Small_a47a9337bfe50be8d90debb0ac42f249

Півмарафон "DneprNight"

3 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Игорь Сулица 1965 Ч40 Ua Україна Дніпропетровськ Comfy
1002 Станіслав Кислов 1986 Ч Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
1003 Анна Бобко 1999 Ж Ua Україна Днепропетровск
1004 Антон Твердохліб 1993 Ч Ua Україна Дніпро УПП Дніпра
1005 Тетяна Хорольська 1975 Ж40 Ua Україна Дніпропетровськ
1006 Микита Поліон 1985 Ч30 Ua Україна
1007 Елена Стец 1978 Ж30 Ua Україна Днепропетровск
1008 Елена Гордиенко 1979 Ж30 Ua Україна Днепропетровск
1009 Кутенец Алена 1992 Ж Ua Україна Запорожье
1010 Валерій Бєланов 1947 Ч60+ Ua Україна Дніпропетровськ
1011 Інна Герасименко 1985 Ж Ua Україна Київ Тарас Бульба
1012 Богдана Головенко 1996 Ж Ua Україна Днiпропетровськ
1013 Анастасiя Головенко 1993 Ж Ua Україна Днiпропетровськ
1014 Дмитрий Пипикало 1991 Ч Ua Україна Днепропетровск
1015 Людмила Стец 1987 Ж Ua Україна Днепропетровск
1016 Наталья Чех 1976 Ж30 Ua Україна Днепропетровск
1017 Еліна Іванова 1993 Ж Ua Україна Дніпропетровськ
1018 Олексій Кирсанов 1984 Ч30 Ua Україна Dnepropetrovsk
1019 Natalia Fomenko 1974 Ж40 Ua Україна
1020 Костянтин Герасименко 1984 Ч30 Ua Україна
1021 Дмитрий Косенко 1968 Ч40 Ua Україна Днепропетровск Стайер-Атлон
1022 Дар'я Мирошниченко 1991 Ж Ua Україна Дніпропетровськ
1023 Михаил Савченко 1988 Ч Ua Україна Днепропетровск
1024 Татьяна Кривцова 1981 Ж30 Ua Україна
1025 Данило Молош 1984 Ч30 Ua Україна Днiпропетровськ

Учасники також реєструються на

Small_a47a9337bfe50be8d90debb0ac42f249

Півмарафон "DneprNight"

3 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1001 Игорь Сулица 1965 Ч40 Ua Україна Дніпропетровськ Comfy
1002 Станіслав Кислов 1986 Ч Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
1003 Анна Бобко 1999 Ж Ua Україна Днепропетровск
1004 Антон Твердохліб 1993 Ч Ua Україна Дніпро УПП Дніпра
1005 Тетяна Хорольська 1975 Ж40 Ua Україна Дніпропетровськ
1006 Микита Поліон 1985 Ч30 Ua Україна
1007 Елена Стец 1978 Ж30 Ua Україна Днепропетровск
1008 Елена Гордиенко 1979 Ж30 Ua Україна Днепропетровск
1009 Кутенец Алена 1992 Ж Ua Україна Запорожье
1010 Валерій Бєланов 1947 Ч60+ Ua Україна Дніпропетровськ
1011 Інна Герасименко 1985 Ж Ua Україна Київ Тарас Бульба
1012 Богдана Головенко 1996 Ж Ua Україна Днiпропетровськ
1013 Анастасiя Головенко 1993 Ж Ua Україна Днiпропетровськ
1014 Дмитрий Пипикало 1991 Ч Ua Україна Днепропетровск
1015 Людмила Стец 1987 Ж Ua Україна Днепропетровск
1016 Наталья Чех 1976 Ж30 Ua Україна Днепропетровск
1017 Еліна Іванова 1993 Ж Ua Україна Дніпропетровськ
1018 Олексій Кирсанов 1984 Ч30 Ua Україна Dnepropetrovsk
1019 Natalia Fomenko 1974 Ж40 Ua Україна
1020 Костянтин Герасименко 1984 Ч30 Ua Україна
1021 Дмитрий Косенко 1968 Ч40 Ua Україна Днепропетровск Стайер-Атлон
1022 Дар'я Мирошниченко 1991 Ж Ua Україна Дніпропетровськ
1023 Михаил Савченко 1988 Ч Ua Україна Днепропетровск
1024 Татьяна Кривцова 1981 Ж30 Ua Україна
1025 Данило Молош 1984 Ч30 Ua Україна Днiпропетровськ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу