Small_2b5f0e8faff4c773c1c51e9374fc460b

#RUNLIKEAGIRL

5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5001 Анастасия Руденко 1996 18-29 Ua Україна Одесса
5002 Анна Богуславська 1989 18-29 Ua Україна Дніпропетровськ Марафонський клуб "RunOK"
5003 Юлия Колиогло 1985 30-39 Ua Україна Одесса
5004 Татьяна Решетько 1983 30-39 Ua Україна Одеса
5005 Євгенія Федорова 1989 18-29 Ua Україна Одеса
5006 Ольга Лужецька 1986 18-29 Ua Україна Odessa
5007 Алиса Москвит 1993 18-29 Ua Україна Одеса
5008 Анастасия Миронова 1999 16-17 Ua Україна Ильичевск Ellit Tennis Club
5009 Antonina Kochetkova 1987 18-29 Ua Україна Одесса
5010 Юля Надич 1986 18-29 Ua Україна Одесса
5011 Екатерина Куличенко 1986 18-29 Ua Україна Одесса
5012 Наталья Вирнина 1987 18-29 Ua Україна Одесса Шторм
5013 Анастасия Бужбецкая 1988 18-29 Ua Україна Одесса
5014 Alina Kopaieva 1987 18-29 Ua Україна Kiev
5015 Віра Іванова 1994 18-29 Ua Україна Kiev
5016 Наталя Храновська 1987 18-29 Ua Україна
5017 Олеся Шабля 1983 30-39 Ua Україна Одеса
5018 Maria Yarotska 1986 18-29 Ua Україна Одесса
5019 Анна Соболева 1990 18-29 Ua Україна Одесса
5020 грета жозе 1989 18-29 Ua Україна Одесса
5021 iryna Myth ska 1984 30-39 Ua Україна Odessa
5022 Swetlana Birukova 1984 30-39 Ua Україна Odessa
5023 Татьяна Воронцова 1980 30-39 Ua Україна Odessa
5024 Валерія Ювженко 1995 18-29 Ua Україна Одеса
5025 Татьяна Стрельникова 1975 30-39 Ua Україна Одесса

Учасники також реєструються на

Small_2b5f0e8faff4c773c1c51e9374fc460b

#RUNLIKEAGIRL

5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
5001 Анастасия Руденко 1996 18-29 Ua Україна Одесса
5002 Анна Богуславська 1989 18-29 Ua Україна Дніпропетровськ Марафонський клуб "RunOK"
5003 Юлия Колиогло 1985 30-39 Ua Україна Одесса
5004 Татьяна Решетько 1983 30-39 Ua Україна Одеса
5005 Євгенія Федорова 1989 18-29 Ua Україна Одеса
5006 Ольга Лужецька 1986 18-29 Ua Україна Odessa
5007 Алиса Москвит 1993 18-29 Ua Україна Одеса
5008 Анастасия Миронова 1999 16-17 Ua Україна Ильичевск Ellit Tennis Club
5009 Antonina Kochetkova 1987 18-29 Ua Україна Одесса
5010 Юля Надич 1986 18-29 Ua Україна Одесса
5011 Екатерина Куличенко 1986 18-29 Ua Україна Одесса
5012 Наталья Вирнина 1987 18-29 Ua Україна Одесса Шторм
5013 Анастасия Бужбецкая 1988 18-29 Ua Україна Одесса
5014 Alina Kopaieva 1987 18-29 Ua Україна Kiev
5015 Віра Іванова 1994 18-29 Ua Україна Kiev
5016 Наталя Храновська 1987 18-29 Ua Україна
5017 Олеся Шабля 1983 30-39 Ua Україна Одеса
5018 Maria Yarotska 1986 18-29 Ua Україна Одесса
5019 Анна Соболева 1990 18-29 Ua Україна Одесса
5020 грета жозе 1989 18-29 Ua Україна Одесса
5021 iryna Myth ska 1984 30-39 Ua Україна Odessa
5022 Swetlana Birukova 1984 30-39 Ua Україна Odessa
5023 Татьяна Воронцова 1980 30-39 Ua Україна Odessa
5024 Валерія Ювженко 1995 18-29 Ua Україна Одеса
5025 Татьяна Стрельникова 1975 30-39 Ua Україна Одесса

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу