Small_df4702e7e1f0ec9e6f366d8482bf583a

2-й забіг на виживання «Армагедець»

Забіг на вибування

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6 Andrii Chernyshkov 1986 Ч Ua Україна Київ The Prancing Pony online
7 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ online
8 Valentyna Stashenko 1978 Ж Ua Україна Київ Endurance School online
9 Eugene Turkulevich 1976 Ч Ua Україна Киев Endurance School online
10 Vitaliy Andrievskiy 1966 Ч40 Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club online
11 Андрей Кокин 1986 Ч Ua Україна Київ online
12 Антон Купрієць 1985 Ч Ua Україна Київ Track&Speed Club online
13 Олег Черкасов 1983 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club online
14 Володимир Кононський 1978 Ч Ua Україна Київ online
15 Михайло Захарченко 1983 Ч Ua Україна Київ online
16 Олександр Шворен 1990 Ч Ua Україна Київ 42195.kiev.ua online
17 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ online
18 Євгеній Сасим 1985 Ч Ua Україна Конотоп online
19 Евгений Поляков 1986 Ч Ua Україна Киев - online
20 Дмитро Гончарук 1990 Ч Ua Україна Київ online
21 Наталія Гончарук 1989 Ж Ua Україна Київ online
22 Yevhen Liulevych 1981 Ч Ua Україна Київ НКРЕКП online
23 Олександр Кадькало 1957 Ч50 Ua Україна Київ АБУ, О-Клуб online
24 Павло Король 1981 Ч Ua Україна Київ Run Base Kyiv online
25 Андрій Пелех 1984 Ч Ua Україна Тернопіль Офісний планктон online
26 Ксюша Муравская 1990 Ж Ua Україна Kyiv online
27 Анна Осипчук 1993 Ж Ua Україна Киев 42195.kiev.ua online
28 Максим Голуб 1990 Ч Ua Україна Київ online
29 Юрій Оваденко 1979 Ч Ua Україна Київ online
30 Максим Рафальський 1983 Ч Ua Україна Київ online

Учасники також реєструються на

Small_df4702e7e1f0ec9e6f366d8482bf583a

2-й забіг на виживання «Армагедець»

Забіг на вибування

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6 Andrii Chernyshkov 1986 Ч Ua Україна Київ The Prancing Pony online
7 Nadiia Chumachenko 1988 Ж Ua Україна Київ online
8 Valentyna Stashenko 1978 Ж Ua Україна Київ Endurance School online
9 Eugene Turkulevich 1976 Ч Ua Україна Киев Endurance School online
10 Vitaliy Andrievskiy 1966 Ч40 Ua Україна Kyiv Nike+ Run Club online
11 Андрей Кокин 1986 Ч Ua Україна Київ online
12 Антон Купрієць 1985 Ч Ua Україна Київ Track&Speed Club online
13 Олег Черкасов 1983 Ч Ua Україна Київ Nike+ Run Club online
14 Володимир Кононський 1978 Ч Ua Україна Київ online
15 Михайло Захарченко 1983 Ч Ua Україна Київ online
16 Олександр Шворен 1990 Ч Ua Україна Київ 42195.kiev.ua online
17 Kostiantyn Salov 1985 Ч Ua Україна Київ online
18 Євгеній Сасим 1985 Ч Ua Україна Конотоп online
19 Евгений Поляков 1986 Ч Ua Україна Киев - online
20 Дмитро Гончарук 1990 Ч Ua Україна Київ online
21 Наталія Гончарук 1989 Ж Ua Україна Київ online
22 Yevhen Liulevych 1981 Ч Ua Україна Київ НКРЕКП online
23 Олександр Кадькало 1957 Ч50 Ua Україна Київ АБУ, О-Клуб online
24 Павло Король 1981 Ч Ua Україна Київ Run Base Kyiv online
25 Андрій Пелех 1984 Ч Ua Україна Тернопіль Офісний планктон online
26 Ксюша Муравская 1990 Ж Ua Україна Kyiv online
27 Анна Осипчук 1993 Ж Ua Україна Киев 42195.kiev.ua online
28 Максим Голуб 1990 Ч Ua Україна Київ online
29 Юрій Оваденко 1979 Ч Ua Україна Київ online
30 Максим Рафальський 1983 Ч Ua Україна Київ online

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу