Small_1aa89bca25f4aa867165cc4112c2f0fd

4-ий Новорічний полумарафон ЙОЛЬ

Дата
27 Грудня 2015
Місто
Вишгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/GrandPrix-half-marathon/reglament-13.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Дабл міні

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
26 25 Загальна 726 Наталія Якуба 00:19
27 26 Загальна 705 Оксана Кардаш Skinny&Strong Club 00:20
28 27 Загальна 760 Анастасия Гончаренко KM Running Club 00:20
29 28 Загальна 763 Олександр Бондаренко Toprunners 00:20
30 29 Загальна 749 Pankratov Dmytro 00:22
31 30 Загальна 750 Виталий Крынин 00:22
32 31 Загальна 710 Альона Демченко 00:22
33 32 Загальна 742 Liudmyla Rudenok Kinosura 00:23
34 33 Загальна 767 Valentyna Stashenko Endurance School 00:24
35 34 Загальна 766 Антон Купрієць Track&Speed Club 00:25
36 35 Загальна 752 Роман Мельничук 00:25
37 36 Загальна 711 Anna Valuyska FreeStyle 00:27
38 37 Загальна 729 Viera Berko 00:28
39 38 Загальна 758 Віталій Волощук TopRunners 00:28
40 39 Загальна 756 Iuliia Fursenko 00:30
41 40 Загальна 773 Andrii Mytroshyn 00:31
42 41 Загальна 759 Олеся Грабіна 00:32
43 42 Загальна 724 Світлана Кравченко - 00:33
44 43 Загальна 770 Андрей Кокин 00:33
45 44 Загальна 737 Володимир Єрмак 00:34
46 45 Загальна 734 Поліна Самсонова 00:35
47 46 Загальна 748 Олег Стадничак TOP RUNNERS 00:35
48 47 Загальна 754 Світлана Чечоткіна 00:36
49 48 Загальна 731 Вікторія Костюкович 00:36
50 49 Загальна 741 Уляна Гігієва 00:36
Small_1aa89bca25f4aa867165cc4112c2f0fd

4-ий Новорічний полумарафон ЙОЛЬ

Дата
27 Грудня 2015
Місто
Вишгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/GrandPrix-half-marathon/reglament-13.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Дабл міні

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
26 25 Загальна 726 Наталія Якуба 00:19
27 26 Загальна 705 Оксана Кардаш Skinny&Strong Club 00:20
28 27 Загальна 760 Анастасия Гончаренко KM Running Club 00:20
29 28 Загальна 763 Олександр Бондаренко Toprunners 00:20
30 29 Загальна 749 Pankratov Dmytro 00:22
31 30 Загальна 750 Виталий Крынин 00:22
32 31 Загальна 710 Альона Демченко 00:22
33 32 Загальна 742 Liudmyla Rudenok Kinosura 00:23
34 33 Загальна 767 Valentyna Stashenko Endurance School 00:24
35 34 Загальна 766 Антон Купрієць Track&Speed Club 00:25
36 35 Загальна 752 Роман Мельничук 00:25
37 36 Загальна 711 Anna Valuyska FreeStyle 00:27
38 37 Загальна 729 Viera Berko 00:28
39 38 Загальна 758 Віталій Волощук TopRunners 00:28
40 39 Загальна 756 Iuliia Fursenko 00:30
41 40 Загальна 773 Andrii Mytroshyn 00:31
42 41 Загальна 759 Олеся Грабіна 00:32
43 42 Загальна 724 Світлана Кравченко - 00:33
44 43 Загальна 770 Андрей Кокин 00:33
45 44 Загальна 737 Володимир Єрмак 00:34
46 45 Загальна 734 Поліна Самсонова 00:35
47 46 Загальна 748 Олег Стадничак TOP RUNNERS 00:35
48 47 Загальна 754 Світлана Чечоткіна 00:36
49 48 Загальна 731 Вікторія Костюкович 00:36
50 49 Загальна 741 Уляна Гігієва 00:36


Партнери та організатори заходу