Small_14aed69634b8a432d9a7c5e77c9d7411

Суми-ЗАбіг

5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Маргаріта Ткаліч 1992 Загальна Ua Україна Суми
2 Василий Бесараб 1967 Загальна Ua Україна г.Лебедин
3 Ігор Угніч 1985 Загальна Ua Україна Суми Прогрес
4 Маргарита Парамей 1984 Загальна Ua Україна Суми TURBAZA
5 Олег Горбач 1983 Загальна Ua Україна Суми
6 Ievgen Kuzmychov 1988 Загальна Ua Україна Sumy
7 Олександр Гудим 1986 Загальна Ua Україна Суми
8 Олександр Такул 1967 Загальна Ua Україна Суми
9 Микола Мазний 1993 Загальна Ua Україна Сумы КЛБ СКІФ
10 Анатолій Дзюба 1963 Загальна Ua Україна Суми
11 Игорь Тартагашев 1981 Загальна Ua Україна Суми
12 Дмитро Литовченко 1985 Загальна Ua Україна Суми
13 Сергій Жмурко 1985 Загальна Ua Україна Глухів КИР "Акра"
14 Александр Кукса 1962 Загальна Ua Україна Сумы Явор
15 Евгений Киктенко 1974 Загальна Ua Україна Сумы
16 Марина Гога 1990 Загальна Ua Україна Сумы САМАР
17 Сергей Чигрин 1988 Загальна Ua Україна Сумы
18 Ілля Сафронов 1987 Загальна Ua Україна
19 Олег Шатава 1981 Загальна Ua Україна Сумы
20 Юлия Шатава 1982 Загальна Ua Україна Сумы
21 Александр Ермоленко 1982 Загальна Ua Україна Суми
22 Vitalii Ivakh 1996 Загальна Ua Україна Sumy Sumy Running Club
23 Дмитро Васильєв 1985 Загальна Ua Україна Суми
24 Алена Васильева 1976 Загальна Ua Україна Сумы

Учасники також реєструються на

Small_14aed69634b8a432d9a7c5e77c9d7411

Суми-ЗАбіг

5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Маргаріта Ткаліч 1992 Загальна Ua Україна Суми
2 Василий Бесараб 1967 Загальна Ua Україна г.Лебедин
3 Ігор Угніч 1985 Загальна Ua Україна Суми Прогрес
4 Маргарита Парамей 1984 Загальна Ua Україна Суми TURBAZA
5 Олег Горбач 1983 Загальна Ua Україна Суми
6 Ievgen Kuzmychov 1988 Загальна Ua Україна Sumy
7 Олександр Гудим 1986 Загальна Ua Україна Суми
8 Олександр Такул 1967 Загальна Ua Україна Суми
9 Микола Мазний 1993 Загальна Ua Україна Сумы КЛБ СКІФ
10 Анатолій Дзюба 1963 Загальна Ua Україна Суми
11 Игорь Тартагашев 1981 Загальна Ua Україна Суми
12 Дмитро Литовченко 1985 Загальна Ua Україна Суми
13 Сергій Жмурко 1985 Загальна Ua Україна Глухів КИР "Акра"
14 Александр Кукса 1962 Загальна Ua Україна Сумы Явор
15 Евгений Киктенко 1974 Загальна Ua Україна Сумы
16 Марина Гога 1990 Загальна Ua Україна Сумы САМАР
17 Сергей Чигрин 1988 Загальна Ua Україна Сумы
18 Ілля Сафронов 1987 Загальна Ua Україна
19 Олег Шатава 1981 Загальна Ua Україна Сумы
20 Юлия Шатава 1982 Загальна Ua Україна Сумы
21 Александр Ермоленко 1982 Загальна Ua Україна Суми
22 Vitalii Ivakh 1996 Загальна Ua Україна Sumy Sumy Running Club
23 Дмитро Васильєв 1985 Загальна Ua Україна Суми
24 Алена Васильева 1976 Загальна Ua Україна Сумы

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу