Small_2d0496685693a326e9eac623a4425f97

4-й трейл ЧОРТОРОЙ

30 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Руслан Красовський 1969 Ч40 Ua Україна Шостка Явір
6 Pavlo Bychenok 1974 Ч40 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
7 Roman Bystrov 1990 Ч16 Ua Україна Chernihiv
8 Evgen Gerasimenko 1979 Ч16 Ua Україна Київ
9 Олександр Марчук 1986 Ч16 Ua Україна Вінниця СК "Олімп"
10 Ярослав Мовчун 1983 Ч16 Ua Україна Київ SIXT Ukraine
11 Оксана Рябова 1988 Ж16 Ua Україна Чернiгiв
12 Михайло Захарченко 1983 Ч16 Ua Україна Київ
14 Тарас Чорний 1989 Ч16 Ua Україна Чернігів JBS
15 Олег Якимчук 1987 Ч16 Ua Україна Київ
16 Оксана Тасанова 1983 Ж16 Ua Україна Київ
17 Андрій Урсуленко 1987 Ч16 Ua Україна Київ
18 Никита Марушкевич 1981 Ч16 Ua Україна Київ
19 Дмитрий Скидан 1981 Ч16 Ua Україна Донецк
20 Наталія Подольчак 1969 Ж40+ Ua Україна Київ
21 Євген Яковлев 1967 Ч40 Ua Україна Київ ДЮСШ "Аквалідер"
22 Jake Curry 1990 Ч16 Ua Україна Kyiv Kotlovan Bars
23 Ivan Gladush 1977 Ч16 Ua Україна Kiev
24 Александр Казимиров 1982 Ч16 Ua Україна Макіївка RC BNC

Учасники також реєструються на

Small_2d0496685693a326e9eac623a4425f97

4-й трейл ЧОРТОРОЙ

30 км

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Руслан Красовський 1969 Ч40 Ua Україна Шостка Явір
6 Pavlo Bychenok 1974 Ч40 Ua Україна Чернігів Біговий Чернігів, СК Науковець
7 Roman Bystrov 1990 Ч16 Ua Україна Chernihiv
8 Evgen Gerasimenko 1979 Ч16 Ua Україна Київ
9 Олександр Марчук 1986 Ч16 Ua Україна Вінниця СК "Олімп"
10 Ярослав Мовчун 1983 Ч16 Ua Україна Київ SIXT Ukraine
11 Оксана Рябова 1988 Ж16 Ua Україна Чернiгiв
12 Михайло Захарченко 1983 Ч16 Ua Україна Київ
14 Тарас Чорний 1989 Ч16 Ua Україна Чернігів JBS
15 Олег Якимчук 1987 Ч16 Ua Україна Київ
16 Оксана Тасанова 1983 Ж16 Ua Україна Київ
17 Андрій Урсуленко 1987 Ч16 Ua Україна Київ
18 Никита Марушкевич 1981 Ч16 Ua Україна Київ
19 Дмитрий Скидан 1981 Ч16 Ua Україна Донецк
20 Наталія Подольчак 1969 Ж40+ Ua Україна Київ
21 Євген Яковлев 1967 Ч40 Ua Україна Київ ДЮСШ "Аквалідер"
22 Jake Curry 1990 Ч16 Ua Україна Kyiv Kotlovan Bars
23 Ivan Gladush 1977 Ч16 Ua Україна Kiev
24 Александр Казимиров 1982 Ч16 Ua Україна Макіївка RC BNC

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу