Small_1aa89bca25f4aa867165cc4112c2f0fd

4-ий Новорічний полумарафон ЙОЛЬ

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6 Тимофій Ярцев 1985 Ч Ua Україна Дніпро МК "RunOk" 01:27:04
7 Максим Бугаєв 1979 Ч Ua Україна Київ 01:29:21
8 ГРИГОРІЙ МИРОНЕНКО 1988 Ч Ua Україна Київ DNS
9 Ruslan Gumeniuk 1973 Ч40 Ua Україна Київ 01:45:48
10 Володимир Кононський 1978 Ч Ua Україна Київ 01:46:10
11 Pavlo Bychenok 1974 Ч40 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець 01:41:29
12 Михайло Сидоренко 1972 Ч40 Ua Україна Біла Церква КЛБ „Бiлоцеркiвський марафон” 01:53:05
13 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ 02:05:56
14 Олеся Малюга 1985 Ж Ua Україна Київ KMRC 02:00:00
15 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ 02:05:57
16 Pavlo Dubovyi 1982 Ч Ua Україна Київ 01:38:04
17 Дмитрий Михеев 1980 Ч Ua Україна Кривой Рог 01:31:27
18 Олена Мартиненко 1992 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 01:54:46
19 Андрій Ліпейко 1997 Ч Ua Україна Ніжин СК "Науковець" 01:18:49
20 Лариса Сирык 1974 Ж40+ Ua Україна Киев 01:55:58
21 Олексій Гридасов 1987 Ч Ua Україна Київ 01:39:23
22 Павло Мордік 1969 Ч40 Ua Україна Київ 01:35:07
23 Алла Смородина 1981 Ж Ua Україна Київ runONoff 02:03:51
24 Наталія Лавренова 1982 Ж Ua Україна Київ RunONoff 01:53:14
25 Сергій Дмитрук 1996 Ч Ua Україна Київ DNS
26 OLEKSIY MOKHOV 1969 Ч40 Ua Україна Київ Triatman 01:56:40
27 Євген Соколовський 1981 Ч Ua Україна Київ 01:42:30
28 Андрей Майоров 1975 Ч40 Ua Україна Київ 02:02:07
29 Антон Слободянюк 1983 Ч Ua Україна Київ Nike+Run Club 01:31:24
30 Александр Зайцев 1991 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club 01:54:29

Учасники також реєструються на

Small_1aa89bca25f4aa867165cc4112c2f0fd

4-ий Новорічний полумарафон ЙОЛЬ

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6 Тимофій Ярцев 1985 Ч Ua Україна Дніпро МК "RunOk" 01:27:04
7 Максим Бугаєв 1979 Ч Ua Україна Київ 01:29:21
8 ГРИГОРІЙ МИРОНЕНКО 1988 Ч Ua Україна Київ DNS
9 Ruslan Gumeniuk 1973 Ч40 Ua Україна Київ 01:45:48
10 Володимир Кононський 1978 Ч Ua Україна Київ 01:46:10
11 Pavlo Bychenok 1974 Ч40 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець 01:41:29
12 Михайло Сидоренко 1972 Ч40 Ua Україна Біла Церква КЛБ „Бiлоцеркiвський марафон” 01:53:05
13 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ 02:05:56
14 Олеся Малюга 1985 Ж Ua Україна Київ KMRC 02:00:00
15 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ 02:05:57
16 Pavlo Dubovyi 1982 Ч Ua Україна Київ 01:38:04
17 Дмитрий Михеев 1980 Ч Ua Україна Кривой Рог 01:31:27
18 Олена Мартиненко 1992 Ж Ua Україна Київ KM Running Club 01:54:46
19 Андрій Ліпейко 1997 Ч Ua Україна Ніжин СК "Науковець" 01:18:49
20 Лариса Сирык 1974 Ж40+ Ua Україна Киев 01:55:58
21 Олексій Гридасов 1987 Ч Ua Україна Київ 01:39:23
22 Павло Мордік 1969 Ч40 Ua Україна Київ 01:35:07
23 Алла Смородина 1981 Ж Ua Україна Київ runONoff 02:03:51
24 Наталія Лавренова 1982 Ж Ua Україна Київ RunONoff 01:53:14
25 Сергій Дмитрук 1996 Ч Ua Україна Київ DNS
26 OLEKSIY MOKHOV 1969 Ч40 Ua Україна Київ Triatman 01:56:40
27 Євген Соколовський 1981 Ч Ua Україна Київ 01:42:30
28 Андрей Майоров 1975 Ч40 Ua Україна Київ 02:02:07
29 Антон Слободянюк 1983 Ч Ua Україна Київ Nike+Run Club 01:31:24
30 Александр Зайцев 1991 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club 01:54:29

Учасники також реєструються на



Наші партнери