Small_219801023e8d87907df09c09f8ea37f5

Кольоровий забіг

3 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3051 Ольга Луць 1982 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
3052 Valentyna Stashenko 1978 Загальна Ua Україна Київ Endurance School
3053 Ірина Марійко 1982 Загальна Ua Україна Київ
3054 Kateryna Gomeniuk 1988 Загальна Ua Україна Київ
3055 Олена Варганова 1980 Загальна Ua Україна Киiв
3056 Олексій Шевчук 1986 Загальна Ua Україна Київ
3057 Анна Москаленко 1989 Загальна Ua Україна Київ
3058 Olga Tymofeieva 1983 Загальна Ua Україна Kyiv -
3059 Александр Гогу 1991 Загальна Ua Україна Київ
3060 Ліна Лугова 1990 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
3061 Олександр Роздобудько 1991 Загальна Ua Україна Кіровоград
3062 Людмила Кріпак 1972 Загальна Ua Україна Київ Основа Бега
3063 Ірина Павленко 1988 Загальна Ua Україна Житомир
3064 Тетяна Павленко 1995 Загальна Ua Україна Київ
3065 Николай Грибенко 1975 Загальна Ua Україна Киев
3066 Volodymyr SEMENUIK 1979 Загальна Ua Україна Біла Церква Kuzin Team
3067 Сергій Іваненко 1983 Загальна Ua Україна Кам'янське RunCoffee
3069 Маргарита Анпилогова 1998 Загальна Ua Україна Київ
3070 Людмила Даниліна 1985 Загальна Ua Україна Бровари
3071 Уляна Костур 1987 Загальна Ua Україна Київ
3072 Надія Сіренко 1973 Загальна Ua Україна Київ
3073 Ірина Сидорук 1986 Загальна Ua Україна Киiв МТС
3074 Анна Бабичева 1975 Загальна Ua Україна Киев МТС
3075 Мария Змиенко 1986 Загальна Ua Україна Киев
3076 Олександр Косован 1987 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_219801023e8d87907df09c09f8ea37f5

Кольоровий забіг

3 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
3051 Ольга Луць 1982 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
3052 Valentyna Stashenko 1978 Загальна Ua Україна Київ Endurance School
3053 Ірина Марійко 1982 Загальна Ua Україна Київ
3054 Kateryna Gomeniuk 1988 Загальна Ua Україна Київ
3055 Олена Варганова 1980 Загальна Ua Україна Киiв
3056 Олексій Шевчук 1986 Загальна Ua Україна Київ
3057 Анна Москаленко 1989 Загальна Ua Україна Київ
3058 Olga Tymofeieva 1983 Загальна Ua Україна Kyiv -
3059 Александр Гогу 1991 Загальна Ua Україна Київ
3060 Ліна Лугова 1990 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
3061 Олександр Роздобудько 1991 Загальна Ua Україна Кіровоград
3062 Людмила Кріпак 1972 Загальна Ua Україна Київ Основа Бега
3063 Ірина Павленко 1988 Загальна Ua Україна Житомир
3064 Тетяна Павленко 1995 Загальна Ua Україна Київ
3065 Николай Грибенко 1975 Загальна Ua Україна Киев
3066 Volodymyr SEMENUIK 1979 Загальна Ua Україна Біла Церква Kuzin Team
3067 Сергій Іваненко 1983 Загальна Ua Україна Кам'янське RunCoffee
3069 Маргарита Анпилогова 1998 Загальна Ua Україна Київ
3070 Людмила Даниліна 1985 Загальна Ua Україна Бровари
3071 Уляна Костур 1987 Загальна Ua Україна Київ
3072 Надія Сіренко 1973 Загальна Ua Україна Київ
3073 Ірина Сидорук 1986 Загальна Ua Україна Киiв МТС
3074 Анна Бабичева 1975 Загальна Ua Україна Киев МТС
3075 Мария Змиенко 1986 Загальна Ua Україна Киев
3076 Олександр Косован 1987 Загальна Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу