Small_970a2c7fe3343702da7a1e695538d96f

XXVIII відкритий легкоатлетичний пробіг пам’яті В.М. Ткачука

Чоловіки 15 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Олег Коршунов 1996 Ч16-19 Ua Україна Черновцы
2 Андрій Гусак 1985 Ч30-34 Ua Україна Киев Sapik Team
3 Дмитро Бурковський 1988 Ч23-29 De Німеччина Дрезден
4 Віктор Швартау 1957 Ч55-59 Ua Україна Kyiv
5 Олег Сторожук 1974 Ч40-44 Ua Україна Київ
6 Олександр Шимчук 1969 Ч45-49 Ua Україна Київ #KUZINTEAM
7 Андрей - 1986 Ч23-29 Ua Україна
8 Володимир Веремійченко 1958 Ч55-59 Ua Україна Чернігів Атлант-V2
9 Віктор Цопа 1990 Ч23-29 Ua Україна Київ КДЮСШ "Юний динамівець"
10 Вячеслав Глебський 1959 Ч55-59 Ua Україна Київ
11 Dmytro Lishchuk 1989 Ч23-29 Ua Україна Bila Tserkva BilaTserkvaMarathon/EVO.company
12 Юрий Якименко 1978 Ч35-39 Ua Україна Київ
13 Данил Грибков 1989 Ч23-29 Ua Україна Киев
14 Сергій Колода 1986 Ч23-29 Ua Україна Бахмач
15 Михайло Сидоренко 1978 Ч35-39 Ua Україна
16 Kostiantyn Salov 1985 Ч30-34 Ua Україна Київ
17 Олександр Сікайло 1991 Ч23-29 Ua Україна Київ
18 Юрий Плутенко 1984 Ч30-34 Ua Україна Киев
19 Сергій Кобець 1997 Ч16-19 Ua Україна Горлівка
20 Віталій Кошлатий 1986 Ч23-29 Ua Україна Київ Єнот
21 Павло Байшев 1981 Ч30-34 Ua Україна Київ Babai Team
22 orest trofymovych 1973 Ч40-44 Ua Україна Київ
23 Олександр Тюняєв 1984 Ч30-34 Ua Україна Вишневе Sparta Runners Club
24 Сергій Демиденко 1982 Ч30-34 Ua Україна Київ Сумашедшие еноты:)
25 Sergii Palchenko 1984 Ч30-34 Ua Україна Kiev Украинская федерация экстремальных тренингов

Учасники також реєструються на

Small_970a2c7fe3343702da7a1e695538d96f

XXVIII відкритий легкоатлетичний пробіг пам’яті В.М. Ткачука

Чоловіки 15 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Олег Коршунов 1996 Ч16-19 Ua Україна Черновцы
2 Андрій Гусак 1985 Ч30-34 Ua Україна Киев Sapik Team
3 Дмитро Бурковський 1988 Ч23-29 De Німеччина Дрезден
4 Віктор Швартау 1957 Ч55-59 Ua Україна Kyiv
5 Олег Сторожук 1974 Ч40-44 Ua Україна Київ
6 Олександр Шимчук 1969 Ч45-49 Ua Україна Київ #KUZINTEAM
7 Андрей - 1986 Ч23-29 Ua Україна
8 Володимир Веремійченко 1958 Ч55-59 Ua Україна Чернігів Атлант-V2
9 Віктор Цопа 1990 Ч23-29 Ua Україна Київ КДЮСШ "Юний динамівець"
10 Вячеслав Глебський 1959 Ч55-59 Ua Україна Київ
11 Dmytro Lishchuk 1989 Ч23-29 Ua Україна Bila Tserkva BilaTserkvaMarathon/EVO.company
12 Юрий Якименко 1978 Ч35-39 Ua Україна Київ
13 Данил Грибков 1989 Ч23-29 Ua Україна Киев
14 Сергій Колода 1986 Ч23-29 Ua Україна Бахмач
15 Михайло Сидоренко 1978 Ч35-39 Ua Україна
16 Kostiantyn Salov 1985 Ч30-34 Ua Україна Київ
17 Олександр Сікайло 1991 Ч23-29 Ua Україна Київ
18 Юрий Плутенко 1984 Ч30-34 Ua Україна Киев
19 Сергій Кобець 1997 Ч16-19 Ua Україна Горлівка
20 Віталій Кошлатий 1986 Ч23-29 Ua Україна Київ Єнот
21 Павло Байшев 1981 Ч30-34 Ua Україна Київ Babai Team
22 orest trofymovych 1973 Ч40-44 Ua Україна Київ
23 Олександр Тюняєв 1984 Ч30-34 Ua Україна Вишневе Sparta Runners Club
24 Сергій Демиденко 1982 Ч30-34 Ua Україна Київ Сумашедшие еноты:)
25 Sergii Palchenko 1984 Ч30-34 Ua Україна Kiev Украинская федерация экстремальных тренингов

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу