Small_1c38b147a35514e7fdc9b573a9b3361b

2-й пробіг «Україна – моя рідна країна!»

2100 м

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
51 Андрій Безкоровайний 1995 Загальна Ua Україна Київ Orienta
53 Алексей Кононенко 1980 Загальна Ua Україна Київ TOP Runners
54 Ксенія Забродська 1986 Загальна Ua Україна Run Base Kyiv
55 Roman Davydov 1977 Загальна Ua Україна Київ Тарас Бульба
57 Andrii Gudz 1982 Загальна Ua Україна Київ
58 Станіслав Єрко 1973 Загальна Ua Україна Київ АБУ, Науковець
59 Олександр Назаренко 1985 Загальна Ua Україна Київ KUZIN TEAM / MC "Taras Bulba"
60 Ярослав Мельник 1983 Загальна Ua Україна Київ
61 Павло Кунець 1987 Загальна Ua Україна Київ
62 Марія Модлінська 1990 Загальна Ua Україна Київ Top Runners
63 Віталій Кецкало 1974 Загальна Ua Україна B2W
64 Oleksii Sierik 1981 Загальна Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB
65 Nadiia Chumachenko 1988 Загальна Ua Україна Київ
66 Роман Дерига 1974 Загальна Ua Україна Київ TRIATMAN
67 Катерина Кучер 1989 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
68 Ольга Сєрік 1981 Загальна Ua Україна Київ SPARTA RUNNERS CLUB
69 Сергій Кобець 1997 Загальна Ua Україна Горлівка
70 Kostiantyn Salov 1985 Загальна Ua Україна Київ
71 Якимович Надя 1992 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
72 Олеся Малюга 1985 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
73 Світлана Дідух 1988 Загальна Ua Україна Вінниця KM Running Club
74 Дмитро Соха 1990 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
75 Inna Topol 1987 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
76 Оксана Лой 1993 Загальна Ua Україна Київ
77 Юрій Кострицький 1984 Загальна Ua Україна Київ vseprobegi.org

Учасники також реєструються на

Small_1c38b147a35514e7fdc9b573a9b3361b

2-й пробіг «Україна – моя рідна країна!»

2100 м

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
51 Андрій Безкоровайний 1995 Загальна Ua Україна Київ Orienta
53 Алексей Кононенко 1980 Загальна Ua Україна Київ TOP Runners
54 Ксенія Забродська 1986 Загальна Ua Україна Run Base Kyiv
55 Roman Davydov 1977 Загальна Ua Україна Київ Тарас Бульба
57 Andrii Gudz 1982 Загальна Ua Україна Київ
58 Станіслав Єрко 1973 Загальна Ua Україна Київ АБУ, Науковець
59 Олександр Назаренко 1985 Загальна Ua Україна Київ KUZIN TEAM / MC "Taras Bulba"
60 Ярослав Мельник 1983 Загальна Ua Україна Київ
61 Павло Кунець 1987 Загальна Ua Україна Київ
62 Марія Модлінська 1990 Загальна Ua Україна Київ Top Runners
63 Віталій Кецкало 1974 Загальна Ua Україна B2W
64 Oleksii Sierik 1981 Загальна Ua Україна Kyiv SPARTA RUNNERS CLUB
65 Nadiia Chumachenko 1988 Загальна Ua Україна Київ
66 Роман Дерига 1974 Загальна Ua Україна Київ TRIATMAN
67 Катерина Кучер 1989 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
68 Ольга Сєрік 1981 Загальна Ua Україна Київ SPARTA RUNNERS CLUB
69 Сергій Кобець 1997 Загальна Ua Україна Горлівка
70 Kostiantyn Salov 1985 Загальна Ua Україна Київ
71 Якимович Надя 1992 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
72 Олеся Малюга 1985 Загальна Ua Україна Київ KM Running Club
73 Світлана Дідух 1988 Загальна Ua Україна Вінниця KM Running Club
74 Дмитро Соха 1990 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
75 Inna Topol 1987 Загальна Ua Україна Київ Nike+ Run Club
76 Оксана Лой 1993 Загальна Ua Україна Київ
77 Юрій Кострицький 1984 Загальна Ua Україна Київ vseprobegi.org

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу