Small_1aa89bca25f4aa867165cc4112c2f0fd

4-ий Новорічний полумарафон ЙОЛЬ

Дата
27 Грудня 2015
Місто
Вишгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/GrandPrix-half-marathon/reglament-13.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
26 23 Ч 426 Александр Саенко 01:24:44
27 24 Ч 410 Константин Божко KM Running Club 01:24:52
28 25 Ч 245 Ярослав Горбушко KM Running Club 01:25:07
29 26 Ч 293 Костянтин Вєчканов CapitalTri 01:25:29
30 27 Ч 368 Сергій Колода 01:25:59
31 2 Ч40 438 Андрій Захарченко 01:26:00
32 28 Ч 329 Анатолій Курячий DneprRun 01:26:13
33 2 Ч50 61 Олександр Нікулін Явір 01:26:17
34 29 Ч 217 Serhii Turchyk todi.run 01:26:31
35 30 Ч 228 Олег Середа 01:26:58
36 31 Ч 162 Oleksandr Sokolenko МК "RunOk" 01:27:04
37 32 Ч 6 Тимофій Ярцев MC RunOk 01:27:04
38 33 Ч 205 Нікіта Маруняк ВелоФастів 01:27:26
39 3 Ч40 319 Володимир Новосад СК Ковель 01:27:48
40 34 Ч 110 Олексій Боярчук 01:27:57
41 35 Ч 373 Роман Кидибець KM Running Club 01:28:14
42 2 Ж 241 Лариса Жалинская 01:28:15
43 3 Ж 354 Екатерина Глиняная MK RunOk 01:28:17
44 36 Ч 239 Pavlo Iakymenko Глобус 01:28:18
45 37 Ч 303 Yaroslav Yaroshchuk СК Лучеськ 01:28:23
46 3 Ч50 377 Сергій Панченко IFK Mora KLB SKIF 01:28:36
47 38 Ч 254 Oleksii Sierik SPARTA RUNNERS CLUB 01:28:47
48 39 Ч 285 Олег Литвинов 01:28:47
49 40 Ч 171 Євген Смірнов SAPIK TEAM 01:29:10
50 41 Ч 462 Анатолій Танцюра LIVE.LOVE Tri 01:29:15
Small_1aa89bca25f4aa867165cc4112c2f0fd

4-ий Новорічний полумарафон ЙОЛЬ

Дата
27 Грудня 2015
Місто
Вишгород
Cайт
http://42195.kiev.ua/gran-pri-kievskaya-rus/GrandPrix-half-marathon/reglament-13.html
Чіпова cистема AE
Використовується

Результати Півмарафон

Download: XLS PDF CSV
Місце У віковій групі # Ім'я Назва клубу Результат
26 23 Ч 426 Александр Саенко 01:24:44
27 24 Ч 410 Константин Божко KM Running Club 01:24:52
28 25 Ч 245 Ярослав Горбушко KM Running Club 01:25:07
29 26 Ч 293 Костянтин Вєчканов CapitalTri 01:25:29
30 27 Ч 368 Сергій Колода 01:25:59
31 2 Ч40 438 Андрій Захарченко 01:26:00
32 28 Ч 329 Анатолій Курячий DneprRun 01:26:13
33 2 Ч50 61 Олександр Нікулін Явір 01:26:17
34 29 Ч 217 Serhii Turchyk todi.run 01:26:31
35 30 Ч 228 Олег Середа 01:26:58
36 31 Ч 162 Oleksandr Sokolenko МК "RunOk" 01:27:04
37 32 Ч 6 Тимофій Ярцев MC RunOk 01:27:04
38 33 Ч 205 Нікіта Маруняк ВелоФастів 01:27:26
39 3 Ч40 319 Володимир Новосад СК Ковель 01:27:48
40 34 Ч 110 Олексій Боярчук 01:27:57
41 35 Ч 373 Роман Кидибець KM Running Club 01:28:14
42 2 Ж 241 Лариса Жалинская 01:28:15
43 3 Ж 354 Екатерина Глиняная MK RunOk 01:28:17
44 36 Ч 239 Pavlo Iakymenko Глобус 01:28:18
45 37 Ч 303 Yaroslav Yaroshchuk СК Лучеськ 01:28:23
46 3 Ч50 377 Сергій Панченко IFK Mora KLB SKIF 01:28:36
47 38 Ч 254 Oleksii Sierik SPARTA RUNNERS CLUB 01:28:47
48 39 Ч 285 Олег Литвинов 01:28:47
49 40 Ч 171 Євген Смірнов SAPIK TEAM 01:29:10
50 41 Ч 462 Анатолій Танцюра LIVE.LOVE Tri 01:29:15


Партнери та організатори заходу