Small_7152e9d19921d0c4720678e87ea5807b

Забіг до Всесвітнього дня Діабету

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Андрій Блануца 1979 Ч30 Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
1002 Сергій Крутчик 1989 Ч Ua Україна Житомир
1003 Наталія Лавренова 1982 Ж30 Ua Україна Київ RunONoff
1004 Олег Сторожук 1974 Ч40 Ua Україна Київ
1005 Алла Сухомлин 1972 Ж40 Ua Україна Київ KM Running Club
1006 Павло Новак 1988 Ч Ua Україна Київ ГРУНДФОС УКРАЇНА
1007 Andriy Yakovenko 1972 Ч40 Ua Україна Kyiv KM Running Club
1008 Олексій Копилов 1983 Ч30 Ua Україна Київ
1009 Світлана Чечоткіна 1992 Ж Ua Україна Київ
1010 Кирило Черкашин 1970 Ч40 Ua Україна Київ
1011 Stanislav Prybytko 1989 Ч Ua Україна Киiв
1012 Илья Кочедыков 1987 Ч Ua Україна Киев KM Running Club
1013 Віталій Бульда 1963 Ч50 Ua Україна Киіів
1014 Світлана Дідух 1988 Ж Ua Україна Вінниця KM Running Club
1015 Олексій Онищенко 1983 Ч30 Ua Україна Київ РК "Київ"
1016 ОЛЕКСАНДРА РАДОМСЬКА 1963 Ж50 Ua Україна Київ
1017 Антон Слободянюк 1983 Ч30 Ua Україна Київ Nike+Run Club
1018 Світлана Шепіло 1989 Ж Ua Україна Київ
1019 Олександр Оксенюк 1978 Ч30 Ua Україна Київ KM Running Club
1020 Наталія Оксенюк 1988 Ж Ua Україна Київ KM Running Club
1021 Наталія Войцехівська 1974 Ж40 Ua Україна Київ
1022 Юрий Щепин 1949 Ч60+ Ua Україна Київ
1023 Віталій Кіцан 1994 Ч Ua Україна Київ
1024 Олександр Кадькало 1957 Ч50 Ua Україна Київ АБУ, О-Клуб
1025 Ганна Волкова 1988 Ж Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_7152e9d19921d0c4720678e87ea5807b

Забіг до Всесвітнього дня Діабету

10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Андрій Блануца 1979 Ч30 Ua Україна Київ SC "Scientist", "Юкрейн мастерс атлетікс"
1002 Сергій Крутчик 1989 Ч Ua Україна Житомир
1003 Наталія Лавренова 1982 Ж30 Ua Україна Київ RunONoff
1004 Олег Сторожук 1974 Ч40 Ua Україна Київ
1005 Алла Сухомлин 1972 Ж40 Ua Україна Київ KM Running Club
1006 Павло Новак 1988 Ч Ua Україна Київ ГРУНДФОС УКРАЇНА
1007 Andriy Yakovenko 1972 Ч40 Ua Україна Kyiv KM Running Club
1008 Олексій Копилов 1983 Ч30 Ua Україна Київ
1009 Світлана Чечоткіна 1992 Ж Ua Україна Київ
1010 Кирило Черкашин 1970 Ч40 Ua Україна Київ
1011 Stanislav Prybytko 1989 Ч Ua Україна Киiв
1012 Илья Кочедыков 1987 Ч Ua Україна Киев KM Running Club
1013 Віталій Бульда 1963 Ч50 Ua Україна Киіів
1014 Світлана Дідух 1988 Ж Ua Україна Вінниця KM Running Club
1015 Олексій Онищенко 1983 Ч30 Ua Україна Київ РК "Київ"
1016 ОЛЕКСАНДРА РАДОМСЬКА 1963 Ж50 Ua Україна Київ
1017 Антон Слободянюк 1983 Ч30 Ua Україна Київ Nike+Run Club
1018 Світлана Шепіло 1989 Ж Ua Україна Київ
1019 Олександр Оксенюк 1978 Ч30 Ua Україна Київ KM Running Club
1020 Наталія Оксенюк 1988 Ж Ua Україна Київ KM Running Club
1021 Наталія Войцехівська 1974 Ж40 Ua Україна Київ
1022 Юрий Щепин 1949 Ч60+ Ua Україна Київ
1023 Віталій Кіцан 1994 Ч Ua Україна Київ
1024 Олександр Кадькало 1957 Ч50 Ua Україна Київ АБУ, О-Клуб
1025 Ганна Волкова 1988 Ж Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу