україна Ніжин
22 Ганна Онищенко 1981 21+ Ua Україна Київ KUZIN TEAM
23 Олексій Онищенко 1983 21+ Ua Україна Київ Adidas Runners
24 Олег Сторожук 1974 21+ Ua Україна Київ
25 Artur Nadashkovsky 1986 21+ Ua Україна Павлоград СКІП

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу