Small_2d0496685693a326e9eac623a4425f97

4-й трейл ЧОРТОРОЙ

7,5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Yevhen Liulevych 1981 Ч Ua Україна Київ НКРЕКП
202 Тетяна Коршук 1989 Ж Ua Україна Київ
203 Андрей Кокин 1986 Ч Ua Україна Київ
204 Олексій Онищенко 1983 Ч Ua Україна Київ РК "Київ"
205 Ганна Онищенко 1981 Ж Ua Україна Київ KUZIN TEAM
206 Юрій Мартиненко 1981 Ч Ua Україна Львів
207 Світлана Філатова 1983 Ж Ua Україна Київ Beer Running Club
208 Андрій Чуранов 1985 Ч Ua Україна Київ Кіносура
209 Igor Plisa 1984 Ч Ua Україна Київ Kinosura
210 Ganna Chyzhyk 1982 Ж Ua Україна Vyshgorod СК "Науковець"
211 Valentyna Stashenko 1978 Ж Ua Україна Київ Endurance School
212 Олександр Либа 1984 Ч Ua Україна Красилів
213 Алла Смородина 1981 Ж Ua Україна Київ runONoff
214 Наталія Лавренова 1982 Ж Ua Україна Київ RunONoff
215 Anna Gustova 1983 Ж Ua Україна Kyiv
216 Галина Літош 1984 Ж Ua Україна Київ runONoff
217 Сергей Довбня 1983 Ч Ua Україна Kyiv Upscale
218 Андрей Кулий 1986 Ч Ua Україна Kyiv Upscale
219 Александр Лагутин 1993 Ч Ua Україна Kyiv Upscale
220 Мария Антонова 1984 Ж Ua Україна Kyiv Upscale
221 Александр Пилипишин 1989 Ч Ua Україна Киiв Upscale
222 Gatis Lusis 1973 Ч Lv Латвія Tukums
223 Екатерина Бувалая 1981 Ж Ua Україна Донецьк Endurance School
224 Анна Мазяр 1992 Ж Ua Україна Славутич Біговий Чернігів
225 Сергій Піцин 1980 Ч Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на

Small_2d0496685693a326e9eac623a4425f97

4-й трейл ЧОРТОРОЙ

7,5 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
201 Yevhen Liulevych 1981 Ч Ua Україна Київ НКРЕКП
202 Тетяна Коршук 1989 Ж Ua Україна Київ
203 Андрей Кокин 1986 Ч Ua Україна Київ
204 Олексій Онищенко 1983 Ч Ua Україна Київ РК "Київ"
205 Ганна Онищенко 1981 Ж Ua Україна Київ KUZIN TEAM
206 Юрій Мартиненко 1981 Ч Ua Україна Львів
207 Світлана Філатова 1983 Ж Ua Україна Київ Beer Running Club
208 Андрій Чуранов 1985 Ч Ua Україна Київ Кіносура
209 Igor Plisa 1984 Ч Ua Україна Київ Kinosura
210 Ganna Chyzhyk 1982 Ж Ua Україна Vyshgorod СК "Науковець"
211 Valentyna Stashenko 1978 Ж Ua Україна Київ Endurance School
212 Олександр Либа 1984 Ч Ua Україна Красилів
213 Алла Смородина 1981 Ж Ua Україна Київ runONoff
214 Наталія Лавренова 1982 Ж Ua Україна Київ RunONoff
215 Anna Gustova 1983 Ж Ua Україна Kyiv
216 Галина Літош 1984 Ж Ua Україна Київ runONoff
217 Сергей Довбня 1983 Ч Ua Україна Kyiv Upscale
218 Андрей Кулий 1986 Ч Ua Україна Kyiv Upscale
219 Александр Лагутин 1993 Ч Ua Україна Kyiv Upscale
220 Мария Антонова 1984 Ж Ua Україна Kyiv Upscale
221 Александр Пилипишин 1989 Ч Ua Україна Киiв Upscale
222 Gatis Lusis 1973 Ч Lv Латвія Tukums
223 Екатерина Бувалая 1981 Ж Ua Україна Донецьк Endurance School
224 Анна Мазяр 1992 Ж Ua Україна Славутич Біговий Чернігів
225 Сергій Піцин 1980 Ч Ua Україна Київ

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу