Small_219801023e8d87907df09c09f8ea37f5

Кольоровий забіг

3 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3102 Оксана Павлюченко 1982 Загальна Ua Україна Київ
3103 Рудюк Ганна 1977 Загальна Ua Україна Київ
3104 Алексей Немченко 1984 Загальна Ua Україна Киев
3105 Iryna Sydoruk 1990 Загальна Ua Україна Kyiv
3106 Анна Ткачова 1990 Загальна Ua Україна Київ
3107 Scott Depooter 1969 Загальна Ua Україна Kiev
3108 Леся Михаленко 1979 Загальна Ua Україна Буча
3109 Олена Ісюк 1989 Загальна Ua Україна Київ
3110 Катерина Помазан 1989 Загальна Ua Україна Київ
3111 Андрій Старушкін 1979 Загальна Ua Україна Київ
3112 Ярина Мороз 1992 Загальна Ua Україна Київ
3113 Марія Животкова 1996 Загальна Ua Україна Київ О-Клуб
3114 Катя Звягіна 1990 Загальна Ua Україна Kiev
3115 Юля Ковалевська 1987 Загальна Ua Україна Київ
3116 Nataliia Ladan 1988 Загальна Ua Україна Kiev
3117 Оксана Школьна 1986 Загальна Ua Україна
3118 Галина Скальська 1991 Загальна Ua Україна
3119 Катя Гупало 1986 Загальна Ua Україна
3120 Анастасія Глущенко 1991 Загальна Ua Україна Київ
3121 Наталія Власюк 1977 Загальна Ua Україна
3122 Ольга Святенька 1990 Загальна Ua Україна
3123 Денис Сиюшов 1991 Загальна Ua Україна
3124 Ігор Вовк 1991 Загальна Ua Україна Київ
3125 Murad Rogozhnikov 1990 Загальна Ua Україна Київ
3126 robert scott 1982 Загальна Us США

Учасники також реєструються на

Small_219801023e8d87907df09c09f8ea37f5

Кольоровий забіг

3 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3102 Оксана Павлюченко 1982 Загальна Ua Україна Київ
3103 Рудюк Ганна 1977 Загальна Ua Україна Київ
3104 Алексей Немченко 1984 Загальна Ua Україна Киев
3105 Iryna Sydoruk 1990 Загальна Ua Україна Kyiv
3106 Анна Ткачова 1990 Загальна Ua Україна Київ
3107 Scott Depooter 1969 Загальна Ua Україна Kiev
3108 Леся Михаленко 1979 Загальна Ua Україна Буча
3109 Олена Ісюк 1989 Загальна Ua Україна Київ
3110 Катерина Помазан 1989 Загальна Ua Україна Київ
3111 Андрій Старушкін 1979 Загальна Ua Україна Київ
3112 Ярина Мороз 1992 Загальна Ua Україна Київ
3113 Марія Животкова 1996 Загальна Ua Україна Київ О-Клуб
3114 Катя Звягіна 1990 Загальна Ua Україна Kiev
3115 Юля Ковалевська 1987 Загальна Ua Україна Київ
3116 Nataliia Ladan 1988 Загальна Ua Україна Kiev
3117 Оксана Школьна 1986 Загальна Ua Україна
3118 Галина Скальська 1991 Загальна Ua Україна
3119 Катя Гупало 1986 Загальна Ua Україна
3120 Анастасія Глущенко 1991 Загальна Ua Україна Київ
3121 Наталія Власюк 1977 Загальна Ua Україна
3122 Ольга Святенька 1990 Загальна Ua Україна
3123 Денис Сиюшов 1991 Загальна Ua Україна
3124 Ігор Вовк 1991 Загальна Ua Україна Київ
3125 Murad Rogozhnikov 1990 Загальна Ua Україна Київ
3126 robert scott 1982 Загальна Us США

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу