Small_8cd2091282851908644f6162c8c37fb6

HalloweenRUN

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Тимофій Ярцев 1985 Загальна Ua Україна Дніпро МК "RunOk"
2 Pavlo Dubovyi 1982 Загальна Ua Україна Київ Endurance School
3 Евгений Годун 1991 Загальна Ua Україна Харкiв Kharkiv road runners
4 Дмитрий Михеев 1980 Загальна Ua Україна Кривой Рог
5 Сергій Неня 1977 Загальна Ua Україна Київ SPARTA
6 Павло Мордік 1969 Загальна Ua Україна Київ
7 Вікторія Олексієнко 1986 Загальна Ua Україна Буча Top Runners
8 Mykhailo Rushkovskyi 1986 Загальна Ua Україна Київ NeedForRun.com
9 Андрей Лемец 1980 Загальна Ua Україна Киев UP Club (Unlimited People)
10 Мария Моканик 1993 Загальна Ua Україна Харьков
11 Ворона Марина 1991 Загальна Ua Україна Київ
12 Igor Nechiporuk 1983 Загальна Ua Україна Kyiv -
13 Lina Borysova 1984 Загальна Ua Україна
14 Сергій Дмитрієв 1989 Загальна Ua Україна Харкiв
15 Ігор Алексюк 1962 Загальна Ua Україна Київ Run Base Kyiv
16 Руслан Скоробогатько 1981 Загальна Ua Україна Київ
17 Костянтин Кісиленко 1989 Загальна Ua Україна Сумы КЛБ "Явір"
18 Олег Шиятий 1983 Загальна Ua Україна смт.Ірдинь Irdyn Trail Run
19 Анатолій Чорнобай 1978 Загальна Ua Україна Київ
20 Ігор Олексієнко 1987 Загальна Ua Україна Буча TOP RUNNERS
21 YURIY SINIUTIN 1970 Загальна Ua Україна Київ NUTRILITE
22 Геннадій Мойсеєнко 1965 Загальна Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (Toprunners)
23 Олена Воробйова 1989 Загальна Ua Україна Київ
24 Іван Рипілевский 1986 Загальна Ua Україна Kiev RUN BASE KYIV
25 Евгений Поляков 1986 Загальна Ua Україна Киев -

Учасники також реєструються на

Small_8cd2091282851908644f6162c8c37fb6

HalloweenRUN

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Тимофій Ярцев 1985 Загальна Ua Україна Дніпро МК "RunOk"
2 Pavlo Dubovyi 1982 Загальна Ua Україна Київ Endurance School
3 Евгений Годун 1991 Загальна Ua Україна Харкiв Kharkiv road runners
4 Дмитрий Михеев 1980 Загальна Ua Україна Кривой Рог
5 Сергій Неня 1977 Загальна Ua Україна Київ SPARTA
6 Павло Мордік 1969 Загальна Ua Україна Київ
7 Вікторія Олексієнко 1986 Загальна Ua Україна Буча Top Runners
8 Mykhailo Rushkovskyi 1986 Загальна Ua Україна Київ NeedForRun.com
9 Андрей Лемец 1980 Загальна Ua Україна Киев UP Club (Unlimited People)
10 Мария Моканик 1993 Загальна Ua Україна Харьков
11 Ворона Марина 1991 Загальна Ua Україна Київ
12 Igor Nechiporuk 1983 Загальна Ua Україна Kyiv -
13 Lina Borysova 1984 Загальна Ua Україна
14 Сергій Дмитрієв 1989 Загальна Ua Україна Харкiв
15 Ігор Алексюк 1962 Загальна Ua Україна Київ Run Base Kyiv
16 Руслан Скоробогатько 1981 Загальна Ua Україна Київ
17 Костянтин Кісиленко 1989 Загальна Ua Україна Сумы КЛБ "Явір"
18 Олег Шиятий 1983 Загальна Ua Україна смт.Ірдинь Irdyn Trail Run
19 Анатолій Чорнобай 1978 Загальна Ua Україна Київ
20 Ігор Олексієнко 1987 Загальна Ua Україна Буча TOP RUNNERS
21 YURIY SINIUTIN 1970 Загальна Ua Україна Київ NUTRILITE
22 Геннадій Мойсеєнко 1965 Загальна Ua Україна Київ-Ніжин Nutrilite (Toprunners)
23 Олена Воробйова 1989 Загальна Ua Україна Київ
24 Іван Рипілевский 1986 Загальна Ua Україна Kiev RUN BASE KYIV
25 Евгений Поляков 1986 Загальна Ua Україна Киев -

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу