Small_6594711c617a42378aa8633170288c12

Соломенський легкоатлетичний пробіг

Чоловіки 10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Сергій Неня 1977 Ч35-39 Ua Україна Київ SPARTA
2 Костянтин Козаченко 1983 Ч30-34 Ua Україна Київ
3 Вячеслав Білоус 1987 Ч23-29 Ua Україна Київ Run Base Kyiv
4 Евгений Тугай 1970 Ч40-44 Ua Україна Киев
5 Артем Гордиенко 1986 Ч23-29 Ua Україна Харьков
6 Олександр Кадькало 1957 Ч55-59 Ua Україна Київ АБУ, О-Клуб
7 Олексій Цілувальников 1980 Ч35-39 Ua Україна Київ PATON BRIDGE TEAM
8 Геннадій Мойсеєнко 1965 Ч45-49 Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (Toprunners)
9 Сергей Зубов 1989 Ч23-29 Ua Україна Киев
10 Мартин Гутовский 1997 Ч16-19 Ua Україна Київ
11 Андрей Гутовский 1970 Ч40-44 Ua Україна Київ
12 Сергій Колода 1986 Ч23-29 Ua Україна Бахмач СК "Науковець"
13 ПЕТР ГОЛОВАЧ 1964 Ч50-54 Ua Україна Київ KMRC
14 Андрей Гулык 1978 Ч35-39 Ua Україна Київ
15 Олександр Вікторов 1990 Ч23-29 Ua Україна Біла Церква КЛБ Білоцерківський марафон (AC "Panda")
16 Александр Прохоренко 1984 Ч30-34 Ua Україна Київ KUZIN TEAM
17 Євген Таранюк 1966 Ч45-49 Ua Україна Киев
18 Олександр Тюняєв 1984 Ч30-34 Ua Україна Вишневе Sparta Runners Club
19 Олександр Павленко 1987 Ч23-29 Ua Україна Київ
20 Андрій Гурбик 1963 Ч50-54 Ua Україна Київ СК "Науковець"
21 Андрей Касмович 1984 Ч30-34 Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_6594711c617a42378aa8633170288c12

Соломенський легкоатлетичний пробіг

Чоловіки 10 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Сергій Неня 1977 Ч35-39 Ua Україна Київ SPARTA
2 Костянтин Козаченко 1983 Ч30-34 Ua Україна Київ
3 Вячеслав Білоус 1987 Ч23-29 Ua Україна Київ Run Base Kyiv
4 Евгений Тугай 1970 Ч40-44 Ua Україна Киев
5 Артем Гордиенко 1986 Ч23-29 Ua Україна Харьков
6 Олександр Кадькало 1957 Ч55-59 Ua Україна Київ АБУ, О-Клуб
7 Олексій Цілувальников 1980 Ч35-39 Ua Україна Київ PATON BRIDGE TEAM
8 Геннадій Мойсеєнко 1965 Ч45-49 Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (Toprunners)
9 Сергей Зубов 1989 Ч23-29 Ua Україна Киев
10 Мартин Гутовский 1997 Ч16-19 Ua Україна Київ
11 Андрей Гутовский 1970 Ч40-44 Ua Україна Київ
12 Сергій Колода 1986 Ч23-29 Ua Україна Бахмач СК "Науковець"
13 ПЕТР ГОЛОВАЧ 1964 Ч50-54 Ua Україна Київ KMRC
14 Андрей Гулык 1978 Ч35-39 Ua Україна Київ
15 Олександр Вікторов 1990 Ч23-29 Ua Україна Біла Церква КЛБ Білоцерківський марафон (AC "Panda")
16 Александр Прохоренко 1984 Ч30-34 Ua Україна Київ KUZIN TEAM
17 Євген Таранюк 1966 Ч45-49 Ua Україна Киев
18 Олександр Тюняєв 1984 Ч30-34 Ua Україна Вишневе Sparta Runners Club
19 Олександр Павленко 1987 Ч23-29 Ua Україна Київ
20 Андрій Гурбик 1963 Ч50-54 Ua Україна Київ СК "Науковець"
21 Андрей Касмович 1984 Ч30-34 Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу