Small_80b45c4f860249a808bc7a178086b737

Шосейні велоперегони "VR120 Race"

Аматори

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Олексій Тараненко 1983 Ч30 Ua Україна Київ Triatman
102 Юрій Гайдай 1986 Ч16 Ua Україна Kyiv
103 Дмитро Петров 1986 Ч16 Ua Україна Київ Specialized - dimapetrov.com
104 Тарас Бурденюк 1985 Ч30 Ua Україна Київ Vo2 Max Lab Team
105 Єгор Панченко 1986 Ч16 Ua Україна Київ Blood Brothers
106 OLEKSIY MOKHOV 1969 Ч40+ Ua Україна Київ Triatman
107 Дмитро Латанський 1978 Ч30 Ua Україна Київ Repka.UA
108 Олександр Кацімон 1987 Ч16 Ua Україна Вишгородський район Rammers team
109 Олексій Онищенко 1983 Ч30 Ua Україна Київ Adidas Runners
110 Андрій Косько 1992 Ч16 Ua Україна Київ
111 Дмитрий Коваленко 1991 Ч16 Ua Україна Київ
112 Юрий Коновал 1988 Ч16 Ua Україна Київ Vo2maxLab
113 Ігор Еременко 1984 Ч30 Ua Україна Київ Промінь
114 алексей кочин 1982 Ч30 Ua Україна Kharkov Пальмира
115 Юрій Марушевський 1974 Ч40+ Ua Україна Київ Blood Brothers
116 Володимир Клекоцюк 1977 Ч30 Ua Україна Луцьк temp lutsk
117 Виталий Чигарев 1964 Ч40+ Ua Україна Київ
118 Андрій Ольховик 1989 Ч16 Ua Україна Київ
119 Олександр Осипчук 1985 Ч16 Ua Україна Бобриця 5элемент
120 Борис Бакуринський 1986 Ч16 Ua Україна Київ X-Zone
121 Сергей Односумов 1972 Ч40+ Ua Україна Kiev
122 Юрій Мартинюк 1984 Ч30 Ua Україна Вишгород
123 Dmitriy Isnyuk 1985 Ч30 Ua Україна Київ Sport Life
124 Володимир Дегтярьов 1979 Ч30 Ua Україна Київ
125 Ilya Prymak 1989 Ч16 Ua Україна Kiev Team Prymak

Учасники також реєструються на

Small_80b45c4f860249a808bc7a178086b737

Шосейні велоперегони "VR120 Race"

Аматори

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Олексій Тараненко 1983 Ч30 Ua Україна Київ Triatman
102 Юрій Гайдай 1986 Ч16 Ua Україна Kyiv
103 Дмитро Петров 1986 Ч16 Ua Україна Київ Specialized - dimapetrov.com
104 Тарас Бурденюк 1985 Ч30 Ua Україна Київ Vo2 Max Lab Team
105 Єгор Панченко 1986 Ч16 Ua Україна Київ Blood Brothers
106 OLEKSIY MOKHOV 1969 Ч40+ Ua Україна Київ Triatman
107 Дмитро Латанський 1978 Ч30 Ua Україна Київ Repka.UA
108 Олександр Кацімон 1987 Ч16 Ua Україна Вишгородський район Rammers team
109 Олексій Онищенко 1983 Ч30 Ua Україна Київ Adidas Runners
110 Андрій Косько 1992 Ч16 Ua Україна Київ
111 Дмитрий Коваленко 1991 Ч16 Ua Україна Київ
112 Юрий Коновал 1988 Ч16 Ua Україна Київ Vo2maxLab
113 Ігор Еременко 1984 Ч30 Ua Україна Київ Промінь
114 алексей кочин 1982 Ч30 Ua Україна Kharkov Пальмира
115 Юрій Марушевський 1974 Ч40+ Ua Україна Київ Blood Brothers
116 Володимир Клекоцюк 1977 Ч30 Ua Україна Луцьк temp lutsk
117 Виталий Чигарев 1964 Ч40+ Ua Україна Київ
118 Андрій Ольховик 1989 Ч16 Ua Україна Київ
119 Олександр Осипчук 1985 Ч16 Ua Україна Бобриця 5элемент
120 Борис Бакуринський 1986 Ч16 Ua Україна Київ X-Zone
121 Сергей Односумов 1972 Ч40+ Ua Україна Kiev
122 Юрій Мартинюк 1984 Ч30 Ua Україна Вишгород
123 Dmitriy Isnyuk 1985 Ч30 Ua Україна Київ Sport Life
124 Володимир Дегтярьов 1979 Ч30 Ua Україна Київ
125 Ilya Prymak 1989 Ч16 Ua Україна Kiev Team Prymak

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу