Small_4ddf74f4ed22db32761f52a3cdb1c617

VR GINTAMA TRIATHLON

Олімпійська дистанція

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Костянтин Павлов 1982 Ч30 Ua Україна Київ
2 Костянтин Чапюк 1983 Ч30 Ua Україна Київ
3 Корней Корниенко 1979 Ч30 Ua Україна Киев
4 OLEKSIY MOKHOV 1969 Ч40 Ua Україна Київ Triatman
5 Глеб Вакунов 1973 Ч40 Ua Україна Днепропетровск sapik team
6 Михайло Сендерський 1985 Ч30 Ua Україна Київ
7 Дмитро Стрижов 1978 Ч30 Ua Україна Київ ШЕРИФ
8 Євген ТРОЦЕНКО 1980 Ч30 Ua Україна Київ
9 Костянтин Вєчканов 1982 Ч30 Ua Україна Київ CapitalTri
10 Володимир Кононський 1978 Ч30 Ua Україна Київ
11 Віталій Ніколаєв 1987 Ч Ua Україна Київ Run Base Kyiv
12 Ярослав Коваленко 1983 Ч30 Ua Україна Київ
13 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ
14 Денис Ляпін 1987 Ч Ua Україна Київ
15 Алексей Ураткин 1984 Ч30 Ua Україна Киев Triatman
16 Олексій Гридасов 1987 Ч Ua Україна Київ
17 Sergey Kobzarenko 1984 Ч30 Ua Україна
18 Andrey Andreev 1975 Ч40 Ua Україна Київ
19 Андрей Магдыш 1979 Ч30 Ua Україна Киев
20 Юрій Качкарда 1981 Ч30 Ua Україна Київ Sapik-team
21 Владислав Невеселий 1982 Ч30 Ua Україна Вознесенск SapikTeam
22 Томаш Фіала 1974 Ч40 Ua Україна Київ
23 Денис Сергієнко 1981 Ч30 Ua Україна Київ
24 Anton Brychak 1991 Ч Ua Україна Mykolaiv Sapik-Team
25 Юрий Клим 1985 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ KlimTeam

Учасники також реєструються на

Small_4ddf74f4ed22db32761f52a3cdb1c617

VR GINTAMA TRIATHLON

Олімпійська дистанція

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Костянтин Павлов 1982 Ч30 Ua Україна Київ
2 Костянтин Чапюк 1983 Ч30 Ua Україна Київ
3 Корней Корниенко 1979 Ч30 Ua Україна Киев
4 OLEKSIY MOKHOV 1969 Ч40 Ua Україна Київ Triatman
5 Глеб Вакунов 1973 Ч40 Ua Україна Днепропетровск sapik team
6 Михайло Сендерський 1985 Ч30 Ua Україна Київ
7 Дмитро Стрижов 1978 Ч30 Ua Україна Київ ШЕРИФ
8 Євген ТРОЦЕНКО 1980 Ч30 Ua Україна Київ
9 Костянтин Вєчканов 1982 Ч30 Ua Україна Київ CapitalTri
10 Володимир Кононський 1978 Ч30 Ua Україна Київ
11 Віталій Ніколаєв 1987 Ч Ua Україна Київ Run Base Kyiv
12 Ярослав Коваленко 1983 Ч30 Ua Україна Київ
13 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ
14 Денис Ляпін 1987 Ч Ua Україна Київ
15 Алексей Ураткин 1984 Ч30 Ua Україна Киев Triatman
16 Олексій Гридасов 1987 Ч Ua Україна Київ
17 Sergey Kobzarenko 1984 Ч30 Ua Україна
18 Andrey Andreev 1975 Ч40 Ua Україна Київ
19 Андрей Магдыш 1979 Ч30 Ua Україна Киев
20 Юрій Качкарда 1981 Ч30 Ua Україна Київ Sapik-team
21 Владислав Невеселий 1982 Ч30 Ua Україна Вознесенск SapikTeam
22 Томаш Фіала 1974 Ч40 Ua Україна Київ
23 Денис Сергієнко 1981 Ч30 Ua Україна Київ
24 Anton Brychak 1991 Ч Ua Україна Mykolaiv Sapik-Team
25 Юрий Клим 1985 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ KlimTeam

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу