Small_36f626698df310c74d4ff48092c224f9

2-ий пробіг у вишиванках “Кубок Незалежності”

Діти

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6001 Тарас Страннік 2007 Діти Ua Україна Київ
6002 Марія Страннік 2005 Діти Ua Україна Київ
6003 Ксенія Вітковскі 2001 Діти Ua Україна Київ
6004 Мансілья Олександр 2003 Діти Ua Україна Києв
6005 Андрій Зорин 2006 Діти Ua Україна Києв
6006 Аліса Василенко 2000 Діти Ua Україна Київ
6007 Артем Співак 2000 Діти Ua Україна Київ
6008 Марія Пархоменко 2007 Діти Ua Україна Київ
6009 Дана Галстян 2007 Діти Ua Україна Киев
6010 Єва Кучерук 2011 Діти Ua Україна Київ
6011 Георгій Косолапов 2002 Діти Ua Україна Київ Scorpion-TKD
6012 Іван Косолапов 2003 Діти Ua Україна Київ Scorpion-TKD
6013 Кирило Шарудило 2008 Діти Ua Україна Ірпінь Санчін
6014 Андрій Дубінко 2003 Діти Ua Україна Ірпінь Санчін
6015 Ярослав Куцеконь 2010 Діти Ua Україна Бровари
6016 Михайло Демидась 2006 Діти Ua Україна Вишгород
6017 Максим Марушкевич 2010 Діти Ua Україна Київ
6018 Оксана Петричук 2001 Діти Ua Україна Житомир ДЮСШ ,, Авангард"
6019 Анастасія Бельська 2000 Діти Ua Україна Житомир ДЮСШ,, Авангард"
6020 Микита Скорупич 2010 Діти Ua Україна Київ
6021 Анастасія Степанюк 2006 Діти Ua Україна Kyiv
6022 Богдан Щербинін 2001 Діти Ua Україна Київ
6023 Марія Наливайко 2005 Діти Ua Україна Львів
6024 Андрій Ільницький 2003 Діти Ua Україна Буча САНЧІН
6025 Ілля Кадькало 2006 Діти Ua Україна Киiв

Учасники також реєструються на

Small_36f626698df310c74d4ff48092c224f9

2-ий пробіг у вишиванках “Кубок Незалежності”

Діти

Учасники

# Ім'я Дата народження Країна Місто Назва клубу Результат
6001 Тарас Страннік 2007 Діти Ua Україна Київ
6002 Марія Страннік 2005 Діти Ua Україна Київ
6003 Ксенія Вітковскі 2001 Діти Ua Україна Київ
6004 Мансілья Олександр 2003 Діти Ua Україна Києв
6005 Андрій Зорин 2006 Діти Ua Україна Києв
6006 Аліса Василенко 2000 Діти Ua Україна Київ
6007 Артем Співак 2000 Діти Ua Україна Київ
6008 Марія Пархоменко 2007 Діти Ua Україна Київ
6009 Дана Галстян 2007 Діти Ua Україна Киев
6010 Єва Кучерук 2011 Діти Ua Україна Київ
6011 Георгій Косолапов 2002 Діти Ua Україна Київ Scorpion-TKD
6012 Іван Косолапов 2003 Діти Ua Україна Київ Scorpion-TKD
6013 Кирило Шарудило 2008 Діти Ua Україна Ірпінь Санчін
6014 Андрій Дубінко 2003 Діти Ua Україна Ірпінь Санчін
6015 Ярослав Куцеконь 2010 Діти Ua Україна Бровари
6016 Михайло Демидась 2006 Діти Ua Україна Вишгород
6017 Максим Марушкевич 2010 Діти Ua Україна Київ
6018 Оксана Петричук 2001 Діти Ua Україна Житомир ДЮСШ ,, Авангард"
6019 Анастасія Бельська 2000 Діти Ua Україна Житомир ДЮСШ,, Авангард"
6020 Микита Скорупич 2010 Діти Ua Україна Київ
6021 Анастасія Степанюк 2006 Діти Ua Україна Kyiv
6022 Богдан Щербинін 2001 Діти Ua Україна Київ
6023 Марія Наливайко 2005 Діти Ua Україна Львів
6024 Андрій Ільницький 2003 Діти Ua Україна Буча САНЧІН
6025 Ілля Кадькало 2006 Діти Ua Україна Киiв

Учасники також реєструються на



Партнери та організатори заходу