Small_63b216f6f604d52af81a68c6d1ffa9d4

Втеча з Межигір’я

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
23 Александр Тимофеев 1975 Ч40 Ua Україна Киев TOPRUNNERS online
1000 Ольга Третьякова 1986 Ж Ua Україна Киiв TopRunners online
1002 Lena Hagen 1977 Ж Ua Україна Киев TOP RUNNERS online
1003 Sergey Klimashevskiy 1971 Ч40 Ua Україна Вишневе Top Runners online
1004 Вячеслав Суботенко 1979 Ч Ua Україна Вишневе online
1005 Ігор Колюх 1973 Ч40 Ua Україна Київ online
1006 Ievgen Ovsii 1983 Ч Ua Україна Kiev Toprunners online
1007 Anna Valuyska 1984 Ж Ua Україна Kyiv FreeStyle online
1008 Nugged Andrew 1975 Ч40 Ua Україна Khmelnytskyi Run4IQ online
1009 Петро Ващук 1999 Ч Ua Україна Хмельницький Run4IQ online
1010 Viacheslav Shishkin 1979 Ч Ru Росія Санкт-Петербург Run4IQ online
1011 Roman Yupko 1987 Ч Ua Україна Київ Toprunners online
1012 Андрій Блануца 1979 Ч Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" online
1013 Денис Хохлов 1978 Ч Ua Україна Киiв PROFI Sport Team online
1014 Оксана Тонкаль 1975 Ж40 Ua Україна Київ online
1015 Діана Шадура 1976 Ж Ua Україна Київ online
1016 Світлана Філатова 1983 Ж Ua Україна Київ Beer Running Club online
1017 Ігор Філатов 1987 Ч Ua Україна Kyiv online
1018 Галина Літош 1984 Ж Ua Україна Київ runONoff online
1019 Наталія Лавренова 1982 Ж Ua Україна Київ RunONoff online
1020 Mykola Dudko 1978 Ч Ua Україна Вишневе CSC Run online
1021 Pavlo Dubovyi 1982 Ч Ua Україна Київ Endurance School online
1022 Алла Смородина 1981 Ж Ua Україна Київ runONoff online
1023 Олександр Нечипорук 1976 Ч Ua Україна Киiв online
1024 Александр Соколенко 1993 Ч Ua Україна Дніпропетровськ МК "RunOk" online

Учасники також реєструються на

Small_63b216f6f604d52af81a68c6d1ffa9d4

Втеча з Межигір’я

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
23 Александр Тимофеев 1975 Ч40 Ua Україна Киев TOPRUNNERS online
1000 Ольга Третьякова 1986 Ж Ua Україна Киiв TopRunners online
1002 Lena Hagen 1977 Ж Ua Україна Киев TOP RUNNERS online
1003 Sergey Klimashevskiy 1971 Ч40 Ua Україна Вишневе Top Runners online
1004 Вячеслав Суботенко 1979 Ч Ua Україна Вишневе online
1005 Ігор Колюх 1973 Ч40 Ua Україна Київ online
1006 Ievgen Ovsii 1983 Ч Ua Україна Kiev Toprunners online
1007 Anna Valuyska 1984 Ж Ua Україна Kyiv FreeStyle online
1008 Nugged Andrew 1975 Ч40 Ua Україна Khmelnytskyi Run4IQ online
1009 Петро Ващук 1999 Ч Ua Україна Хмельницький Run4IQ online
1010 Viacheslav Shishkin 1979 Ч Ru Росія Санкт-Петербург Run4IQ online
1011 Roman Yupko 1987 Ч Ua Україна Київ Toprunners online
1012 Андрій Блануца 1979 Ч Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс" online
1013 Денис Хохлов 1978 Ч Ua Україна Киiв PROFI Sport Team online
1014 Оксана Тонкаль 1975 Ж40 Ua Україна Київ online
1015 Діана Шадура 1976 Ж Ua Україна Київ online
1016 Світлана Філатова 1983 Ж Ua Україна Київ Beer Running Club online
1017 Ігор Філатов 1987 Ч Ua Україна Kyiv online
1018 Галина Літош 1984 Ж Ua Україна Київ runONoff online
1019 Наталія Лавренова 1982 Ж Ua Україна Київ RunONoff online
1020 Mykola Dudko 1978 Ч Ua Україна Вишневе CSC Run online
1021 Pavlo Dubovyi 1982 Ч Ua Україна Київ Endurance School online
1022 Алла Смородина 1981 Ж Ua Україна Київ runONoff online
1023 Олександр Нечипорук 1976 Ч Ua Україна Киiв online
1024 Александр Соколенко 1993 Ч Ua Україна Дніпропетровськ МК "RunOk" online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу