Small_9f79a69becd5a569c3f6c5496c82a990

KMRC Rock&Run

4 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1301 Юлія Жульжик 1988 Ж Ua Україна 21:08
1302 Аліна Потапова 1985 Ж Ua Україна Київ DNS
1303 Лера Данченко 1987 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 23:56
1304 Світлана Філатова 1983 Ж30 Ua Україна Київ Beer Running Club 22:04
1305 Andrii Gudz 1982 Ч30 Ua Україна Київ 20:10
1306 Elena Leonova 1986 Ч Ua Україна Київ 25:16
1307 Ірина Карпенко 1987 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 20:31
1308 Ніна Данченко 1987 Ж Ua Україна Київ 20:12
1309 Олена Погоріла 1987 Ж Ua Україна Київ DNS
1310 Катерина Білоброва 1995 Ж Ua Україна Київ 25:14
1311 Алиса Назаренко 1988 Ж Ua Україна Київ 21:16
1312 Ліна Лугова 1990 Ж Ua Україна Київ KM Running Club DNS
1313 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ 18:43
1314 Марина Роздобудько 1987 Ж Ua Україна Радомишль 17:51
1315 Marina Ivanenko 1979 Ж30 Ua Україна Київ 19:46
1316 Марта Цвенгрош 1988 Ж Ua Україна Київ 23:32
1317 Олеся Малюга 1985 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 22:47
1318 Катерина Комлик 1984 Ж30 Ua Україна Київ KM Running Club 24:46
1319 Пащенко Анна 1984 Ж30 Ua Україна Київ 27:43
1320 Ірина Фролова 1992 Ж Ua Україна Київ DNS
1321 Ірина Гаврилів 1991 Ж Ua Україна Київ 19:23
1322 Любов Лопандя 1986 Ж Ua Україна Київ лідер-спорт 22:21
1323 Ольга Криворучко 1984 Ж30 Ua Україна Київ 20:28
1324 Ксенiя Тацька 1971 Ж40 Ua Україна DNS
1325 Елена Коваленко 1989 Ж Ua Україна 26:09

Учасники також реєструються на

Small_9f79a69becd5a569c3f6c5496c82a990

KMRC Rock&Run

4 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1301 Юлія Жульжик 1988 Ж Ua Україна 21:08
1302 Аліна Потапова 1985 Ж Ua Україна Київ DNS
1303 Лера Данченко 1987 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 23:56
1304 Світлана Філатова 1983 Ж30 Ua Україна Київ Beer Running Club 22:04
1305 Andrii Gudz 1982 Ч30 Ua Україна Київ 20:10
1306 Elena Leonova 1986 Ч Ua Україна Київ 25:16
1307 Ірина Карпенко 1987 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 20:31
1308 Ніна Данченко 1987 Ж Ua Україна Київ 20:12
1309 Олена Погоріла 1987 Ж Ua Україна Київ DNS
1310 Катерина Білоброва 1995 Ж Ua Україна Київ 25:14
1311 Алиса Назаренко 1988 Ж Ua Україна Київ 21:16
1312 Ліна Лугова 1990 Ж Ua Україна Київ KM Running Club DNS
1313 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ 18:43
1314 Марина Роздобудько 1987 Ж Ua Україна Радомишль 17:51
1315 Marina Ivanenko 1979 Ж30 Ua Україна Київ 19:46
1316 Марта Цвенгрош 1988 Ж Ua Україна Київ 23:32
1317 Олеся Малюга 1985 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 22:47
1318 Катерина Комлик 1984 Ж30 Ua Україна Київ KM Running Club 24:46
1319 Пащенко Анна 1984 Ж30 Ua Україна Київ 27:43
1320 Ірина Фролова 1992 Ж Ua Україна Київ DNS
1321 Ірина Гаврилів 1991 Ж Ua Україна Київ 19:23
1322 Любов Лопандя 1986 Ж Ua Україна Київ лідер-спорт 22:21
1323 Ольга Криворучко 1984 Ж30 Ua Україна Київ 20:28
1324 Ксенiя Тацька 1971 Ж40 Ua Україна DNS
1325 Елена Коваленко 1989 Ж Ua Україна 26:09

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу