Small_14aed69634b8a432d9a7c5e77c9d7411

Суми-ЗАбіг

Юніори

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1501 Андрій Лютий 2003 Діти Ua Україна Суми Прогрес
1502 Егор Дубровский 2007 Діти Ua Україна Сумы
1503 Юлія Говорун 2003 Діти Ua Україна Cуми Прогрес
1504 влад басанець 2003 Діти Ua Україна Суми
1505 Данило Денисенко 2007 Діти Ua Україна Суми TURBAZA
1506 Нікіта Жарик 2008 Діти Ua Україна Суми ит
1507 Артур Наумов 2007 Діти Ua Україна Суми Тенісна Академія, ДЮСШ " Чемпіон"
1509 Елизавета Дмитренко 2003 Діти Ua Україна Суми Турбаза
1510 Дар"я Хоменко 2005 Діти Ua Україна
1511 Софія Кривець 2005 Діти Ua Україна Суми
1512 Евген Гайдаш 2002 Діти Ua Україна Суми
1513 Данііл Федоркін 2008 Діти Ua Україна Суми
1514 Станислав Михайлик 2006 Діти Ua Україна Сумы
1515 Марія Бутенко-Циганенко 2001 Діти Ua Україна Суми Легкоатлетична ДЮСШ В.Голубничого
1516 Шапошник Марк 2001 Діти Ua Україна Сумы
1517 София Мороз 2008 Діти Ua Україна Суми
1518 Ратмир Ермоленко 2008 Діти Ua Україна Cуми
1519 Роман Веприцький 2002 Діти Ua Україна Суми
1520 Владислав Веприцький 2001 Діти Ua Україна Суми
1521 Матвій Рагулін 2004 Діти Ua Україна Суми
1522 Олександра Єрьоменко 2007 Діти Ua Україна Суми Маестро
1523 Владислава Кульгова 2004 Діти Ua Україна Суми
1524 Денис Овсієнко 2001 Діти Ua Україна Сумы

Учасники також реєструються на

Small_14aed69634b8a432d9a7c5e77c9d7411

Суми-ЗАбіг

Юніори

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1501 Андрій Лютий 2003 Діти Ua Україна Суми Прогрес
1502 Егор Дубровский 2007 Діти Ua Україна Сумы
1503 Юлія Говорун 2003 Діти Ua Україна Cуми Прогрес
1504 влад басанець 2003 Діти Ua Україна Суми
1505 Данило Денисенко 2007 Діти Ua Україна Суми TURBAZA
1506 Нікіта Жарик 2008 Діти Ua Україна Суми ит
1507 Артур Наумов 2007 Діти Ua Україна Суми Тенісна Академія, ДЮСШ " Чемпіон"
1509 Елизавета Дмитренко 2003 Діти Ua Україна Суми Турбаза
1510 Дар"я Хоменко 2005 Діти Ua Україна
1511 Софія Кривець 2005 Діти Ua Україна Суми
1512 Евген Гайдаш 2002 Діти Ua Україна Суми
1513 Данііл Федоркін 2008 Діти Ua Україна Суми
1514 Станислав Михайлик 2006 Діти Ua Україна Сумы
1515 Марія Бутенко-Циганенко 2001 Діти Ua Україна Суми Легкоатлетична ДЮСШ В.Голубничого
1516 Шапошник Марк 2001 Діти Ua Україна Сумы
1517 София Мороз 2008 Діти Ua Україна Суми
1518 Ратмир Ермоленко 2008 Діти Ua Україна Cуми
1519 Роман Веприцький 2002 Діти Ua Україна Суми
1520 Владислав Веприцький 2001 Діти Ua Україна Суми
1521 Матвій Рагулін 2004 Діти Ua Україна Суми
1522 Олександра Єрьоменко 2007 Діти Ua Україна Суми Маестро
1523 Владислава Кульгова 2004 Діти Ua Україна Суми
1524 Денис Овсієнко 2001 Діти Ua Україна Сумы

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу