Small_4584638b0f4b683a8c92b5ad7db8bd37

Кольоровий забіг

3 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3001 Ольга Стоян 1991 Загальна Ua Україна Київ
3002 Семен Коцюруба 1988 Загальна Ua Україна Вишневе Run Base Kyiv‬
3003 Ірина Павленко 1988 Загальна Ua Україна Житомир
3004 Ivan Lishchuk 1999 Загальна Ua Україна Bila Tserkva BilaTserkvaMarathon/EVO.company
3005 Тетяна Павленко 1995 Загальна Ua Україна Київ
3006 Андрій Блануца 1979 Загальна Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
3007 Юлiя Трухан 1990 Загальна Ua Україна Нiжин
3008 LILIA Popovich 1989 Загальна Ua Україна Київ
3009 Алена Трухан 1989 Загальна Ua Україна Нежин
3010 Наталья Бородавко 1900 Загальна Ua Україна Нежин
3011 Лиза Ли 1990 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
3012 Olena Zubyuk 1982 Загальна Ua Україна Kyiv
3013 Svitlana Netska 1983 Загальна Ua Україна
3014 Мирослав Власюк 1985 Загальна Ua Україна Київ
3015 Олександра Ткаченко 1984 Загальна Ua Україна Київ
3016 Ганна Мацева 1986 Загальна Ua Україна Київ
3017 Сергій Зубчик 1982 Загальна Ua Україна Київ
3018 Олена Сікора 1979 Загальна Ua Україна Львів
3019 Зубчик Анастасия 1989 Загальна Ua Україна Київ
3020 Сергей Ющак 1982 Загальна Ua Україна Львів
3021 Юрий Янчишин 1979 Загальна Ua Україна Київ Family team
3022 Євген Янчишин 2000 Загальна Ua Україна Київ Family team
3023 МАРИНА ПОПОВИЧ 1985 Загальна Ua Україна Київ Family team
3024 Trunov Egor 1983 Загальна Ua Україна Kiev
3025 Андрій Ліман 1991 Загальна Ua Україна

Учасники також реєструються на

Small_4584638b0f4b683a8c92b5ad7db8bd37

Кольоровий забіг

3 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3001 Ольга Стоян 1991 Загальна Ua Україна Київ
3002 Семен Коцюруба 1988 Загальна Ua Україна Вишневе Run Base Kyiv‬
3003 Ірина Павленко 1988 Загальна Ua Україна Житомир
3004 Ivan Lishchuk 1999 Загальна Ua Україна Bila Tserkva BilaTserkvaMarathon/EVO.company
3005 Тетяна Павленко 1995 Загальна Ua Україна Київ
3006 Андрій Блануца 1979 Загальна Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
3007 Юлiя Трухан 1990 Загальна Ua Україна Нiжин
3008 LILIA Popovich 1989 Загальна Ua Україна Київ
3009 Алена Трухан 1989 Загальна Ua Україна Нежин
3010 Наталья Бородавко 1900 Загальна Ua Україна Нежин
3011 Лиза Ли 1990 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
3012 Olena Zubyuk 1982 Загальна Ua Україна Kyiv
3013 Svitlana Netska 1983 Загальна Ua Україна
3014 Мирослав Власюк 1985 Загальна Ua Україна Київ
3015 Олександра Ткаченко 1984 Загальна Ua Україна Київ
3016 Ганна Мацева 1986 Загальна Ua Україна Київ
3017 Сергій Зубчик 1982 Загальна Ua Україна Київ
3018 Олена Сікора 1979 Загальна Ua Україна Львів
3019 Зубчик Анастасия 1989 Загальна Ua Україна Київ
3020 Сергей Ющак 1982 Загальна Ua Україна Львів
3021 Юрий Янчишин 1979 Загальна Ua Україна Київ Family team
3022 Євген Янчишин 2000 Загальна Ua Україна Київ Family team
3023 МАРИНА ПОПОВИЧ 1985 Загальна Ua Україна Київ Family team
3024 Trunov Egor 1983 Загальна Ua Україна Kiev
3025 Андрій Ліман 1991 Загальна Ua Україна

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу