Small_1aa89bca25f4aa867165cc4112c2f0fd

4-ий Новорічний полумарафон ЙОЛЬ

Дабл міні

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
701 Павел Рева 1982 Загальна Ua Україна Киев Apulaz DNS
702 Ольга Єрошкіна 1983 Загальна Ua Україна Київ DNS
703 Yevhen Liulevych 1981 Загальна Ua Україна Київ НКРЕКП 00:08
704 Ансар Тайметов 1973 Загальна Uz Узбекистан 00:37
705 Оксана Кардаш 1965 Загальна Ua Україна Київ 00:20
706 Ігор Пліса 1984 Загальна Ua Україна Київ Kinosura 50:36
707 Олена Ахметшина 1986 Загальна Ua Україна Київ Kinosura DNS
708 Андрій Чуранов 1985 Загальна Ua Україна Київ Кіносура 00:12
709 Андрей Лазуренко 1973 Загальна Ua Україна Киев 00:39
710 Альона Демченко 1986 Загальна Ua Україна Київ 00:22
711 Anna Valuyska 1984 Загальна Ua Україна Kyiv FreeStyle 00:27
712 Галина Літош 1984 Загальна Ua Україна Київ runONoff 00:18
713 Валерій Розуван 1988 Загальна Ua Україна Київ 00:01
714 Назар Вежичанін 1998 Загальна Ua Україна Рокитне Rokytne Runners DNS
715 Julia Zamostyana 1981 Загальна Ua Україна Київ 00:19
716 Юлия Антоневская 1987 Загальна Ua Україна Київ DNS
717 Евгений Туркулевич 1976 Загальна Ua Україна Киев Endurance School 00:41
718 Виктория Михайленко 1986 Загальна Ua Україна Київ 46:40
719 Ирина Абрамова 1990 Загальна Ua Україна Киев Spotlife 30:48
720 Павло Баландін 2000 Ua Україна Чернігів DNS
721 Людмила Кріпак 1972 Загальна Ua Україна Київ RUN BASE KYIV 00:10
722 Светлана Соловьева 1962 Загальна Ua Україна Київ 00:37
723 Anna Gustova 1983 Загальна Ua Україна Kyiv 00:15
724 Світлана Кравченко 1987 Загальна Ua Україна Київ - 00:33
725 Ксенія Невмержицька 1986 Загальна Ua Україна 00:08

Учасники також реєструються на

Small_1aa89bca25f4aa867165cc4112c2f0fd

4-ий Новорічний полумарафон ЙОЛЬ

Дабл міні

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
701 Павел Рева 1982 Загальна Ua Україна Киев Apulaz DNS
702 Ольга Єрошкіна 1983 Загальна Ua Україна Київ DNS
703 Yevhen Liulevych 1981 Загальна Ua Україна Київ НКРЕКП 00:08
704 Ансар Тайметов 1973 Загальна Uz Узбекистан 00:37
705 Оксана Кардаш 1965 Загальна Ua Україна Київ 00:20
706 Ігор Пліса 1984 Загальна Ua Україна Київ Kinosura 50:36
707 Олена Ахметшина 1986 Загальна Ua Україна Київ Kinosura DNS
708 Андрій Чуранов 1985 Загальна Ua Україна Київ Кіносура 00:12
709 Андрей Лазуренко 1973 Загальна Ua Україна Киев 00:39
710 Альона Демченко 1986 Загальна Ua Україна Київ 00:22
711 Anna Valuyska 1984 Загальна Ua Україна Kyiv FreeStyle 00:27
712 Галина Літош 1984 Загальна Ua Україна Київ runONoff 00:18
713 Валерій Розуван 1988 Загальна Ua Україна Київ 00:01
714 Назар Вежичанін 1998 Загальна Ua Україна Рокитне Rokytne Runners DNS
715 Julia Zamostyana 1981 Загальна Ua Україна Київ 00:19
716 Юлия Антоневская 1987 Загальна Ua Україна Київ DNS
717 Евгений Туркулевич 1976 Загальна Ua Україна Киев Endurance School 00:41
718 Виктория Михайленко 1986 Загальна Ua Україна Київ 46:40
719 Ирина Абрамова 1990 Загальна Ua Україна Киев Spotlife 30:48
720 Павло Баландін 2000 Ua Україна Чернігів DNS
721 Людмила Кріпак 1972 Загальна Ua Україна Київ RUN BASE KYIV 00:10
722 Светлана Соловьева 1962 Загальна Ua Україна Київ 00:37
723 Anna Gustova 1983 Загальна Ua Україна Kyiv 00:15
724 Світлана Кравченко 1987 Загальна Ua Україна Київ - 00:33
725 Ксенія Невмержицька 1986 Загальна Ua Україна 00:08

Учасники також реєструються на



Наші партнери