Small_70b58466b604fed06f108f3a54cb922f

7-ий Одеський мiжнародний марафон «Самоперевершення»

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Oleksii Sierik 1981 Ч30 Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB online
2 Денис Хохлов 1978 Ч30 Ua Україна Киiв PROFI Sport Team online
3 Євген Трофимчук 1978 Ч30 Ua Україна Київ 42195 online
4 Viktoriia Bondarenko 1987 Ж18 Ua Україна Odesa PALMYRA online
5 Богдан Ткачук 1992 Ч23 Ua Україна Київ online
6 Екатерина Колос 1982 Ж30 Ua Україна Одесса online
7 Костянтин Степаненко 1976 Ч40 Ua Україна Одеса Forum online
8 Марія Борисюк 1989 Ж18 Ua Україна Бровары online
9 Наталія Кумейко 1988 Ж18 Ua Україна Київ online
10 Юлия Колиогло 1985 Ж30 Ua Україна Одесса online
11 вадим иовов 1981 Ч30 Ua Україна Ізмаїл суворовец online
12 Володимир Баранов 1985 Ч30 Ua Україна Одеса online
13 Николай Рылов 1949 Ч60 Ua Україна Одесса online
14 Dima Troshkin 1978 Ч30 Ua Україна Донецк SOTA TEAM DNEPR online
15 Денис Ильичев 1979 Ч30 Ua Україна online
16 Анатолій Чорнобай 1978 Ч30 Ua Україна Київ online
17 Володимир Наконечний 1997 Ч16 Ua Україна Львів online
18 Володимир Мартинович 1988 Ч23 Ua Україна Львів online
19 Лілія Соловій 1984 Ж30 Ua Україна Львів online
20 Леонид Юфит 1976 Ч40 Ua Україна Одесса online
21 Ігор Збишко 1978 Ч30 Ua Україна Київ CapitalTRI online
22 Мирослава Бодаковська 1984 Ж30 Ua Україна Львів online
23 Артем Шеховцов 1986 Ч30 Ua Україна Соледар NaCl online
24 Ігор Биханов 1985 Ч30 Ua Україна Соледар NaCl online
25 Андрей Мидляр 1998 Ч16 Ua Україна Винница online

Учасники також реєструються на

Small_70b58466b604fed06f108f3a54cb922f

7-ий Одеський мiжнародний марафон «Самоперевершення»

Напівмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Oleksii Sierik 1981 Ч30 Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB online
2 Денис Хохлов 1978 Ч30 Ua Україна Киiв PROFI Sport Team online
3 Євген Трофимчук 1978 Ч30 Ua Україна Київ 42195 online
4 Viktoriia Bondarenko 1987 Ж18 Ua Україна Odesa PALMYRA online
5 Богдан Ткачук 1992 Ч23 Ua Україна Київ online
6 Екатерина Колос 1982 Ж30 Ua Україна Одесса online
7 Костянтин Степаненко 1976 Ч40 Ua Україна Одеса Forum online
8 Марія Борисюк 1989 Ж18 Ua Україна Бровары online
9 Наталія Кумейко 1988 Ж18 Ua Україна Київ online
10 Юлия Колиогло 1985 Ж30 Ua Україна Одесса online
11 вадим иовов 1981 Ч30 Ua Україна Ізмаїл суворовец online
12 Володимир Баранов 1985 Ч30 Ua Україна Одеса online
13 Николай Рылов 1949 Ч60 Ua Україна Одесса online
14 Dima Troshkin 1978 Ч30 Ua Україна Донецк SOTA TEAM DNEPR online
15 Денис Ильичев 1979 Ч30 Ua Україна online
16 Анатолій Чорнобай 1978 Ч30 Ua Україна Київ online
17 Володимир Наконечний 1997 Ч16 Ua Україна Львів online
18 Володимир Мартинович 1988 Ч23 Ua Україна Львів online
19 Лілія Соловій 1984 Ж30 Ua Україна Львів online
20 Леонид Юфит 1976 Ч40 Ua Україна Одесса online
21 Ігор Збишко 1978 Ч30 Ua Україна Київ CapitalTRI online
22 Мирослава Бодаковська 1984 Ж30 Ua Україна Львів online
23 Артем Шеховцов 1986 Ч30 Ua Україна Соледар NaCl online
24 Ігор Биханов 1985 Ч30 Ua Україна Соледар NaCl online
25 Андрей Мидляр 1998 Ч16 Ua Україна Винница online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу