Small_4584638b0f4b683a8c92b5ad7db8bd37

Кольоровий забіг

6 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6101 Сергій Котенко 1986 Загальна Ua Україна Київ
6102 Марина Роздобудько 1987 Загальна Ua Україна Радомишль
6103 Ольга Махарiна 1987 Загальна Ua Україна Киев
6104 Lina Sartinska 1955 Загальна Ua Україна Kyiv секта "Звеселяючі гриби"
6105 Вадим Галушка 1989 Загальна Ua Україна Київ
6106 Galyna Dvinianina 1988 Загальна Ua Україна Київ 5-Элемент
6107 Дмитро Вишняков 1975 Загальна Ua Україна Київ
6108 Тетяна Соляник 1981 Загальна Ua Україна Київ СК "Науковець"
6109 Татьяна Шелуденкова 1988 Загальна Ua Україна Киев
6110 Наталія Усенко 1986 Загальна Ua Україна Київ
6111 Наталья Косова 1977 Загальна Ru Росія
6112 Ксения Велединская 1980 Загальна Ua Україна Киев
6113 Наташа Шендрик 1989 Загальна Ua Україна Київ
6114 Віталій Сатанівський 1989 Загальна Ua Україна Київ
6115 Анна Луб 1986 Загальна Ua Україна Київ
6116 Алексей Кабак 1988 Загальна Ua Україна Київ
6117 Anna Tkachuk 1989 Загальна Ua Україна Kiev
6118 Олександр Дорофеєв 1983 Загальна Ua Україна Бородянка
6119 Марина Сяткевич 1981 Загальна Ua Україна Киев
6120 Valerii Diachenko 1968 Загальна Ua Україна Kyiv
6121 Анастасія Безугла 1993 Загальна Ua Україна Київ
6122 Юлия Владимирова 1988 Загальна Ua Україна Київ
6123 Володимир Сологуб 1984 Загальна Ua Україна Kyiv
6124 Олександра Пономаренко 1987 Загальна Ua Україна Київ
6125 Ірина Гаврилів 1991 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_4584638b0f4b683a8c92b5ad7db8bd37

Кольоровий забіг

6 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6101 Сергій Котенко 1986 Загальна Ua Україна Київ
6102 Марина Роздобудько 1987 Загальна Ua Україна Радомишль
6103 Ольга Махарiна 1987 Загальна Ua Україна Киев
6104 Lina Sartinska 1955 Загальна Ua Україна Kyiv секта "Звеселяючі гриби"
6105 Вадим Галушка 1989 Загальна Ua Україна Київ
6106 Galyna Dvinianina 1988 Загальна Ua Україна Київ 5-Элемент
6107 Дмитро Вишняков 1975 Загальна Ua Україна Київ
6108 Тетяна Соляник 1981 Загальна Ua Україна Київ СК "Науковець"
6109 Татьяна Шелуденкова 1988 Загальна Ua Україна Киев
6110 Наталія Усенко 1986 Загальна Ua Україна Київ
6111 Наталья Косова 1977 Загальна Ru Росія
6112 Ксения Велединская 1980 Загальна Ua Україна Киев
6113 Наташа Шендрик 1989 Загальна Ua Україна Київ
6114 Віталій Сатанівський 1989 Загальна Ua Україна Київ
6115 Анна Луб 1986 Загальна Ua Україна Київ
6116 Алексей Кабак 1988 Загальна Ua Україна Київ
6117 Anna Tkachuk 1989 Загальна Ua Україна Kiev
6118 Олександр Дорофеєв 1983 Загальна Ua Україна Бородянка
6119 Марина Сяткевич 1981 Загальна Ua Україна Киев
6120 Valerii Diachenko 1968 Загальна Ua Україна Kyiv
6121 Анастасія Безугла 1993 Загальна Ua Україна Київ
6122 Юлия Владимирова 1988 Загальна Ua Україна Київ
6123 Володимир Сологуб 1984 Загальна Ua Україна Kyiv
6124 Олександра Пономаренко 1987 Загальна Ua Україна Київ
6125 Ірина Гаврилів 1991 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу