Small_36f626698df310c74d4ff48092c224f9

2-ий пробіг у вишиванках “Кубок Незалежності”

Діти

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
7001 Олена Харченко 2013 Діти Ua Україна Киев
7002 Гарегін Петросян 2009 Діти Ua Україна Київ
7003 Тарас Ксенженко 2010 Діти Ua Україна Суми
7004 Матвій Ксенженко 2010 Діти Ua Україна Суми
7005 Іванна Клименко 2011 Діти Ua Україна Київ
7006 Мирослава Чекалюк 2010 Діти Ua Україна Киiв
7007 Ігор Ніколаєв 2009 Діти Ua Україна Київ
7008 Богдана Ушакова 2011 Діти Ua Україна Київ
7009 Софія Степанюк 2010 Діти Ua Україна Київ
7010 Матвей Кирпа 2011 Діти Ua Україна Киев
7011 Влада Юрченко 2009 Діти Ua Україна Киев
7012 Ростіслава Краснікова - Герасименко 2010 Діти Ua Україна Киев ДНЗ №341
7013 Маргарита Ламаева 2012 Діти Ua Україна Вишневе
7014 Катерина Петренко 1988 Ua Україна Буча Санчин
7015 Matvey Slusarevsky 2011 Діти Ua Україна Киiв
7016 Вадим Єрьоменко 2013 Діти Ua Україна Київ
7017 Иван Кравченко 2010 Діти Ua Україна Київ
7018 Олена Недбай 1984 Ua Україна Kiev
7019 Гліб Романюк 2008 Діти Ua Україна Харкiв
7020 Поліна Романюк 2008 Діти Ua Україна Kiev
7021 Владислав Петренко 2013 Діти Ua Україна Київ Домосед
7022 Глеб Чорнобай 2009 Діти Ua Україна Київ
7023 Ніна Костроба 2010 Діти Ua Україна Київ
7024 Ярина Романюк 2013 Діти Ua Україна Kyiv
7025 Валерія Петренко 2013 Діти Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_36f626698df310c74d4ff48092c224f9

2-ий пробіг у вишиванках “Кубок Незалежності”

Діти

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
7001 Олена Харченко 2013 Діти Ua Україна Киев
7002 Гарегін Петросян 2009 Діти Ua Україна Київ
7003 Тарас Ксенженко 2010 Діти Ua Україна Суми
7004 Матвій Ксенженко 2010 Діти Ua Україна Суми
7005 Іванна Клименко 2011 Діти Ua Україна Київ
7006 Мирослава Чекалюк 2010 Діти Ua Україна Киiв
7007 Ігор Ніколаєв 2009 Діти Ua Україна Київ
7008 Богдана Ушакова 2011 Діти Ua Україна Київ
7009 Софія Степанюк 2010 Діти Ua Україна Київ
7010 Матвей Кирпа 2011 Діти Ua Україна Киев
7011 Влада Юрченко 2009 Діти Ua Україна Киев
7012 Ростіслава Краснікова - Герасименко 2010 Діти Ua Україна Киев ДНЗ №341
7013 Маргарита Ламаева 2012 Діти Ua Україна Вишневе
7014 Катерина Петренко 1988 Ua Україна Буча Санчин
7015 Matvey Slusarevsky 2011 Діти Ua Україна Киiв
7016 Вадим Єрьоменко 2013 Діти Ua Україна Київ
7017 Иван Кравченко 2010 Діти Ua Україна Київ
7018 Олена Недбай 1984 Ua Україна Kiev
7019 Гліб Романюк 2008 Діти Ua Україна Харкiв
7020 Поліна Романюк 2008 Діти Ua Україна Kiev
7021 Владислав Петренко 2013 Діти Ua Україна Київ Домосед
7022 Глеб Чорнобай 2009 Діти Ua Україна Київ
7023 Ніна Костроба 2010 Діти Ua Україна Київ
7024 Ярина Романюк 2013 Діти Ua Україна Kyiv
7025 Валерія Петренко 2013 Діти Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу