Small_80b45c4f860249a808bc7a178086b737

Шосейні велоперегони "VR120 Race"

Юніори та жінки

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Вікторія Нестерова 1974 Ж Ua Україна Київ X-Zone
502 Олексій Смоля 1996 Юніори Ua Україна Київ Cherry Sport Club
503 Катерина Яковенко 1983 Ж Ua Україна Київ
504 Дарина Постникова 1988 Ж Ua Україна Київ KM Running Club
505 Яна Журавська 1988 Ж Ua Україна Київ
506 Олена Добраниця 1991 Ж Ua Україна Київ
507 Татьяна Николаева 1972 Ж Ua Україна Київ
508 Таїса Голуб 1987 Ж Ua Україна Київ Specialized Ukraine
509 Георгій Романов 1996 Юніори Ua Україна Київ Лідер-тур
510 Александра Кузьмина 1992 Ж Ua Україна Киев
511 Данил Осадчий 1997 Юніори Ua Україна Миколаїв
512 Ярослав Кошовий 1996 Юніори Ua Україна Київ BMC
513 Максим Гарбарук 1997 Юніори Ua Україна Луцьк
514 Мария Дзержинская 1993 Ж Ua Україна Киев
515 Константин Храповицкий 1996 Юніори Ua Україна Донецк Велобум
516 Роксана Орлова 1990 Ж Ua Україна Київ X1
517 Олександра Степаненко 1992 Ж Ua Україна Житомир ОШВСМ
518 Ирина Макаренко 1965 Ж Ua Україна Киев
519 Олена Павлухіна 1989 Ж Az Азербайджан Баку BTC City
520 Артем Шевченко 1997 Юніори Ua Україна Київ
521 Диана Машевская 1997 Ж Ua Україна Житомир
522 Михайло Данілов 1998 Юніори Ua Україна Комсомольск

Учасники також реєструються на

Small_80b45c4f860249a808bc7a178086b737

Шосейні велоперегони "VR120 Race"

Юніори та жінки

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
501 Вікторія Нестерова 1974 Ж Ua Україна Київ X-Zone
502 Олексій Смоля 1996 Юніори Ua Україна Київ Cherry Sport Club
503 Катерина Яковенко 1983 Ж Ua Україна Київ
504 Дарина Постникова 1988 Ж Ua Україна Київ KM Running Club
505 Яна Журавська 1988 Ж Ua Україна Київ
506 Олена Добраниця 1991 Ж Ua Україна Київ
507 Татьяна Николаева 1972 Ж Ua Україна Київ
508 Таїса Голуб 1987 Ж Ua Україна Київ Specialized Ukraine
509 Георгій Романов 1996 Юніори Ua Україна Київ Лідер-тур
510 Александра Кузьмина 1992 Ж Ua Україна Киев
511 Данил Осадчий 1997 Юніори Ua Україна Миколаїв
512 Ярослав Кошовий 1996 Юніори Ua Україна Київ BMC
513 Максим Гарбарук 1997 Юніори Ua Україна Луцьк
514 Мария Дзержинская 1993 Ж Ua Україна Киев
515 Константин Храповицкий 1996 Юніори Ua Україна Донецк Велобум
516 Роксана Орлова 1990 Ж Ua Україна Київ X1
517 Олександра Степаненко 1992 Ж Ua Україна Житомир ОШВСМ
518 Ирина Макаренко 1965 Ж Ua Україна Киев
519 Олена Павлухіна 1989 Ж Az Азербайджан Баку BTC City
520 Артем Шевченко 1997 Юніори Ua Україна Київ
521 Диана Машевская 1997 Ж Ua Україна Житомир
522 Михайло Данілов 1998 Юніори Ua Україна Комсомольск

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу