Small_14aed69634b8a432d9a7c5e77c9d7411

Суми-ЗАбіг

Kids

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Даніела Нагорна 2009 Діти Ua Україна Суми
1002 Андрій Тарасов 2013 Діти Ua Україна Сумы
1003 Зарiна Парамей 2009 Діти Ua Україна Суми TURBAZA
1004 Валерія Наумова 2011 Діти Ua Україна Суми Тенісна Академія, ДЮСШ " Чемпіон"
1005 Оля Малишко 2010 Діти Ua Україна Суми
1006 Станіслав Мельник 2009 Діти Ua Україна Суми
1007 Максим Шевченко 2012 Діти Ua Україна Суми
1008 Ярослав Безвін 2011 Діти Ua Україна Суми
1009 Дима Назаренко 2009 Діти Ua Україна Cуми
1010 Александр Мороз 2011 Діти Ua Україна Сумы
1011 Элина Голосова 2011 Діти Ua Україна Суми
1012 Аврора Ермоленко 2010 Діти Ua Україна Сумы
1013 Радіон Веприцький 2010 Діти Ua Україна Суми
1014 Богдан Касницький 2009 Діти Ua Україна Суми
1015 валентин радіонов 2010 Діти Ua Україна Суми
1016 Вероника Щербакова 2011 Діти Ua Україна Sumy
1017 Матвій Рагулін 2004 Ua Україна Суми
1018 Мілана Доля 2009 Діти Ua Україна Суми
1019 Марія Лебедь 2009 Діти Ua Україна Суми
1020 Іванна Лебедь 2009 Діти Ua Україна

Учасники також реєструються на

Small_14aed69634b8a432d9a7c5e77c9d7411

Суми-ЗАбіг

Kids

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Даніела Нагорна 2009 Діти Ua Україна Суми
1002 Андрій Тарасов 2013 Діти Ua Україна Сумы
1003 Зарiна Парамей 2009 Діти Ua Україна Суми TURBAZA
1004 Валерія Наумова 2011 Діти Ua Україна Суми Тенісна Академія, ДЮСШ " Чемпіон"
1005 Оля Малишко 2010 Діти Ua Україна Суми
1006 Станіслав Мельник 2009 Діти Ua Україна Суми
1007 Максим Шевченко 2012 Діти Ua Україна Суми
1008 Ярослав Безвін 2011 Діти Ua Україна Суми
1009 Дима Назаренко 2009 Діти Ua Україна Cуми
1010 Александр Мороз 2011 Діти Ua Україна Сумы
1011 Элина Голосова 2011 Діти Ua Україна Суми
1012 Аврора Ермоленко 2010 Діти Ua Україна Сумы
1013 Радіон Веприцький 2010 Діти Ua Україна Суми
1014 Богдан Касницький 2009 Діти Ua Україна Суми
1015 валентин радіонов 2010 Діти Ua Україна Суми
1016 Вероника Щербакова 2011 Діти Ua Україна Sumy
1017 Матвій Рагулін 2004 Ua Україна Суми
1018 Мілана Доля 2009 Діти Ua Україна Суми
1019 Марія Лебедь 2009 Діти Ua Україна Суми
1020 Іванна Лебедь 2009 Діти Ua Україна

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу