Small_80b45c4f860249a808bc7a178086b737

Шосейні велоперегони "VR120 Race"

Еліта

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Артур Цветков 1989 Загальна Ua Україна Суми PROMIN
2 Євген Смірнов 1981 Загальна Ua Україна Київ SAPIK TEAM
3 Владимир Гоменюк 1985 Загальна Ua Україна Киев PROMIN
4 Максим Зубарь 1994 Загальна Ua Україна
5 Ким Суровец 1995 Загальна Ua Україна Киев Merida Ukraine
6 Сергей Тополь 1964 Загальна Ua Україна Киев
7 Артем Теслер 1988 Загальна Ua Україна Белая Церковь Проминь
8 Владимир Дюдя 1983 Загальна Ua Україна Белая Церковь Проминь
9 Никита Бондарук 1989 Загальна Ua Україна Белая Церковь Проминь
10 Евгений Андрийчук 1991 Загальна Ua Україна Белая Церковь Проминь
11 Дмитро Пономаренко 1991 Загальна Ua Україна Николаев
12 Volodymyr Kogut 1984 Загальна Ua Україна Nikolaev Nikolaev
13 Юрий Агарков 1987 Загальна Ua Україна Миколаїв Николаев
14 Vlad Pogorelov 1995 Загальна Ua Україна Миколаїв
15 дмитрий погорелов 1995 Загальна Ua Україна Миколаїв николаев
16 игорь грегуль 1993 Загальна Ua Україна Миколаїв николаев
17 maksym vasyliev 1990 Загальна Ua Україна Киiв
18 Сергей Гречин 1979 Загальна Ua Україна Миколаїв Николаев
19 Виктор Шевцов 1996 Загальна Ua Україна Миколаїв Николаев
20 Володимир Фредюк 1992 Загальна Ua Україна
21 Александр Поливода 1987 Загальна Ua Україна Киев Колсс
22 Василий Малиновский 1992 Загальна Ua Україна Дрогобыч Колсс
23 Андрей Братащук 1992 Загальна Ua Україна Киев Kolss BDC
24 Жека Торяник 1960 Загальна Ua Україна Коростень Харьков-мастерс
25 Riaposov Bogdan 1992 Загальна Ua Україна Kremenchug Kremenchug

Учасники також реєструються на

Small_80b45c4f860249a808bc7a178086b737

Шосейні велоперегони "VR120 Race"

Еліта

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Артур Цветков 1989 Загальна Ua Україна Суми PROMIN
2 Євген Смірнов 1981 Загальна Ua Україна Київ SAPIK TEAM
3 Владимир Гоменюк 1985 Загальна Ua Україна Киев PROMIN
4 Максим Зубарь 1994 Загальна Ua Україна
5 Ким Суровец 1995 Загальна Ua Україна Киев Merida Ukraine
6 Сергей Тополь 1964 Загальна Ua Україна Киев
7 Артем Теслер 1988 Загальна Ua Україна Белая Церковь Проминь
8 Владимир Дюдя 1983 Загальна Ua Україна Белая Церковь Проминь
9 Никита Бондарук 1989 Загальна Ua Україна Белая Церковь Проминь
10 Евгений Андрийчук 1991 Загальна Ua Україна Белая Церковь Проминь
11 Дмитро Пономаренко 1991 Загальна Ua Україна Николаев
12 Volodymyr Kogut 1984 Загальна Ua Україна Nikolaev Nikolaev
13 Юрий Агарков 1987 Загальна Ua Україна Миколаїв Николаев
14 Vlad Pogorelov 1995 Загальна Ua Україна Миколаїв
15 дмитрий погорелов 1995 Загальна Ua Україна Миколаїв николаев
16 игорь грегуль 1993 Загальна Ua Україна Миколаїв николаев
17 maksym vasyliev 1990 Загальна Ua Україна Киiв
18 Сергей Гречин 1979 Загальна Ua Україна Миколаїв Николаев
19 Виктор Шевцов 1996 Загальна Ua Україна Миколаїв Николаев
20 Володимир Фредюк 1992 Загальна Ua Україна
21 Александр Поливода 1987 Загальна Ua Україна Киев Колсс
22 Василий Малиновский 1992 Загальна Ua Україна Дрогобыч Колсс
23 Андрей Братащук 1992 Загальна Ua Україна Киев Kolss BDC
24 Жека Торяник 1960 Загальна Ua Україна Коростень Харьков-мастерс
25 Riaposov Bogdan 1992 Загальна Ua Україна Kremenchug Kremenchug

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу