Small_1aa89bca25f4aa867165cc4112c2f0fd

4-ий Новорічний полумарафон ЙОЛЬ

Дата
27 Грудня 2015
Місто
Вишгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/GrandPrix-half-marathon/reglament-13.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
101 11 Ч40 280 Кирил Петко KM Running Club 01:35:42
102 1 Ж40+ 301 Лариса Гетьман-Гнидунец 01:35:43
103 12 Ч40 90 Георгій Крейніс 01:35:55
104 76 Ч 155 Yevgen Pavlenko #Побігли 01:35:56
105 13 Ч40 450 Євгеній Забийворота 01:36:00
106 14 Ч40 388 Sergii Lukashov SC "Scientist" 01:36:01
107 6 Ж 420 Оксана Зубчевська ПУШЕБ 01:36:02
108 77 Ч 44 Владислав Невеселий SapikTeam 01:36:22
109 78 Ч 151 Вячеслав Суботенко 01:36:30
110 79 Ч 379 Владислав Лабунець 01:36:48
111 80 Ч 198 Владимир Тупчеев 01:36:57
112 81 Ч 237 Богдан Ткачук 01:37:11
113 82 Ч 478 Віктор Нестеренко КОРОСТИШІВ 01:37:13
114 83 Ч 219 Валерий Панов KM Running Club 01:37:20
115 84 Ч 226 Михайло Бєлостоцький Run Base Kyiv 01:37:28
116 85 Ч 38 Mykhail Kriuchek NIke+ Run Club 01:37:28
117 15 Ч40 371 Павло Ушаков KUZIN TEAM 01:37:28
118 16 Ч40 258 Ihor Cherniavskyi SumyRunningClub / Явір 01:37:33
119 86 Ч 308 Roman Kalgin 01:37:42
120 87 Ч 338 Павло Коваль ЖОГО "Тверезий Житомир" 01:37:51
121 88 Ч 16 Pavlo Dubovyi Endurance School 01:38:04
122 89 Ч 66 Анатолій Чорнобай 01:38:04
123 90 Ч 279 Валерій Бурківський 01:38:05
124 91 Ч 357 Віктор Дашкевич 01:38:09
125 92 Ч 332 Василь Сприса 01:38:33
Small_1aa89bca25f4aa867165cc4112c2f0fd

4-ий Новорічний полумарафон ЙОЛЬ

Дата
27 Грудня 2015
Місто
Вишгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/GrandPrix-half-marathon/reglament-13.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
101 11 Ч40 280 Кирил Петко KM Running Club 01:35:42
102 1 Ж40+ 301 Лариса Гетьман-Гнидунец 01:35:43
103 12 Ч40 90 Георгій Крейніс 01:35:55
104 76 Ч 155 Yevgen Pavlenko #Побігли 01:35:56
105 13 Ч40 450 Євгеній Забийворота 01:36:00
106 14 Ч40 388 Sergii Lukashov SC "Scientist" 01:36:01
107 6 Ж 420 Оксана Зубчевська ПУШЕБ 01:36:02
108 77 Ч 44 Владислав Невеселий SapikTeam 01:36:22
109 78 Ч 151 Вячеслав Суботенко 01:36:30
110 79 Ч 379 Владислав Лабунець 01:36:48
111 80 Ч 198 Владимир Тупчеев 01:36:57
112 81 Ч 237 Богдан Ткачук 01:37:11
113 82 Ч 478 Віктор Нестеренко КОРОСТИШІВ 01:37:13
114 83 Ч 219 Валерий Панов KM Running Club 01:37:20
115 84 Ч 226 Михайло Бєлостоцький Run Base Kyiv 01:37:28
116 85 Ч 38 Mykhail Kriuchek NIke+ Run Club 01:37:28
117 15 Ч40 371 Павло Ушаков KUZIN TEAM 01:37:28
118 16 Ч40 258 Ihor Cherniavskyi SumyRunningClub / Явір 01:37:33
119 86 Ч 308 Roman Kalgin 01:37:42
120 87 Ч 338 Павло Коваль ЖОГО "Тверезий Житомир" 01:37:51
121 88 Ч 16 Pavlo Dubovyi Endurance School 01:38:04
122 89 Ч 66 Анатолій Чорнобай 01:38:04
123 90 Ч 279 Валерій Бурківський 01:38:05
124 91 Ч 357 Віктор Дашкевич 01:38:09
125 92 Ч 332 Василь Сприса 01:38:33


Партнери та організатори заходу