Small_4584638b0f4b683a8c92b5ad7db8bd37

Кольоровий забіг

6 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6051 Наталія Войцехівська 1974 Загальна Ua Україна Київ
6052 Alёna Kravchenko 1988 Загальна Ua Україна Київ AC "Panda"
6053 Valentyna Stashenko 1978 Загальна Ua Україна Київ Endurance School
6054 Катерина Прокопенко 1986 Загальна Ua Україна
6055 Александр Соколенко 1990 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
6056 Андрій Сафончик 1996 Загальна Ua Україна Київ
6057 Наталія Ізбіцька 1980 Загальна Ua Україна Київ
6058 Андрій Мельник 1976 Загальна Ua Україна Київ
6059 Артем Крикун-Труш 1991 Загальна Ua Україна Київ
6060 Антон Антонюк 1983 Загальна Ua Україна Kyiv KM Running Club
6061 Olha Riabichenko 1992 Загальна Ua Україна Kyiv
6062 Андрей Уразов 1983 Загальна Ru Росія Москва
6063 Юлія Сергєєва 1974 Загальна Ua Україна
6064 Олена Гарькава 1984 Загальна Ua Україна Kiev
6065 Ксюша Муравская 1990 Загальна Ua Україна Kyiv
6066 Руслан Харланов 1968 Загальна Ua Україна Київ MC "Taras Bulba"
6067 мила потапова 1989 Загальна Ua Україна Киев
6068 александра ветоха 1989 Загальна Ua Україна Киев
6069 Дмитро Лiщук 1986 Загальна Ua Україна Київ
6070 Олександр Конча 1991 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
6071 Ольга Качалова 1991 Загальна Ua Україна Киев NRC
6072 Вячеслав Глебський 1959 Загальна Ua Україна Київ
6073 Ирина Донская 1994 Загальна Ua Україна Kiev
6074 Елизавета Ткаченко 1994 Загальна Ua Україна Киев
6075 Олександр Вержиховський 1985 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_4584638b0f4b683a8c92b5ad7db8bd37

Кольоровий забіг

6 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6051 Наталія Войцехівська 1974 Загальна Ua Україна Київ
6052 Alёna Kravchenko 1988 Загальна Ua Україна Київ AC "Panda"
6053 Valentyna Stashenko 1978 Загальна Ua Україна Київ Endurance School
6054 Катерина Прокопенко 1986 Загальна Ua Україна
6055 Александр Соколенко 1990 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
6056 Андрій Сафончик 1996 Загальна Ua Україна Київ
6057 Наталія Ізбіцька 1980 Загальна Ua Україна Київ
6058 Андрій Мельник 1976 Загальна Ua Україна Київ
6059 Артем Крикун-Труш 1991 Загальна Ua Україна Київ
6060 Антон Антонюк 1983 Загальна Ua Україна Kyiv KM Running Club
6061 Olha Riabichenko 1992 Загальна Ua Україна Kyiv
6062 Андрей Уразов 1983 Загальна Ru Росія Москва
6063 Юлія Сергєєва 1974 Загальна Ua Україна
6064 Олена Гарькава 1984 Загальна Ua Україна Kiev
6065 Ксюша Муравская 1990 Загальна Ua Україна Kyiv
6066 Руслан Харланов 1968 Загальна Ua Україна Київ MC "Taras Bulba"
6067 мила потапова 1989 Загальна Ua Україна Киев
6068 александра ветоха 1989 Загальна Ua Україна Киев
6069 Дмитро Лiщук 1986 Загальна Ua Україна Київ
6070 Олександр Конча 1991 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
6071 Ольга Качалова 1991 Загальна Ua Україна Киев NRC
6072 Вячеслав Глебський 1959 Загальна Ua Україна Київ
6073 Ирина Донская 1994 Загальна Ua Україна Kiev
6074 Елизавета Ткаченко 1994 Загальна Ua Україна Киев
6075 Олександр Вержиховський 1985 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу