Small_b8b92662bad54a86a76a609fd5d01580

RUNUP! CUP Київ. 1 Етап

MAN

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Дмитро Соха 1990 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club
2 Sergii Briukhovych 1986 Ч Ua Україна Київ
3 Руслан Клименко 1979 Ч30 Ua Україна Київ
4 Volodymyr SEMENUIK 1979 Ч30 Ua Україна Біла Церква Kuzin Team
5 Богдан Ткачук 1992 Ч Ua Україна Київ
6 Олександр Скрипкін 1986 Ч Ua Україна Олешки Nike+ Run Club
7 Евгений Годун 1991 Ч Ua Україна Харкiв Kharkiv road runners
8 Alex Litkivskiy 1977 Ч30 Ua Україна Kiev СК Гермес
9 Юрий Клим 1985 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ KlimTeam
10 Andrii Chernyshkov 1986 Ч Ua Україна Київ The Prancing Pony
11 Дмитро Харченко 1992 Ч Ua Україна Київ ПУШЕБ
12 Виталий Дрозд 1993 Ч Ua Україна Київ Saucony Running Club
13 Андрей Рожевский 1991 Ч Ua Україна Киев RunLab Ukraine
14 Кирило Виноградов 1993 Ч Ua Україна Київ Айна Бера
15 Davide Martini 1971 Ч40 It Італія Frosinone Nike+ Run Club
16 Віталій Данченко 1986 Ч Ua Україна Київ KM Running Club
17 Konstantin Prilepskiy 1982 Ч30 Ua Україна Винница
18 Руслан Бурденюк 1983 Ч30 Ua Україна Київ Sparta Runners Club
19 Степан Харченко 1983 Ч30 Ua Україна Київ
20 Андрій Федосенко 1986 Ч Ua Україна Вишгород ТехноФіт

Учасники також реєструються на

Small_b8b92662bad54a86a76a609fd5d01580

RUNUP! CUP Київ. 1 Етап

MAN

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
1 Дмитро Соха 1990 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club
2 Sergii Briukhovych 1986 Ч Ua Україна Київ
3 Руслан Клименко 1979 Ч30 Ua Україна Київ
4 Volodymyr SEMENUIK 1979 Ч30 Ua Україна Біла Церква Kuzin Team
5 Богдан Ткачук 1992 Ч Ua Україна Київ
6 Олександр Скрипкін 1986 Ч Ua Україна Олешки Nike+ Run Club
7 Евгений Годун 1991 Ч Ua Україна Харкiв Kharkiv road runners
8 Alex Litkivskiy 1977 Ч30 Ua Україна Kiev СК Гермес
9 Юрий Клим 1985 Ч30 Ua Україна Дніпропетровськ KlimTeam
10 Andrii Chernyshkov 1986 Ч Ua Україна Київ The Prancing Pony
11 Дмитро Харченко 1992 Ч Ua Україна Київ ПУШЕБ
12 Виталий Дрозд 1993 Ч Ua Україна Київ Saucony Running Club
13 Андрей Рожевский 1991 Ч Ua Україна Киев RunLab Ukraine
14 Кирило Виноградов 1993 Ч Ua Україна Київ Айна Бера
15 Davide Martini 1971 Ч40 It Італія Frosinone Nike+ Run Club
16 Віталій Данченко 1986 Ч Ua Україна Київ KM Running Club
17 Konstantin Prilepskiy 1982 Ч30 Ua Україна Винница
18 Руслан Бурденюк 1983 Ч30 Ua Україна Київ Sparta Runners Club
19 Степан Харченко 1983 Ч30 Ua Україна Київ
20 Андрій Федосенко 1986 Ч Ua Україна Вишгород ТехноФіт

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу