Small_a47a9337bfe50be8d90debb0ac42f249

Півмарафон "DneprNight"

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Тимофій Ярцев 1985 Ч30 Ua Україна Дніпро МК "RunOk"
103 Иван Кристинков 1986 Ч Ua Україна Одесса Adidas runclub Odessa
104 Александр Авраменко 1951 Ч60+ Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
105 Dmitriy Kravchenko 1983 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
106 Игорь Марачканец 1969 Ч40 Ua Україна Днепропетровск
107 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ
108 Евгений Годун 1991 Ч Ua Україна Харкiв Kharkiv road runners
109 Денис Камєшков 1976 Ч30 Ua Україна Дніпро МК "RunОк"
110 Олександр Міхно 1988 Ч Ua Україна Олександрія Start Dnipro
111 Юлія Пшець 1984 Ж30 Ua Україна Запоріжжя
112 Ольга Хоботова 1988 Ж Ua Україна Дніпропетровськ *
113 Dima Troshkin 1978 Ч30 Ua Україна Donetsk Sota Team
114 VOVA BUACHIDZE 1983 Ч30 Ua Україна Dnepropetrovsk
115 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ
116 Александр Соколенко 1993 Ч Ua Україна Дніпропетровськ МК "RunOk"
117 Олександр Соколенко 1970 Ч40 Ua Україна Дніпропетровськ
118 Ruslan Stolberg 1972 Ч40 Ua Україна Дніпро Start Dnipro
119 Вадим Рублiвський 1970 Ч40 Ua Україна Дніпропетровськ
120 Larysa Reitblat 1980 Ж30 Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro, СК "Восход"
121 Сергій Рублевський 1982 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ
122 Олег Лукашук 1985 Ч30 Ua Україна Суми TRIATHLON SUMY, КЛБ ЯВІР
123 Ігор Степанюк 1990 Ч Ua Україна Дніпропетровськ
124 Олексій Попов 1982 Ч30 Ua Україна Кузнецовськ Рівненська АЕС
125 Анатолій Чорнобай 1978 Ч30 Ua Україна Київ
126 Андрій Марченко 1984 Ч30 Ua Україна Львів Клуб любителів пригод на свіжому повітрі ім. Дені Трехо

Учасники також реєструються на

Small_a47a9337bfe50be8d90debb0ac42f249

Півмарафон "DneprNight"

Півмарафон

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
101 Тимофій Ярцев 1985 Ч30 Ua Україна Дніпро МК "RunOk"
103 Иван Кристинков 1986 Ч Ua Україна Одесса Adidas runclub Odessa
104 Александр Авраменко 1951 Ч60+ Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
105 Dmitriy Kravchenko 1983 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ DneprRun
106 Игорь Марачканец 1969 Ч40 Ua Україна Днепропетровск
107 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ
108 Евгений Годун 1991 Ч Ua Україна Харкiв Kharkiv road runners
109 Денис Камєшков 1976 Ч30 Ua Україна Дніпро МК "RunОк"
110 Олександр Міхно 1988 Ч Ua Україна Олександрія Start Dnipro
111 Юлія Пшець 1984 Ж30 Ua Україна Запоріжжя
112 Ольга Хоботова 1988 Ж Ua Україна Дніпропетровськ *
113 Dima Troshkin 1978 Ч30 Ua Україна Donetsk Sota Team
114 VOVA BUACHIDZE 1983 Ч30 Ua Україна Dnepropetrovsk
115 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ
116 Александр Соколенко 1993 Ч Ua Україна Дніпропетровськ МК "RunOk"
117 Олександр Соколенко 1970 Ч40 Ua Україна Дніпропетровськ
118 Ruslan Stolberg 1972 Ч40 Ua Україна Дніпро Start Dnipro
119 Вадим Рублiвський 1970 Ч40 Ua Україна Дніпропетровськ
120 Larysa Reitblat 1980 Ж30 Ua Україна Днепропетровск Start Dnipro, СК "Восход"
121 Сергій Рублевський 1982 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ
122 Олег Лукашук 1985 Ч30 Ua Україна Суми TRIATHLON SUMY, КЛБ ЯВІР
123 Ігор Степанюк 1990 Ч Ua Україна Дніпропетровськ
124 Олексій Попов 1982 Ч30 Ua Україна Кузнецовськ Рівненська АЕС
125 Анатолій Чорнобай 1978 Ч30 Ua Україна Київ
126 Андрій Марченко 1984 Ч30 Ua Україна Львів Клуб любителів пригод на свіжому повітрі ім. Дені Трехо

Учасники також реєструються на



Наші партнери